Epidemia cholery w zachodniej Afryce zaczyna przyjmować niepokojące rozmiary

Kategorie: 

en.wikipedia.org

Cholera pojawia się zawsze wtedy, gdy zaczynają się kłopoty sanitarne, innymi słowy jest wynikiem brudu. Deszcz i powodzie, jakie występują w zachodniej Afryce promują powstawanie kolejnych ognisk zapalnych tej groźnej choroby.

Skala zagrożenia jest na tyle duża, że oficjalnie wypowiada się na ten temat ONZ i UNICEF. Tegoroczna epidemia cholery rozprzestrzeniła się już na 15 krajów w regionie. Szczególnie niepokojąco wygląda statystyka zapadalności na cholerę,  w stosunku do zeszłego roku jest o 34 procent więcej przypadków.

 

W sumie naliczono już 55 tysięcy przypadków a śmierć poniosło ponad 1000 osób. Najszybciej epidemia postępuje w dorzeczach rzek Mano i Kongo. Tylko w samym Sierra Leone od początku lata zarejestrowano 15 tysięcy przypadków cholery. Władze krajów afrykańskich twierdzą, że to najbardziej niebezpieczna epidemia w ciągu ostatnich 15 lat. Lokalne przedstawicielstwo WHO przyznaje, że konieczne jest wdrożenie drastycznych środków zapobiegania, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ozyrys

@ pies-ku laboratoria na

@ pies-ku laboratoria na całym świecie nad niczym innym nie pracują jak tylko nad depopulacją ,maja ogromną różnorodną postać broni biologicznej i chemicznej.Dzisiaj jadąc z K-c do Gliwic na przepięknym tle zachodzącego słońca widziałam -co z przykrością stwierdzam -całe mnóstwo smug.Wiem już na pewno ,że za 2 dni będzie padało ,bo tak zawsze robią ,TV nie ogladam więc nie mam pojęcia jakie są prognozy,lacz znowu oszaleli,bo dawno nad naszym rejonem nie widziałam takiej siatki.Poszukajcie Nexusa z lipca-sierpnia -tam jest imponujacy artykuł o bromie,sama poszukuję tego wydania,bo chcę zamieścić na ten temat artykuł na mojej stronie ,ale.....dziwnym trafem jak wygooglowałam 3 tygodnie temu słowo brom-znalazłam tylko kilka wypowiedzi żołnierzy na ten temat!!!!Nic wiecej! Nic nie znalazłam - nic!!!!!!!!!Okazuje się ,że brom jest dodawany do wszystkich napojów ,a w większej ilości do napojów typu Red Bull,powoduje min.wzmożona agresję i...w dłuższe perspektywie otępienie ,bowiem "spala " koćówki nerwowe w mózgu,powoduje blokadę na łączach,uszkadza nieodwracalnie wątrobę itd,itdJest również w żywności z wielkich plantacji-pod np auspicjami-Holandii,wszystkie warzywa i owoce stamtąd powinny mieć trupią czaszkę zamiast ceny!!!A te wszystkie wirusy jakimi nas straszą od 3 miesięcy???To przecież pomysły na depopulacje ! skąd ta różnorodność i taki "wysyp" tych wszystkich zmutowanych badziewi??? nagle w kilku rejonach świata ,w tych najuboższych taka gama ??Po to by sprawdzić jak działa ,czy działa i jak organizmy ludzkie są w stanie sobie z nimi poradzic ,a że sobie nie poradzą to....super!!!!Prawda???Ja juz naprawdę dochodze do wniosku ,że chyba nie mam innej drogi jak uzdrawianie poprzez Stwórcę,już chyba nic nam nie pomoże -stąd moje ogromne zaiteresowanie Theta Healingiem.Chyba tylko tędy-chociaż to ogromnie uwzniosla i zbliża do Stwórcy ,wielu -twardo stąpajacych po Ziemi ,nawet nie zrozumie przesłania i o co chodzi w tym wszystkim.Tylko konkretne dane -wykresy,pomiary-na to tez są dowody ,ale ignoranta nic nie przekona ,bo musiałby najpierw zapoznać się z tematem ,a to juz przekracza możliwości co niektórych.Trudno :)))Czy wiecie ,że jeden seans ,a własciwie około 1,5 godzinna sesja w Theta budzi świadomość i dochodzi do 200 000 ludzi??? super!!! I to jest moja nowa pasja:))) ja tak ciągle mam-najpierw było i jest odżywianie komórkowe ,o czym jest dopiero teraz coraz głośniej,następnie Aparaty fal milimetrowych-dobre dla niecierpliwych i sceptyków,bo to jest zmierzalne ,bowiem to czysta fizyka ,a teraz również częstotliwości ale już we współpracy ze Stwórcą !!!!!

