Elon Musk przyjechał do Polski przepraszać żydów

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi

Elon Musk odwiedził wczoraj Auschwitz-Birkenau, miejsce byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego z czasów II wojny światowej, broniąc się w ten dziwny sposób swojej postawy wobec antysemityzmu.

 

Wizyta miała charakter prywatny i była odpowiedzią na zarzuty środowisk żydowskich dotyczące antysemityzmu oraz pozwolenia na rozpowszechnianie wiadomości, które nie podobają się żydom na jego platformie społecznościowej, X, dawniej znanej jako Twitter.

 

Podczas wizyty, Musk złożył wieniec przy Murze Śmierci, miejscu, gdzie tysiące żydowskich więźniów zostało straconych przez niemieckich żołnierzy. Zauważono, że wizyta Muska jest ważna, ponieważ Auschwitz-Birkenau stanowi symbol niebezpieczeństwa płynącego z nienawiści i ignorancji. Musk uczestniczył w ceremonii upamiętniającej 1,1 miliona żydowskich ofiar obozu, składając wieniec ku ich pamięci.

Ponadto, Musk wziął udział w konferencji zorganizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Żydowskie (EJA) w Krakowie, której celem było omówienie wzrostu antysemityzmu. Oczekiwano, że Musk wygłosi osobiste oświadczenie na temat mowy nienawiści w internecie podczas sympozjum EJA. Dołączył do niego żydowski konserwatywny komentator Ben Shapiro, który jest zwolennikiem stanowiska Muska wobec antysemityzmu.

 

Musk również odwiedził Izrael w listopadzie, gdzie spotkał się z liderami, w tym z premierem Benjaminem Netanyahu i prezydentem Isaacem Herzogiem, oraz zobaczył miejsca, w których 1 200 osób zostało zamordowanych przez Hamas 7 października.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MadAM

Widać ważne dla jego

Widać ważne dla jego interesów by kran żydowski $$$ się nie popsuł ... Ta nacja ma duży wpływ gospodarczy, chociażby banki US. A hate za brak kurtki u jego syna (która była na innych zdjęciach) to śmiech na sali.. hartowanie dzieci - co kraj to obyczaj; w Skandynawii praktykują to na porządku dziennym. Dla mnie facet jest inteligentny, kreatywny i innowacyjne pomysły sypią się mu z rękawa, ekspansja kosmosu to coś, co dawno powinno się bardziej rozwinąć. Jeżdżę Teslą, na początku sceptycznie podchodziłam do tego tematu, ale obecnie frajda jazdy jest warta ceny. Ładowanie miesięcznie kosztuje mnie (narazie...) 400 zł, a robię  codziennie około 50 km. Oby więcej takich ludzi na tym świecie; kto ma wyje*ane i spełnia swoje marzenia, za tą odwagę go podziwiam. 

Portret użytkownika axell69

Wszyscy przejeli się  szydem

Wszyscy przejeli się  szydem Muskiem    nikt nie zauwazył w   tekście   ordynarnego  kłamstwa !!  

"oraz zobaczył miejsca, w których 1 200 osób zostało zamordowanych przez Hamas 7 października."   

 Admin  znów   przemycasz  kłamstwa , cały świat  wie że  Izrael wtedy napadł sam na siebie    i    sam strzelał   do własnych cywilów  , czyli dokonał mordu  na własnych obywatelach  oraz okrótnego mordu na cywilach i dzieciach Palestyny  co  czyni do dzisiaj .  

Kiedy pozbedziemy się z  Polski  wszystkich Kłamców   mącicieli    i   Kapłanów wszelkiej maści  - wtedy  nastanie  radość  w Narodzie 

A na odchodne   damy im   wszyskie  budowle sakralne które sami zbudowali , czyli żadnej ,   oraz  te  podatki lichwą śmierdzące   VATy  dochodowe obrotowe przekrętowe  i  jakie tam  jeszcze  wymyslili  , wolimy  znów płacić dziesięcinę - to  takie proste  i tanie  bo każdy z chęcią odda co dziesiątą   marchewkę  czy kapustę   i inne  ziemniaki . Tylko kutas  Inschtalator nic  nie odda bo  szydowskie kłamsto nie ma żadnej wartości  dodatniej  mimo ze sądzi że  kłamstow z pyska szyda  to dobro  jakieś  - no może i tak  jest   ale tylko dla debili których polska nowoczesna szkoła  stworzyła  wraz  z  katechetami   w celu  zrównoważonego rozwoju  lichwy 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika wiktor wektor

Kiedy pozbedziemy się z

Kiedy pozbedziemy się z Polski wszystkich Kłamców  mącicieli   i   Kapłanów wszelkiej maści  -  wtedy  nastanie radość   w Narodzie.

Ciekawe jak chcesz to zrobić... magiczną różdzką ? Machając nią ze swojego hiszpańskiego lokum do telewizora ??? 

Portret użytkownika spokoluz

Przybył przepraszać za

Przybył przepraszać za wolność słowa i prawdę .  Przed II wś było 35 mln Polaków a po wojnie 24 mln czyli zginęło 11 mln Polaków - najwięcej z rąk 3 rzeszy niemieckiej , przez rzeź wołyńską i czystki sowietów . Odejmując 1,1 mln szydków to Polaków zgnięło 10 mln.

Czy 10 mln to jest więcej niż 6 mln ponoć ? 

Czy Polacy witali z kwiatami okupanta niemieckiego po 1 .09.1939 i sowieckiego po 17.09. 1939 ? 

Jedna taka mniejszość w tamtym czasie cieszyła się z wjazdu szkopa i kacapa do Polski.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika marmirow

Admin pierdoły piszesz!! Czy

Admin pierdoły piszesz!! Czy ktoś łączy kropki?? Czemu Task pojechał na upadlinę a Musk przyjechał do polin??Musk no chyba nie po to by zwiedzać obozy!! Czy też przepraszać kogokolwiek. W Bielsku Białej  codziennie po kilka razy lądują helikoptery wojskowe by zabierać na podlasie mięso armatnie.Pamiętajcie że pierszym atakiem jest atak cybernetyczny 

Portret użytkownika Endymion

Insztalator, Ty już do końca

Insztalator, Ty już do końca zwariowałeś? Sam sobie odpowiadasz?

Ile masz juz tych Tesli?

Nowe budownictwo, pustostany czekają.. na emigrantów znad zniczonego Jordanu, co to podług koninktury, teraz Polakami są.

Jakaś komisja śledcza powstała, aby badać wydawanie obywatelstw w Bangladeszu, a o Izraelu cisza.. to jest jawny antysramityzm, jak można w komisji śledczej na dodatek knesejmowej pominąć naród przebrany???

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika ba19

Ale wystarczy przeczytać

Ale wystarczy przeczytać żydowski Talmud  , a co tam jest napisane , ze wszyscy oprócz żydów to zwierzęta , no to dalej przepraszajcie , zobaczymy gdzie to resztę narodów zaprowadzi , jest takie przysłowie :

Przysłów 27 : 22  Choćbyś głupiego utarł tłuczkiem w moździerzu pośród tłuczonego ziarna, jego głupota od niego nie odejdzie.+

Skomentuj