Emanuel Macron wzywa ekologicznych aktywistów aby najechali Polskę

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Francuski prezydent Emanuel Macron szczuje na Polskę sugerując aby młodzi ludzie z całej Europy przyjechali protestować do Polski, kraju jego zdaniem odpowiedzialnego za sprzeciw wobec drastycznych działań w zakresie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych zaplanowanych przez UE w związku ze zmianami klimatu. 

Gdy jest się prezydentem kraju, którego energetyka polega wyłącznie na elektrowniach jądrowych, łatwo jest zgrywać ekologa. Zwłaszcza, że atomowa Francja ma do dyspozycji takie limity emisyjne, którymi może handlować, bo ich w takiej ilości nie potrzebuje.

"Prawda jest taka, że krajem, który to wszystko blokuje, jest Polska. Moim celem jest przekonanie pozostałych państw do tego, by na to reagowały. I zaproszenie młodych ludzi, którzy protestują w Europie, by wywarli wpływ na ten kraj - stwierdził w rozmowie dla "La Parisien" 

To bardzo dziwne, że Polska jest uważana za państwo z największą emisją dwutlenku węgla podczas gdy palmę pierwszeństwa od lat dzierżą Niemcy, którzy w ostatnich latach otwierali nawet kolejne elektrownie węglowe! Nikomu to jednak nie przeszkadza i chłopcem do bicia jest jak zwykle Polska.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika unita

Tylko żeby ich tu przysłał

Tylko żeby ich tu przysłał dostatecznie wielu. Zeby mogli zabrać z Polski swoje francuskie śmieci, które ekologiczna Francja przywozi do naszego kraju tysiące ton. A najlepiej niech rząd polski zamknie zachodnią granic kraju, żeby nam tu ekologiczny zachód swych smieci nie przywozili.

Portret użytkownika stanik

To Polacy mafijne

To Polacy mafijne przedsiębiorstwa, trzymają z gminą biorąc krocie za wywózkę od ludzi i sprowadzają śmieci na własne nieruchomości podpalając je, a tam dostają grubą kasę za to. Tak wygląda recykling w Polsce! Pan Macron, demaskuje Polaków a tu plują na niego w tym portalu!!!!!!!!!

Portret użytkownika keri

France produkują śmierć czyli

France produkują śmierć czyli odpady radioaktywne i skażenie, a Polska produkuje dwutlenek węgla, bez którego nie ma życia.

Wycieki we francuskich elektrowniach występowały już w czasie gwarancji, czyli po kilku miesiącach od zakończenia budowy. Normą francuską jest nieinformawanie o rzeczywistej sytuacji i skażaniu środowiska, a agencje atomistyki wolą nic nie wiedzieć i udawać, że wszystko jest w normie.

Jod to zdecydowanie za niska ochrona, gdyż obecnie są różne paliwa, zdecydowanie gorsze dla życia i zdrowia od paliw produkowanych wiele lat temu.

Jeśli bezjajeczny rzuca się na Polskę i polski węgiel, to może chce odwrócić uwagę od tego, że coś u niego pierdolnęło.

ISKRA WYSZŁA Z POLSKI. G. Braun poleca w sejmie książkę "Fałszywa pandemia" https://www.youtube.com/watch?v=zPtWjBL4EY4

Portret użytkownika stanik

Na tym portalu popierprzyło

Na tym portalu popierprzyło się w główce. We Francji juz wiedzą że w Polsce pali się czym popadnie: od pampersów po gumiaki kończąc na dyzedorantach, a po drogach jeźdzą deslowskie rupcie wycofane z Niemiec i sprzedawane polaczkom.

Portret użytkownika keri

makaron bezjajeczny chce

makaron bezjajeczny chce wysłać protestujące u niego żółte kamizelki do Polski? Ta cipa przechodzi menopauzę umysłową.

Jeśli śmierdzielowi przeszkadzają gazy cieplarniane, to niech zmieni dietę ROFL .

Dwutlenku węgla jest kilkanaście razy za mało a dzięki jego producentom trwa życie.

ISKRA WYSZŁA Z POLSKI. G. Braun poleca w sejmie książkę "Fałszywa pandemia" https://www.youtube.com/watch?v=zPtWjBL4EY4

Strony

Skomentuj