Elon Musk napisał na Twitterze, że Tesla akceptuje teraz Dogecoin i cena kryptowaluty gwałtownie wzrosła

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Kryptowaluta Dogecoin nieznacznie wzrosła po tym, jak Tesla, pod przywództwem Elona Muska, zaczął akceptować altcoiny na swojej stronie internetowej. I, jak w przypadku większości oficjalnych zapowiedzi Tesli, ta aktualizacja również pochodziła z Twittera Muska.

Jednak ogłoszenie pojawiło się zaledwie kilka godzin po tym, jak samozwańczy twórca Dogecoina napisał na Twitterze, że producent samochodów elektrycznych akceptuje jego altcoina.

 

Los Dogecoina ma wiele wspólnego z Muskiem. W zeszłym roku Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zbadała Muska pod kątem jego tweetów na temat kryptowaluty, której los zmienia się za każdym razem, gdy Musk o tym mówi.

 

Firma samochodowa Muska była w przeszłości bardziej otwarta na przyjmowanie bitcoinów, ale jego kosmiczne przedsięwzięcie SpaceX zdywersyfikowało i poparło Dogecoin. Tesla wstrzymał eksperyment z bitcoinami, powołując się na obawy związane ze środowiskiem, ale nigdy nie wypuścił powstałych monet, których wartość gwałtownie wzrosła i spadła w ciągu ostatniego roku.

 

Po Bożym Narodzeniu ponownie zaobserwowaliśmy spadek bitcoinów i podczas gdy monety kryptograficzne wydawały się mieć tendencję spadkową, Musk ponownie poszedł do przodu, aby powiedzieć, że Tesla przyjmie Dogecoin. Tesla, aby być uczciwym, stosuje w praktyce tylko to, co powiedział Musk przed upadkiem Bitcoina. Jest jednak mało prawdopodobne, że Musk zaczął tak po prostu mówić o kryptowalutach i to właśnie teraz.

 

Ta decyzja spowodowała, że wartość Dogecoin wzrosła o ponad 10 procent w stosunku do dolara amerykańskiego. Jednak w sklepie jest tylko kilka przedmiotów, które można kupić za pomocą DOGE, takich jak Cyberquad dla dzieci za 12020 DOGE, klamra do paska GIGA Texas za 835 DOGE i Cybergwizdek wydany w zeszłym miesiącu za 300 DOGE.

 

Musk powiedział w grudniu, że DOGE to także eksperyment i zobaczy, jak to pójdzie. Więc nie powinniśmy być zaskoczeni, jeśli Musk powie w swoim następnym tweecie, że zmienił zdanie i odrzuca DOGE.  

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika axell69

sTallinn  głupoty piszesz  ,

sTallinn  głupoty piszesz  , jak zwykle  wieści twoje są  z c****ja wyssane , bo  akurat mam sporą   sumkę DogeCoin , którą   zebrałem jakiś czas  temu  i DogeCoin  był  droższy  ale w maju zeszłego roku  , teraz leci na ryj   z  małymi zrywami .

Ja nie rozumiem   takich ludzi jak ty sTallinn   -  lubisz badziewie   i takie  jest i twoje  życie  , Badziewiaste  jak twoje  artykuły  i c***we jak  twoja  legenda.

W linku  wykres cenowy  DogeCoin 

https://pl.tradingview.com/chart/?symbol=BINANCE%3ADOGEUSDT

Budowa Nowej "niebańskiej" jerozolimy na Ukrainie rozpoczęła się zamachem stanu w lutym 2014 roku.

Portret użytkownika Mojeimię44

Widzę, że reklama Elona Muska

Widzę, że reklama Elona Muska na ramach waszego portalu chociaż raz w tygodniu musi się pojawić.  Elon ma psią walutę kupioną za grosze więc nagania klientów i na górce sprzedaje. Taki to nigdy nie zbiednieje ale trzeba mu przyznać wie co robi. Dokładnie robi to samo co przemysł farmaceutyczny ze szczepionkami i kursem akcji big pharmy tylko, że on wybrał świat kryptowalut.

Ps. Pewnie jeszcze nie raz zmieni zdanie tak jak już to robił w przeszłości. Jeśli tak będzie to się przypomnę.  Jak do brzmi?  Psia waluta.  Hihihi. 

Gdybyscie reklamowali i wsperali jakiegoś polskiego wizjonera to bym nic nie powiedział bo przecież zasada marketingu wyraźnie argumentuje, że cyt. "Nie ważne jak się o kimś mówi, ważne że się mówi". W Polsce jest sporo wizjonerów tylko nasz marketing i PR jest kulawy więc dlatego ciągle zostajemy w tyle za światem. Taka jest niestety gorzka prawda. 

Portret użytkownika axell69

44  nie zrozumie   twojej

44  nie zrozumie   twojej intecji  gdyż on  hołduje  się w liczbie  i drzewkach  podobnych do  szydowskiego   świecznika od strony  korzeni  ,  agent 44   jest oczytany w Bogu  jak sam często  to  opisuje ,czyta  wyłącznie biblię   i posty  na ZnZ ............   moim zdaniem   wiedzy  nie dostraczy biblia (dostałeś w prawy  nadstaw  lewy ) ani   ZnZ  gdzie  tylko z komentarzy  można  cokolwiek dowiedzieć się o PRAWDZIE .Więc  nie warto się wysilać   dla tej jednostki .