Portret użytkownika ozyrys

Jessy-Afryka nie należy do

Jessy-Afryka nie należy do najbiedniejszych -należy do białych i skorumpowanych lub zmanipulowanych czarnych .Własciwie afrykani nie maja nic do powiedzenia-tak jak wcześniej napisałam -to poligon doświadczalny,z którego bogactw naturalnych korzystają chciwe hieny.

Portret użytkownika pies

ciekawe kto zamrozil bakterie

ciekawe kto zamrozil bakterie tej choroby by teraz uzyc w celu zmniejszenia zaludnienia swiata .przeciez ta choroba wystepowala juz w ubieglym stuleciu  nawet w Polsce .ludzie ktorzy cudem przezyli stawiali w podziekowaniu kapliczki ktore zachowaly sie do dzis w malych miasteczkach .przyszlosc niewesola jesli jest '''udoskonalona''zgina w cierpieniach miliony ,pozdr.znz.

Portret użytkownika ZGG

Tak dokładnie. A mają już

Tak dokładnie. A mają już opracowane 10 rodzajów szczepionek w tym 3 są smiertelne. I zaczną od rencistów emerytów, oraz wszystkich bezrobotnych, i będących na zasiłkach. Tak humanitarnie w celu odciążenia społeczeństwa od zbytecznego balastu.A bym zapomniał- z przymusowych szczepień wyłączone będą służby . Wojsko, policja, wyżsi urzędnicy, lekarze. Przecież oni są już odporni na wszelkie[Bronie biologiczne.]

Portret użytkownika Jessy

 Jak to możliwe, że kontynent

 Jak to możliwe, że kontynent taki jak Afryka mogący cały swiat zaopatrzyć w bogactwa naturalne i jedzenie należy do najbiedniejszych na świecie? Jest tam wystarczajaco bawełny, ale noszą nasze stare ubrania.  Odkąd pamiętam mówi się o niesieniu pomocy dla mieszkańców tego kontynentu , ale jakos poprawy w warunkach życiowych nie widac. Czyżby zależalo nam aby byli od nas zależni?<?xml:namespace prefix = o />

Portret użytkownika ozyrys

z moich informacji wynika ,że

z moich informacji wynika ,że na nic się zda pomoc nieszczęsnej Afryce,ona jest poligonem doświadczalnym,pieniądze tam pakowane ,niestety nie docierają ,tam rządzi kartel farmaceutyczny i handlarze bronią , wpuszczają pomoc tylko wtedy jak trzeba nagrać newsa do TV i pokazać "dobroczynność".Zabrzmi to brutalnie ,ale troszcie się o swoje dzieci ,o swoje podwórko.Niestety nic nie przepchniecie ,żadnej pomocy dla Afryki ,żadne pieniądze tam nie dotrą ,podzielą się nimi hieny cmentarne ,robiące doświadczenia na tych biedakach.Jestem przeciwna akcji humanitarnej tam prowadzonej przez Ochojską,bowiem tak jak mój przedmówca napisał -ze względów :na odległość i mnóstwo papierów jakie trzeba "przepchnąć",zabezpieczyć ludzi ,którzy te zadania wykonują etc.,przedsięwzięcie daje zbyt nikłe efekty -jeżeli w ogóle daje.Jej pomoć byłaby bardziej wymierna -tu -na miejscu dla tylu dzieci i gospodarstw,po co szukać gruszek na wierzbie.Czy ktoś może mi więcej napisać o wpływach jakie ma w świecie takie małe i bogate pańswto jak Katar????Wszystkie "jaszczury" ( kto wie -ten wie o czym piszę)mają tam siedzibę -tam jest utajniona stolica dowodzenia syfem!!!!Dzisiaj na "ostro" ale dzisiaj jest wiatrrrrrr-kin 102 i pewnie dlatego tak mam.  

