Elon Musk przejął Twittera i za cenzurę wywalił na zbity pysk całe jego kierownictwo!!

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Elon Musk oficjalnie domknął transakcję zakupu Twittera. Sieci społecznościowej, która może wpływać na wyniki wyborów w wielu krajach świata. Wczoraj wszedł triumfalnie do siedziby Twittera ze zlewem w rękach co miało znaczyć, że kierownictwo Twittera zatonie (ang. sink in) i rzeczywiście jedne z pierwszych zaleceń nowego szefa Twittera to wielka czystka wśród osób na stanowiskach dyrektorskich.

 

Zwolnieni zostali Dyrektor generalny Twittera Parag Agarawal, CFO Ned Segal i główny moderator treści Vijaya Gadde, którzy zmusili Twittera do zablokowania Donalda Trumpa i do zakazania reklam politycznych i cenzurowania historii Huntera Bidena w USA. Nie wiadomo jeszcze kto wejdzie na ich miejsce ani w jakim kierunku poprowadzi platformę Twitter jej nowy właściciel.

Elon Musk twierdzi, że kupuje Twittera, aby „pomóc ludzkości”, ponieważ miliarder określił swoje cele związane z przejęciem platformy mediów społecznościowych. W tweecie Musk powiedział, że nie kupił firmy „żeby zarobić więcej pieniędzy. Zrobiłem to, aby pomóc ludzkości, którą kocham”.

W tweecie adresowanym do reklamodawców Twittera czytamy, że Musk „przejął” firmę. W innym wpisie Musk określił niektóre ze swoich celów dla firmy, mówiąc, że Twitter musi być „ciepły i przyjazny dla wszystkich”. Napisał, że chciał, aby „cywilizacja miała wspólny cyfrowy rynek miejski”, ale zaprzecza, że ​​platforma będzie miała podejście „róbta co chceta”. Jednak konto Donalda Trumpa https://twitter.com/realdonaldtrump pozostaje nadal zawieszone...

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

A gdy sie to zacznie dziac, wyprostujcie sie i podniescie glowy swoje, gdyz zbliza sie odkupienie wasze.

Portret użytkownika inzynier magister

Właśnie w TVP poinformowano

Właśnie w TVP poinformowano że Polska przyjmie sttraszliwie szkodliwą technologię atomowych elektrowni atomowych typu fukuszima w Choczewie ! zamiast polskiegpo węgla mamy być uzależnieni od USA i szkodliwego składowania atomu ! nie wspominając o zrzutach wody do Bałtyku i jeziora choczewskiego !!! na miejcu Choczewian już bym się wyprowadzał z Choczewa !

Kontrowersje wokół budowy elektrowni jądrowej na Pomorzu. Wójt gminy Choczewo, Wiesław Gębka: - "Z nami się nie rozmawia, tylko informuje" Do grona niezadowolonych dołączył wójt gminy Choczewo Wiesław Gębka, który co prawda nie jest przeciwnikiem inwestycji, ale uważa, że jako gmina są pomijani w większości kwestii dotyczących przebiegu jej realizacji. Ponadto poczynania spółki Polskich Elektrowni Jądrowych krytykuje stowarzyszenie Bałtyckie S.O.S.

Fantastyczne wieści od premiera Mateusza Morawieckiego – Polska wybrała amerykański rząd oraz firmę Westinghouse na swojego partnera w energetyce jądrowej – napisał w piątek na Twitterze ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski.

Premier Morawiecki napisał wcześniej w piątek na Twitterze, że po ostatnich owocnych rozmowach z wiceprezydent USA Kamalą Harris i sekretarz energii Jennifer Granholm „potwierdzamy realizację projektu jądrowego w sprawdzonej i bezpiecznej technologii” Westinghouse Nuclear. Szef rządu poinformował, że w środę Rada Ministrów przyjmie stosowną uchwałę w tym zakresie.

„Fantastyczne wieści od Premiera Morawieckiego: w wyniku jego współpracy z Kamala Harris, Polska wybrała amerykański rząd oraz firmę Westinghouse na swojego partnera w energetyce jądrowej. Formalnie proces zakończy się w przyszłym tygodniu! Dziękuję Mateuszowi Morawieckiemu i sekretarz energii Jennifer Granholm za ciężką pracę nad tym projektem. Razem wzmocnimy nasze stosunki dwustronne i bezpieczeństwo energetyczne Polski dla przyszłych pokoleń!” – napisał na Twitterze ambasador Brzezinski.