Budowa Nowej "niebańskiej" jerozolimy na Ukrainie rozpoczęła się zamachem stanu w lutym 2014 roku.

Portret użytkownika Mojeimię44

 Rozpisałem cały system

 Po pierwsze  to nikt cię o zdanie nie pytał. Po drugie to rozpisałem cały system promocji i wsparcia dla osób o niskich przychodach a będących wizjonerami. Nazwałem ten program SIPAR czyli Spółdzielczy Innowacyjny Projekt Aktywacji I Rozwoju. Słowo SIPAR pochodzi od tarczy Irańsko-aryjskiej więc przestań tu pieprzyć głupoty. Nie wiedziałeś? Bo wiesz ile zjesz ciemna maso. Nie będę ci tu rozpisywał o co chodzi bo to nie jest jedna strona A4. Na takich jak ty "uczonych"  nie ma sensu tracić czasu. Jestem chrześcijaninem. Moim panem Jezus. Nic o mnie nie wiesz a to co czerpiesz bierzesz z sufitu. Cep. 

Portret użytkownika axell69

A moim zdaniem  ty kolego 

A moim zdaniem  ty kolego  wpierdlasz  się w każdy temat   ze swoim punktem widzenie lub siedzenia  , punktem który  pamiętam z twoich początków  na ZnZ gdy propagowałeś inne  doktryny  ..... pamietam że  zmienny jesteś jak  kobieta  przed miesiączką   i  pamietam że   chwaliłeś się  ( jak Insztalator) obrazkami   które przedstawiały szydowskie świeczniki  -  więc   co mi tu mie  ??

Pamiętam jak  prosiłeś o wsparcie  dla CCC  -  ty też pamiętasz (bo niby Polskie )

I pamiętam   jak  prosiłeś o linkowanie  ZnZ  na FB   -  bo to taki portal  zajefajny  , Prawda ??

ZnZ to nie jest zajefajny   . Od dawna już  nie .....

Budowa Nowej "niebańskiej" jerozolimy na Ukrainie rozpoczęła się zamachem stanu w lutym 2014 roku.

Portret użytkownika BRAT BOGA

NIESTETY TO PRAWDA POLITYKA

NIESTETY TO PRAWDA POLITYKA ZNISZCZYŁA PORTAL JAK

WSZYSTKO DO OKOŁA.A JEHOWCY I INNE RELIGIJNE OSZOŁOMY

DOKONAŁY DZIEŁA ZNISZCZENIA.

TERAZ PORTAL POWINIEN SIĘ NAZYWAĆ ZMIANY W POLITYCE I "KOŚCIELE"

JAK TO MÓWIĄ ROSJANIE PIZDIEC.

Portret użytkownika Mojeimię44

Nigdy nie propagowałem innych

Nigdy nie propagowałem innych doktryn i to jest kłamstwo. Przedstawiałem Jezusa w postaci lwa z menorą i Jezuza za menorą bo Jezus to żywa menora o czym świadczy pismo więc kolejne twoje kłamstwo. Jeśli cię boli to nie patrz. To są dokładnie te obrazki. Wspieram Polską przedsiębiorczość,  zawsze to robiłem i nie widzę w tym nic złego. Jeśli chodzi o linkowanie wartościowych postów  znz to wydaje mi się, że to bardzo dobrze. Jeśli tobie znz się nie podoba to co tu jeszcze robisz? Dodatkowo nie jesteś kurwa moim aniołem stróżem żeby mnie rozliczać z tego co robie. Spójrz lepiej na siebie i jak każdego tu podjudzasz swoimi banialukami wpierdalając się w tematy innych. 

Portret użytkownika Mojeimię44

No tak nie do końca. Jak masz

No tak nie do końca. Jak masz kupić coś jeśli nie wiesz, że istnieje? W promowaniu Elona Muska bierze udział cała masa ludzi a przede wszystkim dziennikarze którzy każdą jego wypowiedź podnoszą do rangi wypowiedzi Bóstwa i głoszą ją na całym świecie tak jak w znz. Jeśli jesteś szarym dzieciakiem z prowincji bez pieniędzy a z wizją to niestety wizjami świata nie uszyjesz. Potrzebne jest wsparcie. W Polsce to bardzo kuleje i dlatego mało jest polskich przedsięwzięć. Jeśli tego nie rozumiesz to trudno. Czasami śmiać mi się chce, że jedyne co przez wsparcie i reklame się dobrze promujew Polsce to instytucje charytatywne i osoby z tym związane. Niestety to mija się z celem. 

Portret użytkownika Abnegat

wiem co jest dobre- bo jest

wiem co jest dobre- bo jest np. prasa branżowa, portale dla zainteresowanych jak np ZnZ gdzie o produktach (mowa o całym spektrum) można sobie podyskutować podzielić się opiniami. W idealnym środowisku wszystkim zależałoby na tym by wybrać produkt najlepszy dla danego celu. W świecie nas otaczającym natomiast  są ludzie (jednostki np producenci rzeczy gorszych jakościowo), którzy nie podzielają celów grupy i za pomocą psychologii i pokrewnych dziedzin wodzą całe społeczeństwa na manowce za pomocą reklam, pr, itp.

Nikogo już nie zabijam, ani nie naprawiam 

Strony

Skomentuj