Elon Musk chce rozmawiać z Władimirem Putinem

Kategorie: 

Źródło: PowerfulJRE 12 (Youtube)

Elon Musk poprosił o rozmowę z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Prezes Tesli i SpaceX wysłał zaproszenie do głowy państwa rosyjskiego za pośrednictwem swojego konta w sieci społecznościowej. Musk zapytał, czy Putin chciałby dołączyć do rozmowy w Clubhouse, aplikacji, która pozwala użytkownikom tworzyć i dołączać do „pokojów” dźwiękowych, aby komunikować się z innymi ludźmi, tworząc w ten sposób cyfrowe grupy dyskusyjne.

 

Osobliwością aplikacji jest to, że dostęp odbywa się tylko na wcześniejsze zaproszenie. Propozycja Elona Muska na koncie na Twitterze skierowana do prezydenta Rosji Władimira Putina w sieci społecznościowej Clubhouse wiąże się z chęcią amerykańskiego biznesmena do uzgodnienia współpracy przy badaniu Księżyca i kosmosu. Tak tłumaczy to ekspert ds. Kosmonautyki Andriej Jonin.

„W ciągu ostatnich czterech lat duża aktywność amerykańskiego programu kosmicznego była kojarzona z nazwiskiem wiceprezydenta Michaela Pence'a, który przewodniczył Radzie ds. Przestrzeni Kosmicznej. Musk, który celuje w kosmos, Księżyc i Marsa, ma prawdziwą szansę zostać liderem amerykańskiego programu kosmicznego. Tym krokiem zaprosił Rosję do omówienia współpracy, a następnie przedstawi podobną propozycję Chinom” - powiedział ekspert.

Inicjatywa Muska może mieć związek z decyzją rosyjskiego rządu. 11 lutego br., zgodnie z którym Roskosmos ma prawo zawrzeć memorandum z Chinami w sprawie utworzenia międzynarodowej stacji księżycowej. Zdaniem eksperta rozwój przestrzeni kosmicznej może być dokonany jedynie dzięki wysiłkom całej ludzkości.

„Kilka lat temu zaproponowałem naszemu Prezydentowi złożenie oferty przywódcom wiodących krajów i połączenie sił w eksploracji kosmosu. Teraz widzę, że Musk przechwytuje tę inicjatywę. Nie ma tak wielu ludzi. Na świecie jest tylko trzech graczy politycznych - Rosja, USA i Chiny. W biznesie jest tylko jeden - Elon Musk. Musk chce być liderem ludzkości w eksploracji kosmosu ”- powiedział Jonin.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Alien972

to jest nieprawdopodobne

to jest nieprawdopodobne jakie kołtuny czytają tą stronę
hmm a może prawdopodobne bo może większość polaków taka jest
w każdym razie kołtuny

musk facet ze zdecydowanymi osiągnięciami - jak wspomniał lightman (ksywa)

a to j.. czuczło ​euklides (ksywa) zarzuca mu głupotę i lenistwo
mało tego, ma dużo wiecej ocen pozytywnych niż negatywnych

i nie to jest przykre że znalazł sie jakis przypadkowy debil (ma prawo, placi podatki moze sobie byc zawistnym debilem)
ale to ze ma poklask,

jest to typowe dla polakow - sam nic nie robie i nic soba nie reprezentuje ale jestem zawistny i obgadam a jesli moge to zaszkodze

teraz nie ma sie co dziwic ze pomimo tego ze mamy niekompetentny rzad rujnujacy gospodarke, lamiacy prawo, wciskajacy niekompetentnych kolesiow wszedzie gdzie sie da przynoszacy nam wstyd na arenie miedzynarodowej, to polacy na nich glosuja,
burak rzadzi burakiem i to jest najwazniejsze

wystarczy poziom i ton wypowiedzi euklidesa i liczba polubien

Portret użytkownika ​euklides

Ojejku jejku jakie

Ojejku jejku jakie wzruszające. Szydkowi z żalu zwieracze nie wytrzymują, bo nikt nie chce kupić " faceta ze zdecydowanymi osiągnięciami", a tyle szekli zostało wydane na marketing taj muskotki w musce.

Portret użytkownika Węższy

Nie drogi kolego.

Nie drogi kolego.

Weź pod uwagę, że nie każdy Polak łyka wszystko jak pelikan - co tylko mu w goownianym tv powiedzą. Na szczęście wielu śpiochów się budzi. A powiedz mi alienku, dlaczego nie masz polskich znaków jak taki z ciebie POatryyjotja? Nie znać Polski? Co cię skłoniło do zagranicznego geszeftu zamiast walczyć z syjonistycznymi władzami naszej pięknej Polski?

Weź proszę pod uwagę, że musk to może zły czlowiek - tak jak mu z ryja patrzy. Taki kubuś parchatek. Mnie np nie imponuje jego mamona, bardziej boli mnie ze HAŃBI Wielkie imię, jedynego znanego mi, prawdziwego naukowca tej planety...

Portret użytkownika maggi

Rosjanie i Chińczycy mają

Rosjanie i Chińczycy mają środki żeby zaobserwować czy rakieta wystartowała i leci gdzieś  może w kierunku Marsa czy może leci ale BigBrother ze studia Amazona. Wkrótce lądowanie na Marsie na specjalnym próżniowym helikopterze, działa bo było pokazane na YT.  Chodzi o to żeby wspólnicy dyskretnie przymknęli buzię w interesie ludzkosci i podboju kosmosu. Są jeszcze Indie i Japonia, my nie mamy czym więc musimy wierzyć  na słowo i oglądac animacje.  Walt Disney to też amerykańska tradycja.

Portret użytkownika ​euklides

Musk jest jak dziecko

Musk jest jak dziecko smartfona. Całe dnie spędza na Twitterze, czacie i opierdalaniu się, bo jego pseudo-firmy dostają dotacje z podatków oraz banksterskiego interwencjonizmu. W nomralnym świecie byłby nikim.

Portret użytkownika ARTUR

Jedyne co zrobił Musk to było

Jedyne co zrobił Musk to było przywłaszczenie nazwiska Tesli do promocji własnej firmy . Pomimo iż na pewno wiedział że dokumenty Tesli zostały skradzione przez rząd USA , to jednak poparł złodziei stając się współwinnym kradzieży technologii . Czy Putin będzie rozmawiał ze złodziejem ? 

Portret użytkownika ​euklides

Problem misiu w tym, że Musk

Problem misiu w tym, że Musk nic nie stworzył. To kolo, który ma po prostu wtyki w światku banksterskim, politycznym i forsę od kołyski. Jest za to wielu ludzi uzdolnionych, którzy są niszczeni przez system.

Strony

Skomentuj