Elon Musk przestrzega przed kryzysem płodności, który doprowadzi do upadku cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Elon Musk jest bardzo zaniepokojony szybkim spadkiem liczby urodzeń i to tak bardzo, że nazwał to „jednym z najpoważniejszych zagrożeń dla cywilizacji”. Komentował więc rosnącą liczbę osób, które odmawiają posiadania dzieci ze względów klimatycznych lub społeczno-ekonomicznych.

 

Tesla, według Muska, już przygotowuje się na te czasy. Android Tesla Bot pomoże wypełnić niedobór siły roboczej, gdy będzie gotowy.

 

„Jest za mało ludzi” – powiedział szef Tesli i SpaceX na konferencji Wall Street Journal. „Powtarzam raz za razem: jest za mało ludzi”. Zbyt wielu „dobrych, mądrych ludzi” uważa, że światu grozi przeludnienie i że populacja ludzka wymyka się spod kontroli. Ale według Elona Muska wszystko jest zupełnie odwrotnie: „Jeśli ludzie nie będą mieli więcej dzieci, cywilizacja upadnie. Zapamiętaj moje słowa".

 

Rzeczywiście, badania socjologiczne i dane Google pokazują, że zmiany klimatyczne bezpośrednio i pośrednio przyspieszają spadek płodności. Dane pokazują, że w Stanach Zjednoczonych liczba noworodków wyraźnie spadła dziewięć miesięcy po okresie nienormalnie wysokich temperatur, a zanieczyszczenie powietrza prowadzi do 20% wzrostu prawdopodobieństwa niepłodności.

 

Zapytany, czy to jest powód, dla którego on sam ma sześcioro dzieci, Musk odpowiedział, że stara się dawać dobry przykład i musi robić to, w co wierzy. Spadek liczby urodzeń prowadzi w szczególności do niedoboru siły roboczej. Musk spróbuje rozwiązać ten problem za pomocą robotyki.

 

Tego lata Tesla ogłosiła androida Tesla Bot, zaprojektowanego do wykonywania rutynowych zadań. Na ostatniej konferencji Musk potwierdził znaczenie tego projektu dla firmy, ale nie określił terminu gotowości działającej wersji bota.

 

„Z czasem jest w stanie zastąpić ludzką siłę roboczą. Podstawą gospodarki jest praca. Sprzęt kapitałowy to zasadniczo skoncentrowana praca ”- powiedział Musk.

 

Podobne stanowisko zajmuje biolog ewolucyjny G. Henry, który niedawno opublikował książkę na ten temat. Przepowiada w nim upadek świata spowodowany zniszczeniem siedlisk, małą zmiennością dziedziczną i osłabieniem płodności. Henry jest przekonany, że Homo sapiens jest już skazany na zagładę, a oznaki tego są widoczne dla każdego, kto jest gotów je zauważyć.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Aa

Ja w tej jego wypowiedzi

Ja w tej jego wypowiedzi widzę usprawiedliwianie sie i robienie sobie dobrego PR-u bo on zdaje sobie swietnie sprawe ze te jego roboty beda zwalniac ludzi z pracy i juz pracuje nad tym aby postrzegano to inaczej.

Portret użytkownika BG-OG

MNIEJ LUDZI MNIEJ

MNIEJ LUDZI MNIEJ NIHILISTYCZNYCH, KONFORMISTYCZNYCH KONSUMENTÓW . ALE DO TEJ SYTUACJI W KRAJACH ROZWINIĘTYCH DOPROWADZILI EKOTALIBOWIE, ZASZCZEPIAJĄC W LUDZIACH "WSTYD" ZA TO, ŻE MAJĄ DZIECI, JAK I SAMA TECHNOLOGIA GOTUJACA PLEMNIKI MIKROFALAMI.  A CZY ELON MA DZIECI ??

Portret użytkownika Stalowy Piernik

Najpłodniejsze będą młode

Najpłodniejsze będą młode dziewczyny które przyjeły szprycuneczek. Dziś w dobie wielkiej pandemi nikt się tym nie przejmuje. Mnie ratownik medyczny powiedział że oni podają zastrzyki ale nikogo nie obchodzi że za kilka lat one będą bezpłodne. Musk dobrze gada, on wie co mówi sam siedzi w tej mafi szczepionkowo kosmicznej.

Portret użytkownika Lommo

Albo kapitalizm albo dzieci.

