Erdogan: Unia wspiera Grecję, natomiast zapomina o Turcji

Kategorie: 

Źródło: Internet

Unia Europejska faworyzuje Grecję, każąc przy tym czekać Turcji 54 lata na swoje zasłużone wyróżnienie.

 

Zgodnie z informacjami telewizji Ant1 prezydent Erdogan przemawiał na spotkaniu z tureckimi przemysłowcami, oświadczając przy tym, że Unia Europejska nie jest najmniejszym wsparciem dla państwa tureckiego. Jednocześnie UE robi wszystko, by Grecja nie zatonęła, choć w przeciwieństwie do Turcji nie jest w stanie być użyteczna dla organizacji.

 

W swojej wypowiedzi Erdogan podkreślił, że Unia kazała czekać Turcji 54 lata na możliwość dołączenia do siebie, a przy tym nadal na to nie zezwoliła.

 

„Jeśli będą chcieli nas zaprosić, dołączymy. Przepraszam jednak, ale nie mamy zamiaru ich o to błagać. Unia Europejska najpierw musi pokazać, że robi coś dla dobra Turcji,” powiedział Erdogan i dodał, że oczekuje od urzędników UE zmiany podejścia na sprawiedliwe wobec Turcji.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Grecja tak jak Polska musi

Grecja tak jak Polska musi walczyć z lewactwem i z sztucznie narzucanym islamem który ma zniszczyć cywilizację chrześcijańską ! "Ewangelicka nauczycielka z Berlina, której zakazano nosić na szyi krzyż ze względu na „neutralność państwa”, założyła w zamian wisiorek ze znakiem ryby. I to jednak lewicowcy uznali za niedozwoloną „prowokację”.W kwietniu tego roku nauczycielka z jednej z berlińskich szkół państwowych otrzymała od kierownictwa placówki zakaz noszenia krzyżyka na szyi. Krzyżyk miałby naruszać zasadę neutralności religijnej państwa, obowiązującą w rządzonym przez lewacką koalicję socjalistów, postkomunistów i zielonych Berlinie.Kilka dni temu niemieckie media poinformowały, że nauczycielka podporządkowała się nakazowi i zdjęła krzyżyk. Nie chcąc jednak rezygnować z noszenia wisiorka symbolizującego jej wiarę, krzyż zmieniła na rybę, od czasów starożytnych symbolizująca wiarę w Chrystusa. Także to okazuje się jednak dla lewackiej władzy nieakceptowalne. Jak poinformowała w rozmowie z dziennikiem „Berliner Zeitung” rzecznik szkoły, jeżeli ryba miałaby być symbolem religijnym, to nauczycielce nie będzie wolno nosić także jej." http://www.pch24.pl/berlin--zakaz-noszenia-krzyzyka-lub-ryby-w-szkole---bo-wskazuja-na-chrystusa,51674,i.html#ixzz4hh4wGz2S

"PiS procesu babilońskiej globalizacji nie zatrzymał, może go spowolnił, antyludzki plan wojny z Bogiem cały czas w Polsce jest realizowany, momentami wydaje się, że jest z tym coraz gorzej.  Jeżeli polskojęzyczne marionetki globalistów za czasów rządów platformy były całkowicie zrobotyzowane, to w większości te z PiSu są po prostu inteligentne, wprowadzając odgórne zalecenia delikatnie, lub przymykając na nie oko."

http://popotopie.blogspot.com/2017/02/czy-polska-zostanie-wywyzszona-w_22.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj