Erdogan oskarżył Unię Europejską o zdradę, zagroził otworzeniem granic dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na Unię Europejską znów wylała się fala krytyki. Gdy Parlament Europejski zagłosował za wstrzymaniem negocjacji akcesyjnych z Turcją, Erdogan ponownie zagroził, że otworzy granice a uchodźcy znów będą zalewać całą Europę.

 

W czwartek, w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie i stosunkiem głosów 479 do 37 przyjęto rezolucję, która wzywa Komisję Europejską i rządy UE do wstrzymania negocjacji z Turcją, które trwają od 11 lat. Europa jest niezadowolona działaniami Turcji, powiązanymi z nieudanym zamachem stanu. Erdogan zaczął aktywnie zwalczać swoich przeciwników politycznych, zamknął niezależne media i zamknął w więzieniu wielu polityków, dziennikarzy i wojskowych. Ponadto, chce przywrócić karę śmierci i odebrać życie zdrajcom, którzy próbowali obalić jego rządy.

 

Turecki prezydent przypomniał wczoraj, że jego kraj ma poważne problemy, gdyż musiał ugościć i wykarmić ponad 3 miliony uchodźców. Zaś Unia Europejska nie dotrzymała swoich obietnic - nie zniosła wiz do Turcji i nie zapłaciła haraczu w wysokości 3 miliardów euro, a teraz grozi jeszcze wstrzymaniem negocjacji akcesyjnych.

 

Erdogan zagroził, że jeśli Unia Europejska "posunie się za daleko", to granice zostaną otwarte a uchodźcy znów zaczną zalewać nasz kontynent. W pierwszej kolejności, najbardziej poszkodowana będzie Grecja - tamtejszy rząd już wyraził zaniepokojenie i wezwał strony do prowadzenia negocjacji. Z kolei niemiecki rząd uznał, że umowa między Turcją a UE to "wspólny sukces".

 

Drażniąc Erdogana, Unia Europejska wiele ryzykuje. Kluczem dla rozwiązania tzw. kryzysu migracyjnego jest przede wszystkim Syria i Libia - ze względu na wojnę, wielu mieszkańców tych państw postanowiło uciekać. Wśród uchodźców ukrywają się islamscy terroryści, którzy bez większego problemu potrafią przedostać się do Europy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Piotr Mijas

erdogan dał ultimatum które

erdogan dał ultimatum które czy dzadzą czy nie dadzą zrobi swoje wynik matematyczny jest jeden co by unia nie zrobiła będzie to samo prosta gra wygrywa tylko ten co ma wygrać islam przesądzone .To koniecznieczność dziejowa po co pier&0lić jak wszystko już ustalone masoni zagrali dobrze europa ma zniknąć i zniknie w 2017 r i nikt nie pierdnie chyba że zdąży.Ta gra się konczy trzeba być niespełna rozumu coby tego nie widzieć.wygrmy jeśli ustawimy się na zachodniej granicy a nie pozornej wschodniej co nie znaczy że  nie dostaniemy kopa z litwy czy ukrainy no i brygady "bratniej" USA.To tyle dla mało zorientowanych

Portret użytkownika gwiezdnywendrowca

Bardzo dawno nie wpisywałem

Bardzo dawno nie wpisywałem swoich opinii na ZNA, więc na wstępie Witam bardzo serdecznie amdmina oraz wszystkich odwiedzających ZNZ. Jestem pod wrażeniem wzrostu świadomościowego. A co do zaplanowanej i sponsorowanej islamizacji EU. Coś poszło nie tak kreatorom otaczającej nas planowanej bez naszej zgody rzeczywistości. Jedno jest pewne jeżeli uda im się zalać Europę barbarzyńskim islamem jest po nas! Kreatorzy nie przejmują się barbarzyńskim islamem bo go umieją kontrolować bez problemu , ponieważ to fanatyczna dzicz, bez ambicji i kreacji przyszłości, oraz bezradna wobec inteligencji, i nie stanowią dla nich najmniejszego problemu. natomiast oświecona i kreatywna Europa ,a w szczególności Słowianie, Lechici, Polanie potomkowie Piast to juz bardzo wielki problem. Wielokrotnie poprzez wojny i okrucieństwa chcieli spłycić kreatywność naszego genu, i wszystko na nic. Więc pomysł pomieszania ras i wprowadzenie bez rozumnych i barbarzyńskich zombi to doskonały plan!

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika Antychryst666

Widze mądry człowiek który

Widze mądry człowiek który wie co sie dzieje oby takich ludzi było więcej.Cos poszło grubo nie tak.Miala byc odbódowa swiątyni a tu lipa.Ja też sie nigdzie nie wybieram.Zamysły złych spaliły na panewce nastał koniec na samym początku.Ktos pokrzyżował im plany i dobrze bo z tego co wiem to nic dobrego nie szykowali ludziom.A mam przypuszczenia że zamnkneli im drogi ucieczki czyli jak umrą w tym wymiarze to nie mają dokąd uciec i czeka ich smierc wiekuista.Ale to tylko moje przypuszczenie które nota bene narazie się sprawdzają.Tak dokręcali srube że statek zaczoł tonąc razem z nimi.A schrony to zabezpieczenie czasowe dla mnie to najdrorzsze grobowce swiata.