Portret użytkownika suri

Masz racje Ozyrys: zobaczcie

Masz racje Ozyrys: zobaczcie co uwas w Polsce pod nosem sie dzieje, czy niewarto sie skupic na Domu Opieki we Wroclawiu ? i tam przyniesc POMOC ?, zobaczcie sami :http://www.lucynalobos.pl/Siostry Zakonne prowadza ten Dom Opieki dla ciezko chorych, robia to z Milosci dla czlowieka nie dla "wzbogacenia sie"-a co przytym przykre, zdane sa na "LASKE" ludzi z sercem i wspolczuciem, nikt nie pomaga, widac ani KK ani Watykan....muwi cos to wam ?--wiec niezaleznie Kim Jestes, podaj reke TYM , co naprawde Prosza o Pomoc- wlasnie pod TWOIM NOSEM !Pamietaj: Kazda Propaganda ,jest poto zeby zabrac tobie "grosiki" ale napewno nie w tym celu  jak jest NAWOLYWANE !Zastanow sie: jezeli chcesz komus od Serca POMOC !- daj bezposrednie Potrzebujacym, i wiesz z pewnoscia ze POMOGLES ! 

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

pewnego razu pewien znajomy

pewnego razu pewien znajomy genetyk wysokiego lotu opowiedział mi, że cholera nie mogła powstać naturalnie; ma bowiem taki genotyp i taką specyfikę istnienia, że jest "niemożliwa".
dodał, że jego zdaniem jest to starożytna broń biologiczna.
 
a drugiej strony: leczenie cholery nie przedstawia wiekszej trudności - cholera zabija poprzez odwodnienie (blokada wody w jelitach); aby do odwodnienia nie dopuścić wystarczy pacjentowi podawać  uwaga! duże ilości czarnego cukru (wymusza osmozę jelitową). Nie blokuje to choroby, bo ta jeszcze jakiś czas się namnaża, lecz wstrzymuje utratę płynow.
Hindusi połapali się w tym już setki lat temu, jesli nie tysiące.
 
zastanawia dlaczego więc ludzie wciąż o tym nie wiedzą i wciąż umierają (oczywiście nie należy uważać, że każdy przeżyje po zjedzeniu cukru, słabe organizmy nie dadzą rady, ale każda choroba tak ma).
 
a z trzeciej strony: miejscowi lekarze w afryce zachodniej świetnie wiedzą jak leczyć nasze zachodnie choroby nieuleczalne, niestety ich patenty tu nie obowiązują i nie sięgają.
 
a z czwartej strony: tamtejszy rynek leków nalezy do Chin.
 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Cholera to narzędzie

Cholera to narzędzie depopulacyjne istot zamieszkujących wnętrze Ziemi, Istot długowiecznych, których najstarsi pamiętają Adama i Ewę.Program depopulacji ludzi jest stałym elementem ich kontroli nad nami. NWO nie jest hasłem nowym. W historii naszego gatunku był realizowany co najmniej 3 razy.Mechanizm ten polega na korumpowaniu władców Ziemi i realizowaniu depopulacji ich rękami, w zamian za obietnice długowieczności i zbytków materialnych. Wiadomo też, że nigdy tych obietnic nie dotrzymali...Obecnie... niestety nadszedł nowy ...NWO...

Portret użytkownika skowron

To przykre. Tysiące

To przykre.Tysiące użytkowników ZNZ przeczyta ten artykuł i żaden z nich nie kiwnie nawet palcem, aby wspomóc tych ludzi. Bo najważniejsze, to nakarmić swoją próżność i nasycić się liczbą ofiar oskarzając o nie NWO.Do przemyślenia.

Strony

Skomentuj