Epidemia ptasiej grypy w Holandii - zabito 150 tysięcy kurczaków

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Z powodu wybuchu ogniska niebezpiecznego dla ludzi szczepu wirusa ptasiej grypy H5N8, do którego doszło na farmie w pobliżu holenderskiego Utrechtu, postanowiono zabić aż 150 tysięcy kurczaków.

 

Wszyscy ludzie, którzy mieli kontakt z zarażonym drobiem zostali poddani kwarantannie. Ponadto, ze względu na to wydarzenie, na terenie całej Holandii wprowadzono 72-godzinny zakaz transportu drobiu, jaj i obornika, a także polowań.

 

Na 16 gospodarstw drobiarskich znajdujących się w promieniu 10 km od feralnej fermy wprowadzono trzydziestodniową kwarantannę. Oczekuje się, że środki te pozwolą, aby zapanować nad rozprzestrzenianiem się tego śmiertelnego wirusa H5N8, który może się przenosić na człowieka.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inka

też uważam że to sposób na

też uważam że to sposób na zminimalizowanie strat w zwiazku z embargiem rosyjskim - holenderski podatnik zapłaci hodowcom za straty...zaraz okaze się ze w ogóle e europie szaleja epiddemie dziesiatkujace owoce, warzywa, drób, swicie i cielaki... tylko jak wymyslic epidemię niszczaca mercedesy lub peugeoty... zwykła rdza nie przejdzie chyba

Portret użytkownika MS

Te farmy to obozy

Te farmy to obozy koncentracyjne dla ptactwa. Okropna masakra i zywot kazdego dnia. Jest to zbrodnia na innym gatunku zyjacym. Ludzkosc tak juz zdziczala ze nawet obozy FEMA przygotowane dla ludzkosci USA przestaly straszyc.
Czlowiek stal sie potworem. Wiezi i zabija zwierzeta, wiezi i zabija ludzi, wiezi i zabija tym samym siebie samego kazdego dnia. A najgorszym w tym wszystkim jest to, ze nazywa sie sam cywilizowanym!
Smierc tych kurczykow, jesli wogole byla potrzebna jest "aktem laski" w porownaniu z perspektywa zycia tych istot pod "opieka" ludzi.
Ludzkosc jest juz tak prymitywna i zezwierzecona ze mozna spokojnie juz zapytac: kiedy beda hodowani ludzie zgodnie z przepisami Unii calkowicie legalnie tlumaczac to brakiem zywnosci na Swiecie.
Ja jestem czlowiekiem i wstydze sie patrzac na to co czyni gatunek z ktorego pochodze!

Portret użytkownika X

nie można sprzedać Ruskim, bo

nie można sprzedać Ruskim, bo embargo, więc znany wszystkim holenderski 'lab' wypuścił co-nieco.
Teraz rząd osobiscie wybija kurczaki, więc rolnicy dostaną 100% odszkodowania z pieniędzy Unii.
 
I tak się robi biznes i dba o swoich.
 
Może nasi też sie czegos nauczą????
 
 

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

JAK zająć holendórw aby nie

JAK zająć holendórw aby nie dochodzili kto strącił  samolot z nimi na pokładzie ? dac im coś co wywoła panike i zagrożenie ,więc dostali od ukochanej unii i usa prezent aby siedzieli cicho w unii i domach i nie brali serio opowieści Putina .ciekawe czy czeka nas to samo ? na razie politycy wykonują posłuszenie wszelkie założenia unii ,Tv mówi że putin to wróg ,a reszta polaków siedzi w domach i szykuje sie do zimy i przyjmumją wszystko jak leci ,a zapomniałem że jedynym sposoebem buntu jest wyzwyanie w necie ,tu mozna nazwac wszystko po imieniu i zgodnie ze swoimi poglądami a rano iśc do znieanwidzonej pracy za marne pieniądze i czekać na kolejne podwyżki za gaz i prąd ,ciekawe co zrobią aby nas wygonić z domu i skierować nasza nienawiść w stronę rosji ,bo przecież jak zakreca gaz i ropę w zimie to co unia zrobi ? co my zrobimy ? więc mozę uda się jeszcze przed zimą zaatakować niedźwiedzia aby zabrać mu futerko ,tylko czy atakować misia jak dookoła same tchórze? bo kto sięgnie po broń za polityków i usa ? no własnie ciekawe czy tego się dowiemy jeszcze w tym miesiącu ? i jaka prowokację przygotują abysmy uwierzyli że to rosja ? no bo jak nie uwierzymy to sprzedadza nam zaraze jak w holandii ? jakby nie patrzyl ktoś nami pieknie manipuluje i szkoda że siedzimy i wyzwyamy się w necie zamiast usunąć matke polkę (przejęta przez raptilian ) i zacząć nowy czas dobry dla ludzi a nie dla wybrańców ,

Skomentuj