Elon Musk nie wyklucza, że jakiś tajemniczy obiekt mógł uderzyć w rakietę SpaceX

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Właściciel firmy SpaceX, Elon Musk, wciąż próbuje ustalić co tak naprawdę stało się 1 września na przylądku Canaveral na Florydzie. Rakieta, która miała wynieść w przestrzeń kosmiczną satelitę komunikacyjnego, należącego do Facebooka, z jakiegoś powodu eksplodowała.

 

Musk poprosił o pomoc agencję NASA, Federalną Administrację Lotnictwa, Siły Powietrzne USA a także internautów. Po dwóch tygodniach, założyciel SpaceX nadal nie wie co przyczyniło się do tej katastrofy, w wyniku której zniszczona została rakieta oraz satelita warty 200 milionów dolarów. Jak sam przyznał, jest to największa porażka, jaką poniosła jego firma od 14 lat, czyli od dnia jej założenia.

Elon Musk wyjawił, że jest to bardzo dziwne, ponieważ wybuch nastąpił choć silniki rakiety nie były nawet uruchomione. Co więcej, tuż przed eksplozją słychać było dźwięk nieznanego pochodzenia.

Internauci wskazali, że przyczyną tego tajemniczego zdarzenia może być dron, lub nawet UFO, które uderzyło w rakietę. Na nagraniach można zauważyć dziwny obiekt, który pojawia się dosłownie tuż przed eksplozją.

Elon Musk powiedział, że śledczy biorą pod uwagę udział osób trzecich. Być może mieliśmy do czynienia z sabotażem. Na obecnym etapie wszystko jest możliwe, lecz może minąć jeszcze sporo czasu zanim dowiemy się, co było przyczyną porażki korporacji SpaceX oraz Marka Zuckerberga, który musi teraz znaleźć pieniądze na budowę drugiego satelity.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

W Rosji przed wystrzeleniem

W Rosji przed wystrzeleniem rakiery z bajkonury z załogą ludzką rakieta i ludzie są kropieni wodą chrzcielną i odmawia się nad nimi modlitwę by wszystko było jak powinno być bezpiecznie ! Moc modlitwy znają rosyjscy chrześcijanie ! Dlatego Polacy też powinni się modlić by Polska się uratowała od zła UE i innych ciemnych mocy gazety wyborczej sorosa i tefałenów !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika taght

Jeżeli to był sabotaż na

Jeżeli to był sabotaż na pewno się o tym dowiemy. SpaceX jak firma komercyjnamusi mieć zaufanie u opini publicznej jeżeli zamierza osiągnąć swoje cele. Moim zdaniem to raczej zwykła awaria a ten tajmniczy okbiekt to ptak. Sytuacja trochę komiczna żeby wysyłać satelite który dostarczy internet dla afryki podczas gdy ludzie tam nie mają dostępu do świerzej wody, jak już pomagać to po kolei.

Portret użytkownika croll

>>>>>>>>>>>>>>> LICZNIK <<<<<

>>>>>>>>>>>>>>> LICZNIK <<<<<<<<<<<<<<<<

http://www.badselfeater.com

The message of these bills is far more clear than you realize.
We have read your theories and posts and there are various people who get what we are about and understand what they are about to see and hear. But most of you are dwelling in darkness and seem incapable of understanding our bill or discerning why we have distributed it.
We will all hate the horror of September 14th.
But there will be those of you understand why we have exposed ourselves to the nation and called you to account.
Do not hate the Messengers.

https://www.facebook.com/ThankMrTeeth/
We have to distribute the rest of the beast bills Tomorrow

Strony

Skomentuj