Elton John przyjedzie do Putina aby omówić prawa gejów

Kategorie: 

Brytyjski muzyk Elton John planuje w listopadzie spotkać się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i omówić prawa gejów w Rosji - powiedziała piosenkarz w wywiadzie udzielonym Sky News.

 

Prawo zakazujące propagandy nietradycyjnych stosunków seksualnych wśród dzieci weszło w życie w Rosji pod koniec czerwca ubiegłego roku. Za jego naruszenie grozi wysoka grzywna nawet do 1 mln rubli.

„Zobaczę Putina i porozmawiam z nim. Nie wiem, czym to się skończy, ale spróbuję "- powiedział Elton John.

Rosyjskie prawo zrodziło krytykę na Zachodzie, gdzie uważa się, że ustawa jest skierowana przeciwko członkom mniejszości seksualnych. Jednak prezydent Rosji Władimir Putin wielokrotnie podkreślał, że w Rosji nie zakazano homoseksualizmu, ale tylko jego propagowania wśród nieletnich.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika N1KT

ŁÓŁ - jeden z

ŁÓŁ - jeden z najpotężniejszych ludzi na świecie obok jakiegoś z***a który lubi [.....]
Lepiej aby nie udało się lądowanie tego samolotu z E.J. na pokładzie...
A żygać mi się chce już od takich absurdów !

Portret użytkownika Yossarian 1

Jaki to pech, że Elton nie ma

Jaki to pech, że Elton nie ma okazji do porozmawiania o prawach gejów z towarzyszem Stalinem.
Wtedy z pewnością spędził by reszte swego marnego żywota w kurortach Gułagu , rozczesując  swymi delikatnymi dłońmi sierść białych niedźwiedzi.

Portret użytkownika Szimhon

Z proroctwa

Z proroctwa : http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/pa_prophecies/pa_proph118polish.html

 
Tego dnia, jak zostało ogłoszone światu, kiedy to człowiek nazywający się Elton John powstał i ogłosił wszystkim: „Myślę, że JEZUS był współczującym, superinteligentnym gejem, który rozumiał problemy ludzkie. Na krzyżu przebaczył ludziom, którzy GO ukrzyżowali i JEZUS chce, abyśmy byli kochającymi i przebaczającymi. Nie wiem, co czyni ludzi tak okrutnymi, ponieważ Biblia mówi, że JEZUS był bez grzechu, a to wyklucza homoseksualizm – wiec homoseksualizm nie może być grzechem.”
MAM tego dość! Ten człowiek, Elton John, śmie wypowiadać MOJE Słowa i przekręcać je, i mówi, że JEZUS CHRYSTUS z Ewangelii jest gejem?! Świecie, za tę obrzydliwość będziecie pić Plagę Wrzącej Czarnej Krwi! Przygotuj się, świecie! 
JA, JAHWEH, oświadczam – mam już dosyć!
Ta choroba wylęga się w tych, którzy są homoseksualistami i lesbijkami. Ta choroba czeka na MÓJ czas, aby się ujawnić. Wy, którzy usprawiedliwiacie homoseksualistów – JA dałem wam czas, abyście się nawrócili! 
Nie zdradzę wam dnia, nie zdradzę miesiąca; nie zdradzę wam nawet roku, kiedy ta choroba się zamanifestuje fizycznie, ale teraz mówię wam, że Plaga Czarnej Wrzącej Krwi dotarła do Białego Domu – mówię wam, że żaden nie ucieknie! 
Jak ktokolwiek śmie mówić, że to, co ogłosiłem w MOIM Świętym Słowie jest obrzydliwością? (Ta wypowiedź dotyczy osoby nazywającej Komunię Świętą kanibalizmem i wampiryzmem) 
A teraz ważycie się mówić, że MÓJ Jednorodzony SYN JAHUSZUA ha MASZIJACH, doskonały, zabity BARANEK bez skazy, nieskalany grzechem, wziął udział w obrzydliwości nazywanej homoseksualizmem, kpinie z tego, co JA stworzyłem, kiedy stworzyłem Adama i Ewę!

Portret użytkownika heheh

Posługując się plugawym

Posługując się plugawym językiem "światłych" gejropejczyków, J.E. Putin ma głęboko w d. zboczenia i zezwierzęcenie, które traktują w gejropie jak "nadrzędne prawo", "cywilizowane wartości", "równość w różnośći", "postęp".  

Strony

Skomentuj