Elon Musk odpowiedział na oświadczenie armii chińskiej na temat szpiegowania za pomocą samochodów marki Tesla

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Elon Musk zwrócił uwagę na niedawne obawy dotyczące stosowania kamer Tesli w pojazdach po tym, jak chińskie wojsko zakazało używania pojazdów tego producenta w swoich kompleksach wojskowych i obszarach mieszkalnych.

 

Niedawno poinformowano, że chińskie wojsko zakazało właścicielom Tesli parkowania w bazach i na osiedlach. Pojawiły się obawy dotyczące stosowania kamer Tesli, które mogą budzić obawy dotyczące bezpieczeństwa w zależności od tego, w jaki sposób producent samochodu zbiera za ich pomocą dane.

 

Dyrektor generalny Tesli, Elon Maskas, niedawno rozmawiał z chińskim fizykiem Xue Qikongiem w sprawie ostatniego zakazu:

„Jesteśmy bardzo zaniepokojeni prywatnością informacji konsumenckich. Gdyby Tesla używał samochodów do szpiegowania Chin lub gdzie indziej, bylibyśmy zmuszeni do zamknięcia naszego biznesu”.

W przypadku Tesli producent samochodów wykorzystuje przede wszystkim dane z kamer do ulepszenia funkcji wspomagających kierowcę, dzięki czemu ostatecznie dąży do w pełni autonomicznego układu sterowania. Producent samochodów musi zebrać jak najwięcej filmów z każdego zakątka świata, aby wyszkolić swój system jazdy dla każdego konkretnego rynku, tj. np. z różnymi znakami drogowymi i tak dalej.

 

Z tego powodu Tesla nie ma w Chinach takich samych funkcji wspomagających kierowcę, z których mogą korzystać właściciele samojezdnych samochodów oraz w pełni autonomicznej jazdy w innych krajach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Quark

A stare porzekadło mówi : "Na

A stare porzekadło mówi : "Na złodzieju czapka gore.." . Jeszcze nie tak dawno USA oskarżało koncern "HUJŁEJ"  o praktyki szpiegowskie nakazując swym agencjom nie używać ich sprzętu , to teraz Chiny znalazły sposób na "wbicie szpilki" amerykanom twierdząc , że ich samochody podglądają .. A tak naprawdę jest to tylko wymówka , żeby chronić swój rynek zbytu bo chińczycy to nie Platforma , żeby olać swoich producentów i zalać rynek obcym sprzętem.

Portret użytkownika yoshi

To wyjaśnia dlaczego za 200

To wyjaśnia dlaczego za 200 mld USD system StarLink ma pokryć promieniowaniem mikrofalowym całą powierzchnie planety, kiedy zapotrzebowanie na tak dostarczany internet zgłasza może 3% powierzchni lądów zamieszkałych przez ludzi.

Portret użytkownika inzynier magister

Billa Gates: samochody

Billa Gates: samochody benzynowe znikną do 2035-2040 roku. 

Zdaniem amerykańskiego miliardera nie da się odwrócić następstw zmian klimatycznych bez odpowiednich decyzji politycznych. Jedną z nich ma stać się całkowity zakaz korzystania z samochodów benzynowych. Te zdaniem Gatesa na dobre znikną z naszych dróg już za 20 lat.

Jak przyznał w wywiadzie dla stacji TVN, wszystkie aspekty działalności człowieka wymagają nowoczesnych technologii. Jednak, jak wskazał prowadzący wywiad Piotr Kraśko, „tutaj mamy problem, ponieważ jak liczyć na coś co jeszcze nie istnieje i nie wiadomo, czy powstanie”? 

– Słuszna uwaga – odpowiedział Gates. – Normalnie innowacje nie mają daty końcowej, do której musimy coś zrobić (…) w tym przypadku jednak mamy deadline i naprawdę musimy się z innowacjami pospieszyć. Zwiększając budżet na działania i rozwój, znaleźć kapitał na podejmowanie ryzyka, zachęcać konsumentów do zielonych produktów, stosować to, co nazywamy w kulturze inwestycyjnej „katalizatorami”, aby kupować rzeczy nawet być nieco droższe – podkreślił.

Osiągnięcie zera emisyjnego do 2050 roku – absolutne minimum w walce ze zmianami klimatycznymi, powinno, zdaniem Gatesa angażować wszystkie partie polityczne „nawet jeżeli nie zgadzają się z naszą taktyką”. Co więcej, należy w odpowiednim duchu ukształtować społeczeństwo – Nasz głos konsumentów będzie równie ważny jak nasz głos polityczny: próbowanie mięsa syntetycznego, kupowanie samochodów elektrycznych, sprawdzanie sposobu wytwarzania i redukcji emisji kupowanych produktów – wskazał.

ciekawe dlaczek kraśko nie zapytał dlaczego szaleniec gagtes chce wymordować 15 % ludnści świata ?!

SZCZEPIONKOWE ZNAMIĘ BESTII TO PRAWDA ! SZATAŃSKIE ELITY UFO NWO CHCĄ NAS ZHYBRYDYZOWAĆ !!!

https://www.bitchute.com/video/kYmwXKkZe3pc/

trzeba szybko powołać z Indiami komisję międzynarodową do spraw zbrodni gatesa i innych filantropów i i ch skazaćna karę śmierci za mordowanie szczepionkami hitlerowskimi !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika alien972

nie no pewnie ze Musk jest

nie no pewnie ze Musk jest zalosny
no bo co on zrobil
tylko marna
tesle
zip2
spacex
paypal
ba nawet ich nie zrobil tylko wymyslil i dyrektorowal

ty natomiast jestes wielki
znany na klatce z wachania wlasnych pierdow

Skomentuj