Portret użytkownika Dzejson ZdR

Jacy uchodzcy o czym wy

Jacy uchodzcy o czym wy piszecie, przybywaja do europy ludzie z calej afryki , w tej chwili mamy uchodzcow z ponad dwudziestu jak nie wiecej krajow, a nie tylko syryjczycy i libanczycy.Zamknac granice europy, postawic uzbrojone wojsko i strzelac do kazdego kto chce nielegalnie przekroczyc granice. Tak jak robi to australia czy izrael.

Portret użytkownika inzynier magister

Wiadomo jaki jest plan,

Wiadomo jaki jest plan, nawpuszczać islamistów a ci będą się rozmnażać na potęgę, rodziny po 5 dzieci i więcej ! W ten sposób wykporzenią rasę białych chrześcijan a w to miejsce powstanie kalifat eurokołchozniczy ! Ten plan jest oficjalny, teraz go nazywają ekologiczną nazwą by zmylić ludzi, w Polsce jak się dowiadujecie z tego tekstu

http://popotopie.blogspot.com/2016/11/chrzescijanstwo-jakiego-nie-znamy-o_25.html

trwa skryte działanie mające naz zlikwidować ! Planiści chcą by nas było pomiędzy 15 a 20 mln ! Musimy się modlić do Jezusa i Maryi Dziewicy bo to walka duchowa o dusze i umysły Polaków, bo oni opetują siłami zła ! Ci oni to elity wierzące w duchy i anioła ktory jest przeciwny ludzkości ! Ostatnio Wałęsa publicznie nawoływał do czipowania ludzi ! Muszę znaleść to wideo w internecie ! Szok, Walęsa jest już przekanbacony na NWO ! A może był od zawsze eNWOwcem ?!

Były prezydent Lech Wałęsa proponuje utworzenie Nowego Porządku Świata, w tym rządu światowego czy globalnych zasad dotyczących wychowania dzieci, edukacji i sądownictwa, a także zaczipowania polityków, by lud miał nad nimi kontrolę.

– Każdy jego ruch musi być tam odnotowany, nawet to, z kim śpi. Nie chcesz, to nie musisz być politykiem. A jeśli chcesz być politykiem, to wszystko musi być zapisane. Jeśli cię złapie i okaże się, że mnie oszukałeś, to ty, polityku i cała rodzina, która cię nie upilnowała, żadne z was przez 50 lat nie będzie mogło być w polityce, być działaczem. Wtedy nie będzie chętnych do polityki, jestem przekonany. A dziś jest za dużo chętnych. Mamy naprawdę siły i środki. Wystarczy tylko programy tak poustawiać, aby kontrolować lepiej polityków i demokrację – powiedział Lech Wałęsa w swoim wystąpieniu podczas 41. Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej w Warszawie. Jak podaje serwis chnnews.pl, były prezydent chce także, by ONZ stała się globalnym parlamentem, Rada Bezpieczeństwa – globalnym rządem, a NATO – ministerstwem globalnej obrony. Ponadto Wałęsa zaproponował, aby powstało 10 laickich przykazań, na podstawie których stworzono by m.in. zasady dotyczące wychowania dzieci, edukacji czy wymiaru sprawiedliwości.

http://nczas.com/wiadomosci/oblicza-socjalizmu/walesa-chce-zaczipowac-politykow/

Szkoda że Wałęsa nie mówi o nowym hitlerowskim planie dla Polski by nas zdepolulować ?! Nowy porządek światowy, nowa agenda dla miast i nowy hitleryzm !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika N1KT

elitą nwo chodzi o

elitą nwo chodzi o depopulację a nie jakiś tam rozrost jakieś głupiej nacji islamu... muzułmany są tylko narzędziem wojennym do starcia się wszystkich celem jest depopulacja jak największej liczby ludzi wszelakiej maści, kiedy nwo będzie siedziała w bunkrach gdzieś pod puszczą amazonki ? (z amazonką sobie wymyśliłem bo to całkiem niezły pomysł - ciężko by było sukinsynów odnaleźć...)

w zasadzie nie depopulacje tylko w obecnej sytuacji z Fukushimą to o anihilację wszystkich którzy nie są w ich drużynie (no może młode dziwki jeszcze przetrwają z nimi w tych podziemnych burdelach a tak naprawdę to sarkofagach bo po tym syfie na jaki się zanosi to bakteria nie zostanie. Jak na zdjęciu poniżej mars z ukochanej ziemi...

Portret użytkownika ati1112

a ja bym doradził kazdemu

a ja bym doradził kazdemu kraju by strzelał do kazdego kto bedzie chciał nielegalnie przekroczyć granice:) mysle ze marsz tych ciapatychby sie szybko skończył... tych na łodział bym zatapiał a ratował tylko 2-3ludzi z łodzi po czym odsyłał do rdzennego kraju by obwieścił co widzieli...

Portret użytkownika lipka

Sam pomysł przyjęcia Turcji

Sam pomysł przyjęcia Turcji do UE był tak chory, że tylko leczenie psychiatryczne mogło pomóc. Teraz rządania, straszenie, grożenie, jeszcze więcej kasy dajcie turkom z naszych składek zdrajcy. Tak się kończy gdy słucha się amełyki i wojskowych z nato, bo turki zawojowane to "strategiczny partner" tych cymbałów zza oceanu a cymbały w tzw. parlamencie europejskim nadstawiają dopy do dymania, tak im się to podoba, że nie widzą już kto za nimi stoi.

Skomentuj