Albo kapitalizm albo dzieci. Niech się Musk zdecyduje. W kapitalizmie nieliczni gromadzą większość majątku i tym samym coraz większe grupy biedaków nie stać na dzieci. Do tego podnoszą się w kapitalizmie oczekiwania materialne kobiet co jest kolejnym czynnikiem zmniejszającym dzietność. Zasadniczo Bóg kazał się ludziom rozmnażać i zasiedlać Ziemię. Kapitalizm bez rozbudowanego socjalu to gwarantowana katastrofa demograficzna. Jak Martin Bormann z III Rzeszy pojechał na zajęte sowieckie tereny to był w szoku że wszędzie pełno dzieci . Gdy tymczasem w Niemczech za Wielkiego Kryzysu mnożyły się samobójstwa rozszerzone samotnych matek czy nawet małżeństw z dziećmi. Po tamtej wycieczce na zajęte tereny sowieckie Bormann doszedł do wniosku że żydowski kapitalizm jest większą katastrofą od żydowskiego bolszewizmu , i został tajnym informatorem działającym na szkodę III Rzeszy. No nie da się ukryć że jeśli chodzi o trzymanie się przykazań boskich o rozmnażaniu to kapitalizm jest bardziej bezbożny niż bolszewizm. Niestety nie jest prawdą że postęp technologiczny wymaga więcej ludzi do pracy. Podam przykład branży stolarskiej: przed wojną w Polsce w każdym razie to stolarzowi opłacało się zrobić z conajmniej 5 ciu synów żeby miał kto w warsztacie zasuwać heblami i piłami ręcznymi. Dziś można zrobić 2-3 krotnie większy przerób w jedną osobę za pomocą zwykłych niezbyt wcale skomplikowanych maszyn. A są przecież już i to od paru dobrych lat i w takiej niby mało postępowej branży centra obróbcze CNC gdzie bez żadnego uproszczenia można powiedzieć że robi się samo. Bo nakład pracy ludzkiej ogranicza się do wybrania opcji projektowych z biblioteki danych i przesłania pliku do maszyny. Jeżeli ktoś poważnie myśli w kapitalizmie o dzietności to bez zwiększenia socjalu na dzieci i zdjęcia z par czy pan płodnych odium dzieciorobów czy wręcz nierobów , to nic nie osiągnie. Do tego konieczne są demontaże kretyńskich systemów emerytalnych opartych na archaicznej strukturze piramidalnej gdzie cały czas rosła ilość pracujących . Nie nie będzie tego. Zatrudnienie w krajach kapitalistycznych jest w stagnacji. A jak uwzględni się jeszcze kretyńskie pomysły socjalistów z tworzeniem "miejsc pracy" w budżetówce (vide Hiszpania) to praktycznie po odjęciu tych rządowych stanowisk "pracy" mamy do czynienia z malejącym zatrudnieniem. A tak naprawdę to istotnych braków towarów u sprzedawców to nie widać. Wręcz sklepy internetowe i stacjonarne mają szereg promocji. Przynajmniej dziś przed kolejnymi falami lockdownów i zrywania łańcuchów dostaw które przyniesie Omikron.

Portret użytkownika mordo schab ciało

„Jeśli ludzie nie będą mieli

„Jeśli ludzie nie będą mieli więcej dzieci, cywilizacja upadnie. Zapamiętaj moje słowa".

Kończą się murzyni do zatrudniania w jego fabrykach kosmicznych rakiet typu nielot?

Nie cywilizacja, tylko kapitał Tesli.

,,mądrych ludzi"

Ciekawe, kto wysłał podobno samochód na orbitę (nie rozprawiając, czy to prawdziwy spektakl). Aha, no tak, on.

,,dobrych"

Ciekawe, kto znęca się nad zwierzętami i wszczepia do mózgu implanty dla zbawy jak nie on?

 

Temu panu już dziękujemy.

Portret użytkownika Twój Dziadek

A to co syriues łudziłeś się

A to co syriues łudziłeś się że to tylko teorie spiskowe. Niestety bogacze nie chcą was na ziemi. Pogadaj z bilem gejcem on ci to dokładnie wytłumaczy i wskaże ci dokładnie gdzie powinno być twoje miejsce. Faktycznie tak jest, dla tego wielu ludzi jest w szoku jak widza co sie dzieje. Ostatnio redaktor maciak mówił że jest więcej samobójstw jak ofiar z wypadków. Jednak ani pana premiera ani reporterów z telewizji to nie interesuje. Telewizję interesuje jedynie jak nakłonić polaków do kolejnego zastrzyku.

Strony

Skomentuj