Elon Musk, Bill Gates, łazik na Marsie i tajne projekty…

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W ostatnim czasie najbogatsi ludzie świata zaczęli konfrontować swoje pomysły na uratowanie planety. Niby wszystko brzmi szlachetnie, ale czy przypadkiem nie ma w tym drugiego dna?

Bill Gates jest zdania, że największe wysiłki trzeba skierować na walkę z globalnym ociepleniem i pandemią. Nawołuje, by inni miliarderzy skupili się na finansowaniu badań nad szczepionkami oraz klimatem. Apeluje o całkowite porzucenie naturalnego mięsa i przestawienie się na sztuczne.

 

Krytykuje przy tym Elona Muska za odrealnione ambicje dotyczące podboju Księżyca i Marsa. Twórca Microsoftu jest przekonany, że jeśli zbyt mocno skupimy się na rozwijaniu przemysłu kosmicznego, kosztem walki z globalnym ociepleniem, ludzkość ucierpi znacznie szybciej. Gates zarzucił szefowi Tesli oraz SpaceX, że buduje swój kapitał społeczny na kontrowersyjnych, nośnych hasłach, które w praktyce są trudne do zrealizowania.

 

Z psychologicznego punktu widzenia nie jest wykluczone, że Bill Gates po prostu jest zazdrosny o ostatnie sukcesy Elona Muska na różnych polach biznesowych i mówi tak po to, by trochę ten „hype” obrzydzić.

 

Sam Musk konsekwentnie realizuje swoje priorytety, wspierany przez rząd USA. Odbija piłeczkę twierdząc, że cóż nam z walki o klimat, jeśli trafi w nas duża asteroida, która jeszcze bardziej ten klimat przemodeluje, przy okazji doprowadzając do masowego wymierania, które ostatni raz miało miejsce w czasach dinozaurów.

 

18 lutego wylądował na Marsie najbardziej zaawansowany robot w historii ludzkiej (oficjalnej) eksploracji Kosmosu - Perserverence. Jednym z jego głównych zadań, jest znalezienie niezbitych dowodów na to, że na Marsie kiedyś istniało jakieś życie. Ludzie z NASA twierdzą, że to odkrycie zmieni świat, ale jednocześnie ludzkość nie jest na nie gotowa.

Istotą powyższych zagadnień jest jednak co innego.

Kilka miesięcy temu były szef izraelskiego programu kosmicznego Haim Eshed, zdradził , że Izrael i Stany Zjednoczone wiedzą o istnieniu kosmitów z „Galaktycznej Federacji”.  Kosmici dostali od USA oraz Izraela prawo do prowadzenia na naszej planecie doświadczeń naukowych nad „tkanką wszechświata”. W zamian mają ponoć dbać o nasze bezpieczeństwo, m.in. mieli kilkukrotnie powstrzymać świat przed nuklearną wojną. Dodatkowo, dopuścili też ludzi do swojej podziemnej bazy na Marsie.

 

Jeśli tak jest w istocie, to w czym tkwi niezwykłość lądowania łazika Perserverence? Jakie znaczenie mają plany Gatesa i Muska? Jeśli Eshed mówi prawdę, to od dawna jesteśmy na Marsie, od dawna mamy wiedzę kosmitów, która zapewne dotyczy obszarów, którymi zajmują się potentaci globalnego biznesu. Konstatacje Esheda oznaczają, że cały spór o kierunek rozwoju cywilizacji jest kolejnym teatrzykiem, fasadą, za którą kryją się zupełnie inne projekty oraz intencje.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ehhh

znowu pierdoły Kozery. Jedyne

znowu pierdoły Kozery. Jedyne co w tym sensownego to to ze Gates prawdopodobnie zazdrości Muskowi. Koniec Artykułu, a do tych twoich rewelacji Haima Esheda jak zwykle zapomniałeś dodać że gada te pierdoły promując swoją książkę The Universe Beyond The Horizon. Załóż osobny portal i nie niszcz tego proszę..

Portret użytkownika onemen

Wróciłbym wspomnieniami do

Wróciłbym wspomnieniami do projektu Blue Beam i przypomniał że nie istnieje coś takiego jak wolny rynek tylko raczej rynek hermetyczny. Przykład: praca polskich studentow w sprawie Nestle, Pepsi i Coca-Cola i innych potentatow swiatowego rynku zakonczyla sie zdaniem "wszystkie drogi prowadza do Rzymu" 

Portret użytkownika Ajurweda

Gates i Musk to mupetty.

Gates i Musk to mupetty. Gates to taki zły zły. Roki Feller trzyma mu rękę w dupie tak głęboko, że aż jego szczęka rusza. Nikt Gatesa nie lubi, żeby wszyscy lubili Muska. To taki dobry zły. Zrobił 4 testy w tym samym labie. 2 pozytywne, 2 negatywne i postanowił podzielić się tym "odkryciem" z ludem. Nie zaszczepi się, używa Signal itp. Od jakiegoś czasu szykowany jest na kanclerza IV Rzeszy Rządu Światowego. Kto w jego dupie rękę trza i szczęka rusza, to jest ważne pytanie. To.muso być jakiś kumpel Rokiego Fellera. Bo Gates i Musk mają jeden wspólny cel. Wysłać ludzi w kosmos. Jak ktoś wierzy, bo przecież nie myśli, że to oni chcą lecieć, to jest w błędzie. Oni nas tam chcą wysłać, żebyśmy po ich Ziemi nie chodzili, nie pierdzieli, tłoku nie robili i ich powietrzem nie oddychali.

Portret użytkownika malina

Może drobna korekta: to nie

Może drobna korekta: to nie Musk i Gates chcą wysłać wszystkich ludzi w kosmos z biletem w jedna stronę, taki zamiar mają ich sponsorzy.  A  sponsorami są ci którzy podpisali z Jankesami umowę o współpracy jeszcze w latach 50 tych w której za dostawy zaawansowanych technologii Amerykanie zgodzili sie na  obecnośc obcych na Ziemi i eksperymenty na ludziach. Jankesi dokonali więc handlu skuszeni perpektywą ogromnej przewagi technologicznej (co stało się faktem) ale nie przewidzieli jaką cenę przyjdzie  za to zapłacić. Ceną ostateczną może być przejęcie Ziemi przez Obcych i ustanowienie Ich rządu nad całą ludzkością  rozpowszechniane obecnie pod przykrywką rządu światowego (NWO). W rzeczywistości to nie będą ludzkie rządy.

Ja skupiła bym się na tekście pod fotografią który warto jeszcze raz przeczytać uważnie. Ten izraelski generał wie co mówi i co dziwniejsze nikt go za to nie aresztuje ani nie ściga. Sądzę że mógłby wystąpić w głównym kanale telewizji i powiedzieć to samo. Autorytet ma niekwestionowany i nie da się zbyć tych informacji jak kolejną teorię spiskową. Problem w tym że społeczeństwo jest tak zobojętniałe i ogłupione nadmiarem informacji że takie rewelacje nie budzą  już u ludzi żadnego odzewu.  Ludzie dalej żyją w  swoich  utopiach kreaowanych przez media i polityków i nie chcą zuważyć nic więcej. W ogóle nie zastanawiają się nad  przyszłością  i czekają co powie im ich wyrocznia czyli telewizor.

Zabawa w Kowid, maseczki, lądowania na Marsie, gruszki na wierzbie obiecywane przez kolejnych polityków, walka z terroryzmem,  "globalnym ociepleniem" , eko-logia  i inne tego typu teatrzyki będą więc trwały jeszcze długo.

Portret użytkownika malina

Drobna modyfikacja: to nie

Drobna modyfikacja: to nie oni (Musk i Gates) chcą wysłać ludzi w kosmos z biletem w jedną stronę. Taki plan mają ich sponsorzy czyli Obcy z którymi skumali się amerykanie już od lat 40-tych.  Jankesi nie przewidzieli jednak bo są na to za głupi jaki jest cel ostateczny, a jest nim wysiedlenie (depopulacja) planety i przekazanie jej w ręce kogoś innego. Dali się nabrać na postęp techniczny i militarny ale nie przewidzieli jaką zapłacą za to cenę. 

Co do Gatesa Muska Roki Felera i paru innych to są zupełnie spokojni o swoją przyszłośc ponieważ wygodne luksusowe ciepłe miejsce na tej odnowionej planecie w jakims pałacu obsługiwanym przez bioroboty i piękne sztuczne kobiety zawsze sie dla nich znajdzie.

No to teraz macie prawdziwy plan dla ludności.

Portret użytkownika prorocznia

EFEKT OPADAJACEJ SZCZĘKI!

EFEKT OPADAJACEJ SZCZĘKI!

Dziś rano znalazłem takie wideo.

http://stateofthenation.co/?p=13277

Słyszałem wcześniej o teorii wyłączania "boskiego genu" ale stało to na półce "interentowe teorie spiskowe". 

Pan naukowiec w 2005r referuje żołnierzykom możliwość wyłączenia genu "wiary w boga" by walczyć z terroryzmem.

Z tej samej strony int. poleciłbym pierwsze wideo od góry

http://stateofthenation.co/?page_id=31131

- wywiady Noblistą , twórcą testów PCR- KARY MULLISem, odkryl m.in. przekręt dotyczący HIVa i AIDS. Starł się też swego czasu z niejakim Faucim, który wtedy zajmował sie AIDS... dziwnym zbiegiem okolicznosci Kary zmarł na zapalenie płuc, na tydzień przed ogłoszeniem epidemii w 2019r.

 

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika maggi

JAKIEGO KOLORU jest niebo na

JAKIEGO KOLORU jest niebo na Marsie, wie ktoś ? *unknw* Bo mnie ciekawość aż dręczy  i liczę że Nasra tą moją ciekawość w końcu zaspokoi . Ze  swojej niewiedzy: na Ziemi pięknobłękitne w bezchmurny dzień, w nocy czarno granatowe, na Księżycu i w "dzień" i w nocy czarne.  A jak jest na Marsie?

Czy dyżurny grafiik Nasra już wybrał odpowiedni kolorek ? Tylko niech wcześniej uzgodni to z Chińczykami i ZEA i Hinusami żeby nie było wtopy jak każdy będzie kolorował po swojemu *pardon*

Strony

Skomentuj