Emigracja to nie dramat tylko szansa - twierdzi polska "Pierwsza Dama"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Żona urzędującego Prezydenta Polski, Anna Komorowska, z domu Rojer, uważa, że uciekający z Polski młodzi ludzie to nie problem. Jej zdaniem nie należy przesadzać w ocenach, a "emigracja to nie dramat, ale szansa".

 

Ciągle słyszymy w mediach, że poważnym problemem jest zapaść demograficzna, której doświadcza Polska. Mimo to nie przeszkadza to w promowaniu postaw antyrodzinnych i homoseksualnych. Na dodatek młodzi ludzie uciekają milionami z Polski. Aż nie chce się wierzyć, że w obliczu kroczącej masakry polskich finansów publicznych pojawiają się głosy osób zadowolonych z tego, że Polacy uciekają ze swojego kraju.

 

Niedawno (jakimś cudem) profesor Janusz Czapiński wyrażał pogląd, że przeraża go radykalna młodzież i życzy sobie tego, aby ludzie ci jak najszybciej wyjechali, bo inaczej okrągłostołowa Polska będzie stracona. Okazuje się, że to nie wybryk, tylko stała narracja III RP. Nadredaktor Adam Michnik oświadczył publicznie, że "oni", czyli nie my, "nie oddadzą Polski gówniarzom". Jego radykalne twierdzenie nie zostało bynajmniej nagłośnione przez przyjazne obecnemu reżymowi media.

 

Do chóru przestraszonych buntem młodych dołączyła też żona urzędującego Prezydenta Polski, Anna Komorowska. Oświadczyła ona, że emigracja nie jest dramatem tylko szansą. Trudno się z nią nie zgodzić. Jest to szansa na to, aby zobaczyć jak wygląda życie w normalnym kraju. Mało kto chce potem wracać do tego co nas otacza.

 

Gorliwość z jaką wygania się z Polski młodych ludzi jest zadziwiająca. Oczywiście można zrozumieć, że jest to "element" najbardziej skory do buntowania się, dlatego z punktu widzenia władzy lepiej młodych wypchnąć za granicę, to i bezrobocie spadnie i pozbędzie się potencjalnego problemu.

 

Może trzeba też rozważyć to z innej perspektywy i czy nie jest to jakaś planowa akcja samodzielnej deportacji ludności z Polski, tak aby zrobić miejsce dla jakiejś ludności napływowej. Może będą to wciskani nam prze Komisję Europejską islamiści, a może jakiś inny naród, uważający się za nadludzi, planuje wrócić w miejsce, gdzie żyło mu się dobrze przez ładnych kilkaset lat. Niczego nie można wykluczyć...

 

 

Źródła:

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/tajemnice-rodziny-anny-komorowskiej-w-aktach-ipn-rodzice-byli-funkcjonariuszami-ministerstwa-bezpiec_163304.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/490113,prof-czapinski-antysystemowcy-nigdy-nie-przejma-wladzy-w-polsce.html

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Polak, który nie zdzierży

Jak możecie tę Żydowską (i to

Jak możecie tę Żydowską (i to z linii po kądzieli! jak na Żyda przystało!) kobietę nazywać damą? Co najwyżej można mówić o niej "dama" - kim jest naprawdę, najlepiej pokazała na obchodach w Ravensbruck - więźniarki jadły z plastików, a "dama" z porcelany i sztućców, mając głęboko w dupie elementarny szacunek dla kobiet, którym nie warta nawet butów zawiązywać. Nie nazywajcie prostactwa perfumerią. Damą trzeba się urodzić, a ona jest nikim.

Portret użytkownika Has$

Trzeba głosować na

Trzeba głosować na Komorowskiego...żeby upadło PO. Dlaczego ? Jeżeli duda jest ,,gwożdziem do trumny PiSu,, ( bo jak tym razem nie wygrają tej ustawki ) to dla PiSu następnego razu już nie będzie. I jak zdechnie PiS to potem PO nie bedzie miało czym straszyć i też padnie. A tak paradoksalnie jezeli wygra Duda to wzmocni tylko PO (zeby zostało po staremu wszystko trzeba zmienic) . Ale to i tak jeden uj !!! Obaj kandydaci są ułozeni w/g tego  samego schematu: przodkowie nie polscy i zydowska żona do kontroli ....jeden uj !!!

Portret użytkownika Normin

  Oczy są lustrem DUSZY – a

 
Oczy są lustrem DUSZY – a więc popatrzcie w jej oczy / brrrr…/ - i co widzicie ???
A może hybrydy nie mają duszy?  Myślałem, że bredzisław kręci z grodzkim ale okazało się,
że to inny transformer. Gdzie ONI ich produkują??? A więc widać gołym okiem co to jest GMO.
O NAJJAŚNIEJSZY prosimy CIĘ uwolnij nas od tej całej ichniej zarazy!!!

Portret użytkownika Mojeimię44

zauważyliście jak działa

zauważyliście jak działa manipulacja w Polsce?
prosty przykład z wczoraj- debata
poparcie przed debatą
duda -46%
komorowski- 40%
tak było wczoraj
a teraz sondaż z dziś
komora- 47%
Duda- 43%
UWAGA! to jest właśnie żydowska manipulacja. Ja nie popieram żadnego z nich ale taka zmiana w sondażach jest tylko możliwa w żydowskich mediach. Zobaczcie sobie jak media wmawiają wam że debatę wygrał Komorowski. każdy mówi od lewa do prawa że debatę wygrał komora chociaż wcale ja tego nie zauważyłem to jest kpina w biały dzień i manipulacja- je...ć syjopnistyczne media. Dla mnie oboje oni są karykaturą polskiej klasy politycznej i atlantydy z tymi cepami napewno nie zbudujemy w tym kraju a ja chcę żyć chociaż na koniec swojego życia w pięknym cudownym państwie. Róbmy rewolucję!

Portret użytkownika HonoriOjczyzna

Zgadzams ie co to przesłania

Zgadzams ie co to przesłania choć namawiam na głosowanie i oddanie głosu an Dudę. Ubecka świnia czyli Komorowski  musi odejśc, inaczej  bedzie gorzej niż jest. Potem na jesieni rewolucja w parlamencie. Jeśli władza  skreci prezydenckie to ulica. 

Strony

Skomentuj