Erdogan atakuje Europę bronią demograficzną. Nadciąga fala imigrantów z Azji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Recep Erdogan, prezydent Turcji, zrealizował groźbę i otworzył granice dla imigrantów zmierzających na zasiłki do Europy. Grozi nam powtórka z sytuacji z 2015 roku gdy miliony przybyszów zalały niektóre kraje Unii Europejskiej. Na skutek fałszywie pojmowanej empatii doprowadziło to do dramatycznych przeobrażeń społecznych, które można zaobserwować zwłaszcza w Niemczech, kraju, który najchętniej rozdawał imigrantom pieniadze pracujących obywateli. Teraz nadciąga kolejna wielka fala chętnych na życie na cudzy koszt.

 

Erdogan traktuje te masy ludzi jako swego rodzaju środek nacisku na UE. Można to nawet nazwać bronią demograficzną. Aby jakoś zatrzymać napływ ludzi, zwabionych do Europy przez obietnice Angeli Merkel, podpisano porozumienie z Turcją oferując jej wiele miliardów Euro, w zamian za nie wypuszczanie kolejnych setek tysięcy młodych muzułmanów. Te ustalenia pozwolily na znaczące zredukowanie strumienia migracyjnego. 

 

Na dodatek okazuje się, że według greckich władz zwożeni przez Turków młodzi mężczyźni, to nie Syryjczycy uciekający przed wojną, ale w większości są to młodzi Pakistańczycy, Afgańczycy i Somalijczycy. Poza tym istnieją podejrzenia, że wiele z tych osób przebywało w tureckich ośrodkach odosobnienia w oczekiwaniu na deportacje, ponieważ dopuściły się przestępstw.

 

Według greckich służb w ciągu weekendu udaremniono wtargnieńcie na terytorium UE 9972 osobom, a 73 imigrantów aresztowano. Ankara twierdzi, że Grecy traktują gazem łzawiącym "niewinne ofiary". Recep Erdogan oświadczył, że nie zamierza już zamykać granic i pozwoli na szturmowanie Europy. Zapewne liczy na to, że zmusi Unię Europejską do płacenia kolejnego wielomiliardowego haraczu. 

 

Jeśli Unia Europejska nie zmieni polityki socjalnej względem imigrantów i nie będzie rozdawać cudzych pieniędzy zachęcając ich do migracji, sytuacja będzie się pogarszać. Już teraz Grecy i Bułgarzy powinni dostać wsparcie w celu uszczelnienia granicy UE. Wkrótce pojawią się też inne szlaki migracyjne, być może również przez Polskę. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

większym zagrożeniem jest

większym zagrożeniem jest atak bankstersko iluminacko klimatyczny na Polskę i Europę !

"Każda firma podejmująca decyzje finansowe musi uwzględniać „zmiany klimatu” i sposoby dekarbonizacji światowej gospodarki – twierdzi były szef Banku Anglii, a obecnie specjalny wysłannik ONZ ds. działań w dziedzinie klimatu, Mark Carney.Carney stwierdził, że inwestycje w dekarbonizację mogą być największą komercyjną szansą naszych czasów – informuje portal climatechangenews.com. Słowa padły przy okazji opracowywania strategii zachęcania do prywatnego finansowania działań przed szczytem COP26 w Glasgow.Ustępujący dyrektor Banku Anglii wygłosił przemówienie w czwartek w Londynie. Carney został on powołany na doradcę brytyjskiego premiera ds. klimatycznych. Stwierdził wtedy, że osiągnięcie emisji CO2 na poziomie zero (netto) wymaga głębokich zmian i uczestnictwa wszystkich firm, banków, ubezpieczycieli oraz inwestorów.

– Ryzyko egzystencjalne może zmienić się w największą komercyjną szansę naszych czasów – stwierdził.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jkl

Dziesiatki tysięcy meczetów

Dziesiatki tysięcy meczetów jakie powstały na terenie Europy same się nie zbudowały.EU i USA wspiera ekspansje islamu jak tylko może, pomagając islamistom w wielu wojnach przeciw świeckim przywódcom. Rosja żydo-bolszewika Putina robi dokładnie to samo wspierając ekspansje islamu. Demoliberane bydło rządzące europą robi dokładnie to co mówił Lenin o sznurku do wieszania.Tak więc ratunku dla Europy juz niema, co pokazuje wsparcie EU,USA i NATO dla agresji imperium osmańskiego i al kaidy przeciw świeckiej Syrii.

Strony

Skomentuj