Decyzja przyszła z Waszyngtonu, ale też dziwne byłoby gdyby tak ważną finansowo decyzję Waszyngton pozostawił do podjęcia swoim agentom.
Martwi mnie jednak to, że prawdopodobnie Polska stanie się poligonem badawczym dla amerykańskich modularnych reaktorów.
To będzie kolejne egzystencjalne zagrożenie dla narodu polskiego, nie mówiac juz o tym, że obecność reaktorów tylko zwiększy ewentualne skutki wojny jądrowej planowanej przez rząd na terytorium Polski. Morawiecki i Kaczyński robią wszystko, by naród polski przestał istnieć. Coś za coś, my im Orlen+PGNIGE oraz polski węgiel i wszystkie koncesje, oraz wkrótce realizację ustawy 447. A oni nam atomówkę (za grosze napewno…)

Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus bo widać jak Antychryst przejmuje państwo polskojęzyczne ! se przeczytajcie to http://argonauta.pl/krotka-historia-wojny-duchowej-i-udzialu-w-niej-polakow-polska-odparla-atak-globalnego-antychrysta-juz-w-roku-1172/

Polacy byli kiedyś duchową potęgą !!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Polak mały

Zmień lekarza. Nic wam nie

Zmień lekarza. Nic wam nie pasuje i wszędzie widzicie agentów ruskich i tak dalej. Do roboty się wejście bałwany . Żal dupę ściska jak się czyta bzdury na tym portalu . Posty od kilku lat tylko tych samych ludzi co żyją jakimiś urojeniami .

Portret użytkownika Lommo

No chyba nie jesteś taki

No chyba nie jesteś taki naiwny i nie bierzesz tych bajek o budowie elektrowni atomowych w Polsce serio. Pierwsza sprawa to budowa ma się rozpocząć w 2026 roku podczas gdy sam premier Morawiecki z miesiąc temu napomknął o niewykluczone niewypłacalności Polski już w 2023 roku. Kolejna sprawa to taka że jak podaje Benjamin Fulford to sama korporacja Stanów Zjednoczonych (która ma zapewnić znaczną część finansowania) już jest niewypłacalności. No stąd nawet PiS nie jest tak naiwny i na boku gada o EJ z Koreańczykami południowymi . Niemniej u nich to już w ogóle nie dostaniesz nic na piękne oczy i sojusznicze błagania. Czyli czy tak czy siak kasiory na budowy EJ nie będzie . A ja jeszcze pamiętam schyłek PRL i wielkie plany choćby z mojego miasta gdzie już wykupywali grunty pod kolejny etap blokowisk , pod gigantyczną zajezdnie tramwajową , i pod rozbudowę fabryki która i tak zatrudniała 8000 ludzi. Z planów nic nie zostało bo kasy nie było.

Portret użytkownika Endymion

Plany zmieniają się? Miesiąc

Plany zmieniają się? Miesiąc temu jeszcze słyszalem, że mamy zakupić miniaturowe (nie wiem, czy to właściwe określenie, ale brak mi słowa) elektrownie atomowe od GE. Coś widzę, że to będzie kolejny przewał. Prezesi, spółki powstaną, synekur od liku. Cena ziemi, nieruchomości w okolicach inwestycji poleci na łeb, ktoś to wykupi za grosze. Już dwie elektrownie atomowe budowano w Polsce, nie powstały, pieniądze z budżetu państwa zmarnowane, a kilku nowych milionerów przybyło. Prywatyzacja zysków i uspołecznianie strat; taki mamy system polityczno ekonomiczny. Nie ma to jeszcze nazwy! Demokracja kompradorska nie obejmuje tego całkowicie... Macie pomysł na nazwanie obecnego systemu: Prywatyzacja zysków i uspołecznianie strat. Państwo mafijne.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika mordo schab ciało

Szkoda, że polska dała się

Szkoda, że polska dała się wepchnąć w atom. Mogła trzymac się z dala od Unii Europejskiej, polityki stanów i jedynie prowadzić wymianę handlową. Pamiętam, jak mnie w podstawówce zmuszali do zapamiętania i śpiewania hymnu UE. Żałosne wykształcone robaki myślały, że świat się rozwija i idzie w pozytywnym kierunku, a świat zdycha i arogancja ludzi, a przede wszystkim wykształciuchów jest tego przyczyną.

Portret użytkownika spokoluz

Nic nie powstanie , nie

Nic nie powstanie , nie bedzie atomu w PL - bo nie może być - pójdzie tylko kasa.

Przykłady - F 35 , abramsy , patrioty , atomowe elektrownie.

To jest agonia systemu dulara więc robią co moga aby jeszcze wydoić co się da.

Przygotujcie się na zjazd "kolejki górskiej"

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Nomen - Omen

"Rekord" umieralności

"Rekord" umieralności narkomanów w ciągu 12 miesięcy.
To pierwszy raz w historii Stanów Zjednoczonych.
Ponad 100 000 osób zmarło z powodu przedawkowania narkotyków w ciągu 12 miesięcy, z czego zdecydowana większość OD FENTANYLU, opioidowego środka przeciwbólowego, PIĘĆDZIESIĄT RAZY SILNIEJSZEGO NIŻ HEROINA i ZNACZNIE TAŃSZEGO W ZAKUPIE.
TO PONURA RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA TYLKO SIĘ POGARSZA, A JEJ NISZCZYCIELSKIE SKUTKI SĄ WIDOCZNE WSZĘDZIE... Nie tylko w miastach środkowej Ameryki, takich jak St Louis, które ma jeden z najwyższych wskaźników morderstw w USA, a w zeszłym roku odnotowano 436 zgonów z powodu przedawkowania.

