Erdoğan chce zwalczać swoich krytyków w Europie

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Αλέξης Τσίπρας Πρωθυπουργός της Ελλάδας/CC BY-SA 2.0 (modified version of the picture)

Turecki dyktator pozwala sobie na coraz więcej i najwyraźniej traktuje już Europę jak swoje podwórko. Erdoğan dotychczas zwalczał dosłownie każdą krytykę pod swoim adresem w Turcji, lecz teraz rozprzestrzenił swoją działalność i próbuje uciczyć swoich przeciwników również na naszym kontynencie.

 

W czwartek ujawniona została wiadomość, jaką turecki konsulat w Rotterdamie rozsyłał do tureckich organizacji, funkcjonujących na terenie Holandii. Zgodnie z jej treścią, jeśli ktokolwiek będzie świadkiem obrażania prezydenta Erdoğana, powinien natychmiast zgłosić tę sprawę.

 

Władze Holandii nie ukrywały swojego zaskoczenia i oburzenia. Wygląda to tak jakby Europa została po prostu sprzedana Turcji a przywódca tego państwa mógł dowolnie oskarżać każdego, kto wypowie się na jego temat w negatywnym tonie, oraz domagać się wymierzenia kary.

 

W Holandii żyje około 400 tysięcy Turków. Ostatnio głośno mówi się również o sprawie niemieckiego komika, który w ostrych słowach zażartował sobie z Erdoğana. Tamtejsi prokuratorzy twierdzą, że otrzymali co najmniej 20 skarg przeciwko satyrykowi. Angela Merkel zgodziła się aby Jan Böhmermann odpowiadał za obrazę głowy obcego państwa, za co grozi mu do trzech lat więzienia lub kara pieniężna.

 

Wygląda więc na to że żołnierze Erdoğana, czyli tzw. uchodźcy, osiedlili się już w Europie i mają konkretną misję do spełnienia. Turcja może teraz zrobić dosłownie wszystko z nieposłusznymi władzami państw europejskich i wpływać na ich działania. Jeśli wznowienie islamskiej inwazji okaże się niewystarczające, agresywna Turcja może nawet zachęcić swoich rodaków do podporządkowania sobie Europy.

 

 

Źródło: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/04/22/hear-someone-insult-erdogan-report-it-to-us-says-turkish-consulate-in-the-netherlands/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

 

 

Wiem, że Alex Jones to być może ich tuba propagandowa. Wiem też, że Grupa Bilderberg to jedno ze środkowych pięter piramidy. Nad nim są jeszcze co najmniej trzy. 

A na samym szczycie jest kto ?

Lucyfer czy Aryman ?

A może to tylko ściema. Dowiem się tego w nocy Smile

Ale warto ten film obejrzeć. Bo wiedzy nigdy za wiele. 

https://www.youtube.com/watch?v=C4QOBpxhg98

Jak wisieć, to za obie nogi Yes 3

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Akamai !!........Na Ziemi na

Akamai !!........Na Ziemi na szczycie piramidy jest Aryman, ale nie myśl, że nad Arymanem nie ma juz nikogo !!...........Wierzchołek jednej piramidy jest jakby początkiem i najniższym poziomem kolejnej z potężniejszymi bytami !!...........O Arymanie Jezus mówił, że "nadchodzi władca tego świata, w którym nie ma nic ze mnie !!..........Oczywiście Aryman to skrót od istot arymanicznych, bo chodzi tu o stan umysłu tych istot !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Przecież to tylko zwykły

Przecież to tylko zwykły pajac. Nie ma obecnie na świecie takiego polityka, który byłby w stanie działać samodzielnie. Nie istnieje coś takiego jak polityk niezależny. Polityków rekrutuje się spośród ludzi słabych. Takich, których łatwo jest sobie podporządkować. I którymi łatwo jest sterować. A te bajki o herosach typu Sulejman - Erdogan są tylko po to, żeby odwrócić naszą uwagę od prawdziwych kreatorów tego spektaklu. 

Dopóki ludzie tego nie pojmą, nie ma szans na to, by ta machina zła się zatrzymała.

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

@Arya

@Arya

Może teraz łatwiej Ci będzie zrozumieć, dlaczego tak usilnie namawiam do słuchania Grzegorza Brauna. On nas właśnie przed tym przestrzega:

„Pod żadnym pozorem nie dajcie się wciągnąć w wojnę. Bo Ukraina była tylko przystawką, a Polska, być może, ma być daniem głównym.”

Nie jest ważny jego rodowód, ani to kto za nim stoi. Ważne jest to co mówi. Bo mądry słuchacz potrafi wychwycić to co dla niego istotne, i „odcedzić” to z czym się nie do końca zgadza.

A GB to prawdziwa skarbnica wiedzy wszelakiej. Nie ma komu się z nim równać.

"Ni mogą być dwie práwdy jeny jedna."

Pozdrawiam Smile

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika syriues

Niektorzy sa slepi.Ja tu

Niektorzy sa slepi.Ja tu widze jednoznacznie.Wladza Nwo kazala wlasnie jemu,by tak zrobil.Chca zniszczyc Europe w jakikolwiek sposob.Obojetne jaki.Niemcy sami sie poddali.Nie jestem w stanie powiedziec co bedzie dalej,ale w ten sposob dazy sie tylko do eskalacji cierpienia.Turcja jest przeciw EU,pracowala zawsze z USA.Z kims wiekszym.Chcialbym sie dowiedziec do czego daza.Czy mam juz sie pakowac i wyjezdzac?czy jeszcze nie?

Jezeli prezydent Syrii nie chce sie poddac i oddac czegos tam co posiada,to przeciez nie moga za to ginac tysiace.Nato,to nie jest po to by bronic swoich granic.To organizacja dziala w inny sposob.

To wszystko jest dla dolara.Dla mamony.Ludzie moze kiedys sie obudza,ale tez dlugo to trwac nie bedzie

Portret użytkownika U_P_Adlina

Ta turaska wsza musi zostać

Ta turaska wsza musi zostać sprowadzona do parteru, bo w zbrodniczym łbie już mu się nieźle popieprzyło !!.....Oczywiście jak na razie to wsza erdogan oficjalnie jest demokratycznym przywódcą demokratycznego państwa, ale to jest oficjalna wersja równie zepsutych i zwyrodniałych co on przedstawicieli zachodnich demonokracji !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj