Elon Musk napisał na Twitterze, że Tesla akceptuje teraz Dogecoin i cena kryptowaluty gwałtownie wzrosła

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Kryptowaluta Dogecoin nieznacznie wzrosła po tym, jak Tesla, pod przywództwem Elona Muska, zaczął akceptować altcoiny na swojej stronie internetowej. I, jak w przypadku większości oficjalnych zapowiedzi Tesli, ta aktualizacja również pochodziła z Twittera Muska.

Jednak ogłoszenie pojawiło się zaledwie kilka godzin po tym, jak samozwańczy twórca Dogecoina napisał na Twitterze, że producent samochodów elektrycznych akceptuje jego altcoina.

 

Los Dogecoina ma wiele wspólnego z Muskiem. W zeszłym roku Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zbadała Muska pod kątem jego tweetów na temat kryptowaluty, której los zmienia się za każdym razem, gdy Musk o tym mówi.

 

Firma samochodowa Muska była w przeszłości bardziej otwarta na przyjmowanie bitcoinów, ale jego kosmiczne przedsięwzięcie SpaceX zdywersyfikowało i poparło Dogecoin. Tesla wstrzymał eksperyment z bitcoinami, powołując się na obawy związane ze środowiskiem, ale nigdy nie wypuścił powstałych monet, których wartość gwałtownie wzrosła i spadła w ciągu ostatniego roku.

 

Po Bożym Narodzeniu ponownie zaobserwowaliśmy spadek bitcoinów i podczas gdy monety kryptograficzne wydawały się mieć tendencję spadkową, Musk ponownie poszedł do przodu, aby powiedzieć, że Tesla przyjmie Dogecoin. Tesla, aby być uczciwym, stosuje w praktyce tylko to, co powiedział Musk przed upadkiem Bitcoina. Jest jednak mało prawdopodobne, że Musk zaczął tak po prostu mówić o kryptowalutach i to właśnie teraz.

 

Ta decyzja spowodowała, że wartość Dogecoin wzrosła o ponad 10 procent w stosunku do dolara amerykańskiego. Jednak w sklepie jest tylko kilka przedmiotów, które można kupić za pomocą DOGE, takich jak Cyberquad dla dzieci za 12020 DOGE, klamra do paska GIGA Texas za 835 DOGE i Cybergwizdek wydany w zeszłym miesiącu za 300 DOGE.

 

Musk powiedział w grudniu, że DOGE to także eksperyment i zobaczy, jak to pójdzie. Więc nie powinniśmy być zaskoczeni, jeśli Musk powie w swoim następnym tweecie, że zmienił zdanie i odrzuca DOGE.  

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika axell69

sTallinn  głupoty piszesz  ,

sTallinn  głupoty piszesz  , jak zwykle  wieści twoje są  z c****ja wyssane , bo  akurat mam sporą   sumkę DogeCoin , którą   zebrałem jakiś czas  temu  i DogeCoin  był  droższy  ale w maju zeszłego roku  , teraz leci na ryj   z  małymi zrywami .

Ja nie rozumiem   takich ludzi jak ty sTallinn   -  lubisz badziewie   i takie  jest i twoje  życie  , Badziewiaste  jak twoje  artykuły  i c***we jak  twoja  legenda.

W linku  wykres cenowy  DogeCoin 

https://pl.tradingview.com/chart/?symbol=BINANCE%3ADOGEUSDT

Portret użytkownika Mojeimię44

Widzę, że reklama Elona Muska

Widzę, że reklama Elona Muska na ramach waszego portalu chociaż raz w tygodniu musi się pojawić.  Elon ma psią walutę kupioną za grosze więc nagania klientów i na górce sprzedaje. Taki to nigdy nie zbiednieje ale trzeba mu przyznać wie co robi. Dokładnie robi to samo co przemysł farmaceutyczny ze szczepionkami i kursem akcji big pharmy tylko, że on wybrał świat kryptowalut.

Ps. Pewnie jeszcze nie raz zmieni zdanie tak jak już to robił w przeszłości. Jeśli tak będzie to się przypomnę.  Jak do brzmi?  Psia waluta.  Hihihi. 

Gdybyscie reklamowali i wsperali jakiegoś polskiego wizjonera to bym nic nie powiedział bo przecież zasada marketingu wyraźnie argumentuje, że cyt. "Nie ważne jak się o kimś mówi, ważne że się mówi". W Polsce jest sporo wizjonerów tylko nasz marketing i PR jest kulawy więc dlatego ciągle zostajemy w tyle za światem. Taka jest niestety gorzka prawda. 

Portret użytkownika axell69

44  nie zrozumie   twojej

44  nie zrozumie   twojej intecji  gdyż on  hołduje  się w liczbie  i drzewkach  podobnych do  szydowskiego   świecznika od strony  korzeni  ,  agent 44   jest oczytany w Bogu  jak sam często  to  opisuje ,czyta  wyłącznie biblię   i posty  na ZnZ ............   moim zdaniem   wiedzy  nie dostraczy biblia (dostałeś w prawy  nadstaw  lewy ) ani   ZnZ  gdzie  tylko z komentarzy  można  cokolwiek dowiedzieć się o PRAWDZIE .Więc  nie warto się wysilać   dla tej jednostki .

Portret użytkownika Mojeimię44

 Rozpisałem cały system

 Po pierwsze  to nikt cię o zdanie nie pytał. Po drugie to rozpisałem cały system promocji i wsparcia dla osób o niskich przychodach a będących wizjonerami. Nazwałem ten program SIPAR czyli Spółdzielczy Innowacyjny Projekt Aktywacji I Rozwoju. Słowo SIPAR pochodzi od tarczy Irańsko-aryjskiej więc przestań tu pieprzyć głupoty. Nie wiedziałeś? Bo wiesz ile zjesz ciemna maso. Nie będę ci tu rozpisywał o co chodzi bo to nie jest jedna strona A4. Na takich jak ty "uczonych"  nie ma sensu tracić czasu. Jestem chrześcijaninem. Moim panem Jezus. Nic o mnie nie wiesz a to co czerpiesz bierzesz z sufitu. Cep. 

Portret użytkownika axell69

A moim zdaniem  ty kolego 

A moim zdaniem  ty kolego  wpierdlasz  się w każdy temat   ze swoim punktem widzenie lub siedzenia  , punktem który  pamiętam z twoich początków  na ZnZ gdy propagowałeś inne  doktryny  ..... pamietam że  zmienny jesteś jak  kobieta  przed miesiączką   i  pamietam że   chwaliłeś się  ( jak Insztalator) obrazkami   które przedstawiały szydowskie świeczniki  -  więc   co mi tu mie  ??

Pamiętam jak  prosiłeś o wsparcie  dla CCC  -  ty też pamiętasz (bo niby Polskie )

I pamiętam   jak  prosiłeś o linkowanie  ZnZ  na FB   -  bo to taki portal  zajefajny  , Prawda ??

ZnZ to nie jest zajefajny   . Od dawna już  nie .....

Strony

Skomentuj