WIDEO w j.angielskim pt.:

"Fentanyl’s deadly grip on St. Louis | Unreported World"

https://m.youtube.com/watch?v=qd5is7guSVY

---

"BERLIN miasto NAŁOGÓW - Początek UZALEŻNIENIA PATRYKA - 5/18" - (WIDEO z dnia 29-10-2022)

https://m.youtube.com/watch?v=lnECdXccdO8

===

Portret użytkownika Nomen - Omen

Fentanyl: Epidemia

Fentanyl: Epidemia uzależnienia pogorszona przez pandemię COVID-19 - USA oskarża Chińczyków za prowadzenie ogromnej sieci Fentanylu

Fentanyl: Epidemia uzależnienia pogorszona przez pandemię COVID-19

"W ciągu ostatniego roku ponad 100 000 Amerykanów zmarło z powodu przedawkowania narkotyków. Jest to najwyższa liczba zgonów z powodu przedawkowania, jaką kiedykolwiek zarejestrowano w okresie 12 miesięcy.
Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom poinformowało, że 100 300 Amerykanów zmarło z powodu przedawkowania między majem 2020 r. a kwietniem 2021 r. To 28-procentowy wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem. Większość zgonów nastąpiła w wyniku przedawkowania syntetycznego leku Fentanyl. Epidemia uzależnień pogorszona przez pandemię COVID-19. Blokady pozostawiły osoby zażywające narkotyki w izolacji społecznej i nie były w stanie uzyskać leczenia. Przedawkowanie narkotyków pochłania teraz więcej istnień ludzkich niż wypadki samochodowe i przemoc z użyciem broni razem wziętych."

"Fentanyl: An epidemic of addiction made worse by the COVID-19 pandemic | DW News" - (VIDEO)

https://m.youtube.com/watch?v=1qNPO8UFJnw

USA oskarża Chińczyków za prowadzenie ogromnej sieci Fentanylu

"US indicts Chinese men for running massive Fentanyl network" - (VIDEO)

https://m.youtube.com/watch?v=BqtR02Uu-Fc

Jak Powstaje Fentanyl - (How Fentanyl Is Made)

"How Fentanyl Is Made | Trafficked | National Geographic UK" - (VIDEO)

https://m.youtube.com/watch?v=lYy9vzvhwOI

Członkowie RCMP i Calgary Police Service demonstrują, jak lek fentanyl jest przetwarzany i przygotowywany do sprzedaży... przez grupy handlarzy i dilerów narkotykowych.

"Fentanyl re-processing lab demonstration" - (VIDEO)

https://m.youtube.com/watch?v=16m_5zSE1h8

YouTube - How Fentanyl Is Made

https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=How+Fentanyl+Is+Made

===

Portret użytkownika Nomen - Omen

FENTANYL - Niewiarygodna

FENTANYL - Niewiarygodna prostota "produkcji" tego piekielnie mocnego narkotyku - Gotowanie na otwartym ogniu (ognisku)...
Oto automatyczne tłumaczenie fragmentu artykułu w j.angielskim (z dodanym wideo-dokumetem) pt.:

"A secret look at a Mexican cartel’s low-tech, multimillion-dollar fentanyl operation"

"...Ci producenci narkotyków nie używają maku jako surowca. Zamiast tego zaczynają od tego syntetycznego proszku, który gotuje się na otwartym ogniu. Lek nazywa się Fentanylem.
Jesteśmy w samym sercu branży w zachodnim meksykańskim stanie Sinaloa. Dostaliśmy rzadki dostęp do jednego z laboratoriów fentanylu kartelu Sinaloa. To dość pomysłowe, bo ustawili go w środku tych krów. A ponieważ w okolicy jest tak wiele operacji policyjnych, krowy stanowią doskonałą osłonę.
Doradzono nam noszenie maskek i gogli, ponieważ Fentanyl jest bardzo, bardzo toksyczny. Wielu z tych kucharzy zmarło przez samo wdychanie (oparów z gotującego się proszku)...
Fentanyl okazał się diabolicznym zmieniaczem gry dla karteli. Jest niedrogi..."

https://www.pbs.org/newshour/amp/show/a-secret-look-at-a-mexican-cartels-low-tech-multimillion-dollar-fentanyl-operation?espv=1

Portret użytkownika axell69

stan psyhiczny idiotów

stan psyhiczny idiotów zamieszkujących usa  nas nie interesuje , nakręciłeś  się zupełnie nie potrzebnie tym bardziej nakręciłeś się  ludźmi zamieszkującymi Berlin . Tam też nie  mieszkają  normalni  a jedynie ułomni na głowę   roboty   made in germany . Kiedyś dawno temu , ktoś  kto na tym się zna  stwierdził  ze w każdy weekend  europa  spozywa tysiące ton  marychy koksu i innych  dodatków  = pytanie  nasuwa się samo  ,  skąd  i w jaki sposób to wszystko bierze się  u dilerów . Jak działa cała  logistyka  i kto kasuje  śmietankę z  tego precedensu i to że nie możliwe jest by przy tych ogromnych ilościach rządy  krajów   nie brały w tym udziału 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj