Elon Musk opublikował film z uderzeniem pioruna w rakietę SpaceX

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Dyrektor generalny SpaceX i Tesli, Elon Musk, umieścił na swoim koncie na Twitterze wideo pokazujące, jak w Starship uderzył piorun.

Film pokazuje rakietę SpaceX Starship, która pewnego dnia będzie mogła dolecieć do Marsa. Zespół SpaceX obecnie ciężko pracuje nad przygotowaniem statku kosmicznego do pierwszego lotu orbitalnego, który ma się odbyć przed końcem roku. Statek kosmiczny SpaceX to największa rakieta firmy, a w połączeniu z superciężkim dopalaczem jest to najwyższa rakieta, jaką kiedykolwiek zbudowano.

 

Na filmie udostępnionym przez Muska, po lewej stronie widzimy statek kosmiczny w obiekcie SpaceX w Teksasie, a wokół niego pojawiają się błyskawice, tworząc wspaniałą sylwetkę masywnej rakiety. W odpowiedzi na oryginalny post Musk wyjaśnił, że to, co widzieli widzowie, jest prawdziwe.
 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj