Elon Musk ogłosił, że „Tesla zamieni się w samochód - robot do Bożego Narodzenia”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Założyciel i dyrektor generalny Tesli Elon Musk powiedział, że przed końcem tego roku ma dwa priorytetowe cele, na których skupi wszystkie swoje wysiłki. Pierwszym celem, według Reutersa, jest wprowadzenie na rynek samochodów Tesli z pełnym wsparciem autopilota pod koniec 2022 roku. Musk wciąż jest przekonany, że jego inżynierowie są bliscy stworzenia pełnoprawnego samochodu-robota i tylko kilka miesięcy pozostaje, zanim niezbędne oprogramowanie będzie gotowe. Drugim celem jest pierwszy lot statku kosmicznego na orbitę ziemską.

„Dwie technologie, na których się skupiam, które staram się idealnie ukończyć przed końcem roku, to wprowadzenie naszego statku kosmicznego na orbitę, a następnie wyprodukowanie samochodów Tesli, które będą napędzane przez autopilota. Powszechne przyjęcie autonomicznych samochodów, przynajmniej w USA, jest już możliwe, podczas gdy w Europie nadal podlega to zatwierdzeniu przez organy regulacyjne” – powiedział Musk podczas przemówienia na konferencji energetycznej w Norwegii.

 

W pełni autonomiczny autopilot Tesli jest teraz sprzedawany jako samodzielna usługa o wartości 15 tys. dolarów i działa jako zaawansowany system wspomagania kierowcy. Technologia umożliwia automatyczną zmianę pasów, wjazd i wyjazd z autostrad, rozpoznawanie znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej oraz parkowanie. Oprogramowanie jest obecnie w fazie testów beta. Firma sukcesywnie rozszerza funkcjonalność, obniżając wymagania dotyczące koncentracji kierowcy na drodze.

 

Ogłoszenie Muska Full Self-Driving pojawia się wśród serii niepokojących wiadomości o autopilocie Tesli. W ostatnich miesiącach technologiami firmy zainteresowali się amerykańscy regulatorzy. Zdaniem niektórych prawodawców producent za bardzo uspokaja swoich klientów, dlatego ci odprężają się za kierownicą i ulegają wypadkom. Sam Tesla twierdzi inaczej. Według firmy platforma Full Self-Driving zapobiega już 40 wypadkom dziennie w USA.

 

Mówiąc o autopilocie, Musk dodał również, że to normalne, że znajduje się pod nadzorem regulatorów w różnych krajach. Tesla współpracuje z organizacjami certyfikującymi zarówno w USA, jak iw Europie. Jeśli firma zadziała zgodnie z harmonogramem, do Świąt Bożego Narodzenia będzie można kupić i aktywować w pełni bezzałogowy tryb w elektrycznym samochodzie Tesli, a przedsiębiorca jest tego pewien.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ba

A wiesz dlaczego tak jest :

A wiesz dlaczego tak jest :

1 Tymoteusza 6: 10  Albowiem korzeniem+ wszelkich szkodliwych rzeczy+ jest umiłowanie+ pieniędzy, a zabiegając o to umiłowanie, niektórzy dali się odwieść od wiary na manowce i sami się poprzebijali wieloma boleściami.+

Miłowanie pieniędzy - czyli liczby – cyferki  na koncie , to ich skarb ;

Łukasza 12: 34  Bo gdzie jest wasz skarb, tam też będzie wasze serce.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika Kwazar

A ja gupi se myślałem, że

A ja gupi se myślałem, że auto, to jest takie coś, co ma KURWA jeździć i nic innego ! A tu masz ROBOTA ! A po co mi kurwa robot jak to auto, ma tylko bezawaryjnie jeździć ! NIE ŚWIECIĆ, NIE ROBOCIĆ NIE PIERDOLIĆ BEZ SENSU ! MA Jeździć ! bezawaryjnie i NIC WIĘCEJ nie ma robić !!!

Portret użytkownika inzynier magister

elektryki to taka zabawka dla

elektryki to taka zabawka dla bogaczy, a zwykli obywatele nigdy nie będą sobie mogli pozwolić na taki luksus jak samochód elektryczny ab chao ! debile ab chao chcą nam wyprać mózgi że niby jest koniec świata ! a przecież koniec świata dopiero jest w roku 2075 '!!!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oswiecony77

jakie zabawki dla bogaczy

jakie zabawki dla bogaczy Wiesz ile kosztuje najtansza trujaca spalinowka a wiesz ile elektryk Nie jestem zwolennikiem nawet autostrad bo nowy swiat nie bedzie ich mial Jesli chodzi o pojazdy beda tylko poruszajace sie nad ziemia lewitujace Zreszta jak powiedzial sam Jezus W domu Ojca mego jest wiele mieszkan Wszechswiat jest ogromny wielowymiarowy Niestety ten zatruty swiat smiertelny agresywny odejdzie do lamusa Bedzie taki punkt tego przejscia Ze cale niebiosa zostana poruszone Ile waszych bliskich umarlo ostatnio na jakies choroby lub ze starosci Czy warto uganiac sie za wiatrem Ledwo splacisz kredyt musisz pakowac sie do piornika A dom i tak rozpadnie sie po kilku latach jak te wasze majatki smieszne Rdza przemijanie rozklad na czynniki pierwsze druga sprawa sa dwa swiaty przedstawione w bibli ziemski z nowa przyroda i czysto duchow ZApewne jednak niewielu dostanie sie do tego duchowego Trzeba miec potezna determinacje na dzialanie ciemnosci bo cale pieklo wisi nad toba jesli swiecisz w ciemnosc Nie jeden odebral sobie zycie z blachych powodow bo dziewczyna kredyt niesplacony itp

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Ania Baleron

No tak ale cały świat jest

No tak ale cały świat jest ateistyczny, naukowy ateizm wykuty przez diabelników w czasach ciężkiego komunizmu, nie wiem czy zauważyłeś że od wielu lat naucza się w szkołach i na uniwersytetach tego gówna na całym świecie.

"Naukowy ateizm marksistowsko-leninowska dyscyplina naukowa oraz część programu edukacyjnego uczelni na świecie, pretendująca do naukowego uzasadnienia odrzucania religii, wiary w cuda, w życie pozagrobowe itd. Badaniem problemów naukowego ateizmu i koordynacją pracy różnych instytucji europejskich nad opracowywaniem podstaw programowych zajmował
się Instytut naukowego ateizmu w Stolicy."

Portret użytkownika Sławek Grusznik

Bezkresny kosmos, teoria

Bezkresny kosmos, teoria wielkiego wybuchu, teoria wzglądności, teoria grawitacji, teoria heliocentryczna, to są mrzonki i science-fiction dla dorosłych. I na tych bzdurach opiera się cały światopogląd otumanionej ludzkości. A jeśli chodzi o ten zderzacz to nie wiadomo co ci szaleńcy tam robią i do czego to ma służyć.

Portret użytkownika Wołowina

Ty to chociaż powiesz coś

Ty to chociaż powiesz coś przemyślanego, nie jak ten opętaniec biblista. To co jest pisane alfabetem ludzkim jest stworzone przez ludzi, ale opartych o prawdziwe widzenia i kontakty z kosmitami i aniołami. Biblia posiada narratora jak zwykła książka, nie wielu się nad tym zastanawia. Po prostu wykorzystano słabe punkty w psychice człowieka i stworzono religie, aby się bali i słuchali. Polska i jej katolicki charakter wyraźnie pokazuje, jak można trzymać ludzi za ryj.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Trup

to będzie hit seronu na

to będzie hit seronu na przełom zimy 2022/23 - do samochodów elektrycznych bedzie można kupić super tanio ładowarko rower z prądnicą - czas ładowania akumulatorów do pełna tą ładowarko-rowerem 12 godzin przy pedałowaniu z AVS 30km/h na maksymalnym obciążeniu prądnicy Biggrin resztę zrobi grafen i szczepionki w żyłach... 

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Skomentuj