„Elity” Austrii się bawią, a zwykli ludzie mają siedzieć w domach...

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Polityczno-biznesowo-celebrycka „szlachta” najbardziej podkopuje swoją wiarygodność tym, że kiedy innym każe siedzieć w domach i przestrzegać covidowych obostrzeń, sama bawi się na imprezach, które nie wymagają od niej pandemicznej dyscypliny.

Austria, to jedno z państw, które najbardziej uprzykrzają życie obywateli z powodu koronawirusa. Po raz kolejny wprowadzono tam całkowity lockdown. Ludzie są masowo kontrolowani przez policję. Mają wychodzić z domów tylko pod kątem realizacji najpilniejszych potrzeb. Nie można organizować wydarzeń, które gromadziłyby zbyt dużą publiczność.

Tego typu ograniczenia nie dotyczą jednak austriackich „elit”, które ostatnio znakomicie bawiły się podczas koncertu w studiu telewizyjnym.

Politycy, w tym kanclerz Austrii, prezydent oraz minister zdrowia, a także celebryci i sportowcy, zawitali do studia telewizji ORF. Tańczyli bez masek i dystansu społecznego, między innymi do piosenki „Life is life”, co można uznać za największy symbol ich obłudy.

Reszta „owieczek” w nagrodę mogła sobie obejrzeć popisy władz w telewizji.

Wydarzenie to wywołało ogromne oburzenie społeczne, bo dobitnie pokazało, jak nierówno i niesprawiedliwie traktowani są obywatele. Stacja ORF głupio tłumaczy się tym, że był to koncert charytatywny oraz, że produkcje telewizyjne nie podlegają lockdownowi.

Sprawa jest jednak jasna, jeśli ktokolwiek u władzy cokolwiek chce wymusić od społeczeństwa, to musi podlegać tym samym ograniczeniom. Tak się kupuje zaufanie wyborców. Jawne manifestowanie bycia ponad zwykłymi ludźmi, zdradza prawdziwe intencje „VIP-ów”, którzy najwyraźniej bardzo wierzą w to, że nikt ich nigdy z tego typu działań nie rozliczy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Normalny100%

I prawidłowo, większość

I prawidłowo, większość debili i tak tego nie zrozumie, co się dzieje i dlaczego tak a nie inaczej. Bawią się za publiczne pieniądze, na lewo zbijają kokosy na tej pandemii i jeszcze debilom się w ryj śmieją.

Portret użytkownika dd

TO jest jawne pokazanie gdzie

TO jest jawne pokazanie gdzie jest miejsce plebsu, a gdzie klasy wyższej. Jeżeli to jest nakręcone w tym samy czasie co ograniczenia dla pozostałych to należy to ciągle i mocno napiętnować, bo jasno pokazuje o co w tym chodzi.

Portret użytkownika Tylko na chwilę

Sprawę przedstawię w taki

Sprawę przedstawię w taki sposób, jako że mieszkam w Austrii od 3 lat mogę powiedzieć na temat ludzi tyle ze fakt faktem są mega zmanipulowani przez media i aktualnych polityków. Widać to było po ostatnim proteście gdzie większość to byli Polacy (tak sam na nim byłem) . Co do policji się nie zgodzę, bo jeszcze nie słyszałem zeby ktoś dostał mandat za chodzenie bez maski w transporcie publiczym, chociaz spora większość ja nosi. Dodam jeszcze ze sam główny komendant policji powiedział otwarcie ze nie chce brać udziału w zamordyzmowi i nie mają zamiaru wysyłać ludzi po to by sprawdzali im paszporty ketchupowe (tak miał powstać do tego specjalny oddział), ale uważam ze jest to zagrywka polityczna by uspokoić społeczeństwo. Sami austryjacy tutaj nic nie zrobią bo w spodniach już nic nie ma, a na następną odsiecz wiedenska się nie zanosi. Podczas trwania tego gówna zatrudniałem się u 3 innych pracodawców, zaden z nich nie wymagał odemnie testów, ketchupów czy innych gówien. Resztę ocencie  sami, tyle mam do powiedzenia na temat tego kraju. 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj