Erdoğan chce zwalczać swoich krytyków w Europie

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Αλέξης Τσίπρας Πρωθυπουργός της Ελλάδας/CC BY-SA 2.0 (modified version of the picture)

Turecki dyktator pozwala sobie na coraz więcej i najwyraźniej traktuje już Europę jak swoje podwórko. Erdoğan dotychczas zwalczał dosłownie każdą krytykę pod swoim adresem w Turcji, lecz teraz rozprzestrzenił swoją działalność i próbuje uciczyć swoich przeciwników również na naszym kontynencie.

 

W czwartek ujawniona została wiadomość, jaką turecki konsulat w Rotterdamie rozsyłał do tureckich organizacji, funkcjonujących na terenie Holandii. Zgodnie z jej treścią, jeśli ktokolwiek będzie świadkiem obrażania prezydenta Erdoğana, powinien natychmiast zgłosić tę sprawę.

 

Władze Holandii nie ukrywały swojego zaskoczenia i oburzenia. Wygląda to tak jakby Europa została po prostu sprzedana Turcji a przywódca tego państwa mógł dowolnie oskarżać każdego, kto wypowie się na jego temat w negatywnym tonie, oraz domagać się wymierzenia kary.

 

W Holandii żyje około 400 tysięcy Turków. Ostatnio głośno mówi się również o sprawie niemieckiego komika, który w ostrych słowach zażartował sobie z Erdoğana. Tamtejsi prokuratorzy twierdzą, że otrzymali co najmniej 20 skarg przeciwko satyrykowi. Angela Merkel zgodziła się aby Jan Böhmermann odpowiadał za obrazę głowy obcego państwa, za co grozi mu do trzech lat więzienia lub kara pieniężna.

 

Wygląda więc na to że żołnierze Erdoğana, czyli tzw. uchodźcy, osiedlili się już w Europie i mają konkretną misję do spełnienia. Turcja może teraz zrobić dosłownie wszystko z nieposłusznymi władzami państw europejskich i wpływać na ich działania. Jeśli wznowienie islamskiej inwazji okaże się niewystarczające, agresywna Turcja może nawet zachęcić swoich rodaków do podporządkowania sobie Europy.

 

 

Źródło: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/04/22/hear-someone-insult-erdogan-report-it-to-us-says-turkish-consulate-in-the-netherlands/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

 

 

Wiem, że Alex Jones to być może ich tuba propagandowa. Wiem też, że Grupa Bilderberg to jedno ze środkowych pięter piramidy. Nad nim są jeszcze co najmniej trzy. 

A na samym szczycie jest kto ?

Lucyfer czy Aryman ?

A może to tylko ściema. Dowiem się tego w nocy Smile

Ale warto ten film obejrzeć. Bo wiedzy nigdy za wiele. 

https://www.youtube.com/watch?v=C4QOBpxhg98

Jak wisieć, to za obie nogi Yes 3

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Akamai !!........Na Ziemi na

Akamai !!........Na Ziemi na szczycie piramidy jest Aryman, ale nie myśl, że nad Arymanem nie ma juz nikogo !!...........Wierzchołek jednej piramidy jest jakby początkiem i najniższym poziomem kolejnej z potężniejszymi bytami !!...........O Arymanie Jezus mówił, że "nadchodzi władca tego świata, w którym nie ma nic ze mnie !!..........Oczywiście Aryman to skrót od istot arymanicznych, bo chodzi tu o stan umysłu tych istot !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Przecież to tylko zwykły

Przecież to tylko zwykły pajac. Nie ma obecnie na świecie takiego polityka, który byłby w stanie działać samodzielnie. Nie istnieje coś takiego jak polityk niezależny. Polityków rekrutuje się spośród ludzi słabych. Takich, których łatwo jest sobie podporządkować. I którymi łatwo jest sterować. A te bajki o herosach typu Sulejman - Erdogan są tylko po to, żeby odwrócić naszą uwagę od prawdziwych kreatorów tego spektaklu. 

Dopóki ludzie tego nie pojmą, nie ma szans na to, by ta machina zła się zatrzymała.

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj