Erdogan upokorzył Ursulę von der Leyen, zostawiając ją bez krzesła

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen została upokarzająco pozostawiona bez krzesła podczas spotkania 6 kwietnia br. w Ankarze z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem, w którym uczestniczył przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel.

 

W sali, w której prezydent Turcji przyjął dwóch wysokich rangą przedstawicieli politycznych Unii, były tylko dwa miejsca, z których jedno zajmował Charles Michel. Ursuli von der Layen zaproponowano sofę oddaloną o około 4 metry od tureckiego ministra spraw zagranicznych Mevluta Cavusoglu, który zgodnie z protokołem dyplomatycznym ma niższą rangę niż szef Komisji Europejskiej.

 

Zgodnie z normami przyjętymi w toku takich negocjacji miejsce, w którym siedział były niemiecki minister obrony „jest zwykle zarezerwowane dla tłumaczy i innych uczestników spotkania”.

 

Po spotkaniu przewodnicząca Komisji Europejskiej nie odniosła się do incydentu, ale wyraziła zaniepokojenie sytuacją w zakresie praw kobiet w Turcji.

„Jestem głęboko zaniepokojony tym, że Turcja wycofała się z konwencji stambulskiej” - powiedziała dziennikarzom. „Chodzi o ochronę kobiet i dzieci przed przemocą, a teraz jest to wyraźnie zły sygnał” - powiedziała.

Ursula von der Layen i Charles Michel są zwykle uważani za równych w randze dyplomatycznej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika polakk

To zrozumiałe, miejsce

To zrozumiałe, miejsce kobiety jest w domu, nie w polityce. Muzułmanie o tym pamiętają, a chrześcijanie zapomnieli opętani feministycznymi rojeniami. Dlatego świat islamski rośnie w siłę, a chrześcijański zachód degeneruje. Natury nie da się oszukać.

Portret użytkownika baca

oj tam oj tam, nasz debil jak

oj tam oj tam, nasz debil jak poleciał do Trampka to nawet taboretu nie dostał... a i tak się cieszył bardziej niż ta bolszewicka ździra ursula von der gazen und heizung...

Turek ma milionową armię a ursula pułk eurobolszewickich bab w randze ministerek "obrony" - ani jednego faceta no więc ma siłę taką samą jak wibrator i stąd upokorzenie...

 

Portret użytkownika KASROK

Jak powiedział Andrzej Lepper

Jak powiedział Andrzej Lepper:

https://www.youtube.com/watch?v=nCgXGdHuaGI

Upokorzyć kur#y się nie da, ona sama się upokarza. Warto też dodać, że prostytutka to zawód, często wykonywany z biedy i nędzy, bądź przymuszenia, a kur#a to kwestia charakteru. Prostytutka może przestać być ową ale kur#a zawsze będzie tylko nędzną kur#ą. Erdogan pokazał jej dobitnie, że jest tylko zwyką kur#ą.

Portret użytkownika Quark

W kraju islamskim kobieta

W kraju islamskim kobieta jest istotą podległą mężczyznie , więc takie zachowanie w jego rozumieniu niczym zdrożnym nie było i na pewno było to zaplanowane . Dodatkowo można by zapytać : a kimże jest jakaś tam Ursula von .. coś tam ... wobec prezydenta będącego u siebie i na swoim ?

Portret użytkownika axell69

W jaki sposób  można 

W jaki sposób  można  upokorzyć  dziwkę  ??  Ja tego nie wiem ,

  tego  nawet najstarsze  ku***wy   nie wiedzą. 

  Taki  zawód,-wrodzony  lub wyuczony-  jednak  zawód  który ma przynosić kasę  nad ranem  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj