Erdogan przypomina, że Unia Europejska musi zdecydować w październiku czy zniesie wizy dla Turków

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przywódca islamizującej się Turcji oświadczył wczoraj, że październik będzie mieć decydujący wpływ na dalsze relacje z Unią Europejską. Do końca tego miesiąca, zgodnie z dokumentem przyjętym miesiące temu, UE powinna wprowadzić ruch bezwizowy dla mieszkańców Turcji. Erdogan powiedział, że Bruksela musi wreszcie podjąć ostateczną decyzję.

 

Unia Europejska poddała się tureckiemu szantażowi i w zamian za wstrzymanie islamskiej inwazji zgodziła się znieść wizy dla Turcji i zapłacić kilka miliardów euro. Obiecano również rozmowy, dzięki którym kraj, w trybie przyspieszonym, będzie mógł stać się członkiem Unii. Z drugiej strony, europejskie władze przedstawiły warunki, których Erdogan w dalszym ciągu nie spełnił.

 

Prezydent Turcji jest bardzo niezadowolony z tego, że jego "walka z terroryzmem" uniemożliwia mu przyłączenie się do UE. Jednak 1 października ogłosił, że on spełnił już wszystkie żądania i teraz przyszedł czas na Europę. Do końca tego miesiąca ruch bezwizowy dla tureckich obywateli musi zostać zniesiony. W przeciwnym wypadku, Turcja najprawdopodobniej znów zacznie wysyłać na nasz kontynent tzw. uchodźców.

 

Unia Europejska jest w bardzo złej sytuacji. Bez względu na podjętą decyzję, Turcja i tak będzie ją islamizować. Dotychczas robiła to w ramach nielegalnej migracji, lecz gdy wizy zostaną zniesione, wszyscy mieszkańcy tego państwa będą mogli swobodnie podróżować po całej Europie samolotami pasażerskimi. Erdogan zapowiadał kilka miesięcy temu, że wszyscy uchodźcy żyjący w jego kraju, czyli ponad 3 miliony ludzi, otrzymają od niego tureckie obywatelstwo.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Stelmaszczyk

Do końca tego miesiąca ruch

Do końca tego miesiąca ruch bezwizowy dla tureckich obywateli musi zostać zniesiony. W przeciwnym wypadku, Turcja najprawdopodobniej znów zacznie wysyłać na nasz kontynent tzw. uchodźców. To nie wiem o co jemu chodzi jak maja  ( ruch bezwizowy ) to o jakich wizach on mowi?

Portret użytkownika charis

moze powinien ktod odwrócić

moze powinien ktod odwrócić argumentację i powiedzieć Turcji, że jeśli nie uszczelni granic to zostanie wydalona z NATO.

muzułmańskie wyznanie wiary - szahada : " Nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem " ______ Na to muzułmańskie wyznanie wiary ja odpowiadam słowami Tego, który nigdy nie skłamał - słowami Chrystusa. Mahomet to jeden z fałszywych proroków - owoce Mahometa pokazują to : " Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! (16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi? " - Ewangelia Mateusza 7:16 Biblia Warszawska

 

,

Portret użytkownika Kolovrat

Tak, tak.. wydalić drugą co

Tak, tak.. wydalić drugą co do liczebności i "zasobów" militarnych armię w NATO. Żadnemu kretynowi z "władców" nie przemknie to nawet przez myśl. A poza tym.. co ma chujnia gejropejska do NATO?

A tak na marginesie, ten pokurcz łącznie z władcami wspólnoty gejropekskiej trzepie takie kokosy z kasy EU, że to w pale się nie mieści. To nie szantaż, to czysta współpraca zaplanowana w znacznie wyższych kręgach władzy.

Portret użytkownika XaX

Jak Europa przyjmie to, i

Jak Europa przyjmie to, i zniesie wizy to ja spierdzielam z Europy, przecież ona upadnie jak tabuny turków zaczną przyjeżdżać, a Erdogan jakiś czas temu ogłaszał że da wszystkim "uchodźcom" status obywatela Turcji więc będą mogli swobodnie zalewać Europe. 

Skomentuj