Erdogan: Dopóki nazywacie mnie dyktatorem będę mówił o was faszyści i naziści

Kategorie: 

Źródło: Government of Chile/Creative Commons

Turecki prezydent Tayyip Erdogan udowodnił w piątek, że ma zamiar utrzymać swój ostry retorycznie kurs wobec państw zachodnich, w szczególności wobec Niemiec pod przywództwem kanclerz Angeli Merkel. Zapowiedział, że nie zmieni go dopóki Zachód nie zaprzestanie obelg pod jego adresem.

 

„Tak długo, jak będziecie mnie nazywać Erdoganem dyktatorem tak długo ja będę mówił o was naziści i faszyści,” - powiedział na spotkaniu wyborczym związanym z referendum prezydent Turcji.

Napięcie pomiędzy Europą a Turcją rośnie odkąd Holandia i Niemcy postanowiły zabronić tureckim oficjelom organizacji wieców poparcia, na swoim terenie, dla nadchodzącego w Turcji referendum. Z powodu licznej ludności tureckiej obecnej w tych krajach jej głosy są kluczowe dla sukcesu Erdogana w głosowaniu, które zwiększy jego kompetencje.

 

Erdogan porównał zakaz organizacji wieców do nazistowskich praktyk. Angela Merkel zareagowała na to domagając się natychmiastowego zaprzestania „nazistowskich” porównań bez najmniejszego „ale.”

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika alpen

W sumie - ma jaja. Gdyby

W sumie - ma jaja. Gdyby Polska powiedziała - tak długo, jak wy się "mylicie" mówiąc "polskie obozy śmierci" tak długo my się będziemy "mylić" mówiąc: jedziemy do Trzeciej Rzeszy, zapraszamy niemieckiego Führer'a, a nie kanclerz i rozpatrzymy na forum Unii kolejną propozycję nazistów w sprawie tzw. uchodźców :))  Może być? Dlaczego nie? Po okresie (pewnie z kwartał) darcia faszystowskiej (konsekwentnie) mordy nastąpi moralna kapitulacja nowożytnych faszystowskich okultystów (np. otwarcie tunelu pod masywem Gotarda lub J.Podesta-gate). Bo akurat kapitału moralnego mają "0", czyli Null.

Portret użytkownika Kimbur

Merkel jest trucizną dla Unii

Merkel jest trucizną dla Unii. Jest jednocześnie zakłamana do granic ostateczności. Pozwala by na niemieckie obozy śmierci mówiono "polskie" a sama nie chce być nazywana nazistką. Jest gorsza od hitlerowców i nazistów - powoduje katastrofę całej Unii!

Portret użytkownika inzynier magister

to wszystko ustawka z Turcją

to wszystko ustawka z Turcją tajnych niszczycieli cywilizacji chrześcijańskiej ! w Polsce mamy ich na pęczki !

Naszą siłą w obronie przeciw złym towarzystwom jest Jezus Chrystus Zbawiciel Polski i Świata ! Należy się modlić koronką do Miłosierdzia Jezusa od św. Faustyny oraz do Ducha Świętego i Maryi Dziewicy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj