Eliminacje dla kandydatów do kolonizacji Marsa startują już w tym roku

Kategorie: 

Źródło: Mars One
Dwa tygodnie temu pojawiła się informacja, że amerykański koncern zbrojeniowy Lockheed Martin zbuduje marsjański lądownik dla przyszłej kolonizacji Marsa. Natomiast kilka dni temu projekt Mars One spośród 200 tysięcy kandydatów wybrał 1058 osób, które w niedalekiej przyszłości powalczą o bilet w jedną stronę na Czerwoną Planetę.

 

Jak już wcześniej wspominaliśmy, kierownik projektu Bas Lansdorp chce aby cała misja, począwszy od przygotowań po samo lądowanie na Marsie, miała charakter programu telewizyjnego niczym "Big Brother". Grupa ludzi jaką niedawno wyszczególniono będzie w ciągu następnych dwóch lat przechodzić testy zarówno fizyczne jak i psychologiczne.

 

Jak informuje The Popular Science, spośród wybranej grupy osób, 55% to mężczyźni, natomiast 45% to kobiety. 65% osób jest w wieku od 26 do 55 lat a jedynie 2% z nich ma powyżej 56 lat. Co więcej, 43% z nich pochodzi z obu Ameryk, 27% z Europy, 21% z Azji i 5% z Afryki.

 

Spośród 1058 ludzi na drodze przyszłych eliminacji projekt Mars One do 2015 roku wybierze 6-10 grup a każda z nich będzie zawierać czwórkę osób. Po ich wybraniu przejdą oni 7-letnie intensywne treningi. Same eliminacje będą transmitowane w telewizji już w tym roku a widzowie będą mieli okazję wybrać przyszłych astronautów. Jak twierdzi Bas Lansdorp, telewizyjne show zapewni fundusze niezbędne dla wykonania całej misji.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika arturNysa

ale tam bedzie pieknie :):):)

ale tam bedzie pieknie :):):) mmmm zbieranina ludzi wsrod nich polowa świrow ktorzy myślą że tam w koncu uwolnią sie od swoich problemów ha ha ha pewnie skończy się tym ze zostanie tam tylko kupa gówna jak to mowi Ferdek Kiepski :):):)

Portret użytkownika Dawid56

Czyli będziemy tak sobie

Czyli będziemy tak sobie kolonizowali i utworzymy na Marsie nowe zarzewie wojny bo przecież nie skolonizujemy go jako Ziemia, ale jako USA a może i inna korporacja.Potem zaczna się walka o wydobycie surowców podobnie jak miało miejsce przy kolonizacji Ameryki.Tylko co My jako Ziemianie będziemy szerzyć w Kosmosie, czy będzie to posłannictowo Pokoju i Miłosci, czy wojny i nienawisci?

Portret użytkownika NIC

Albo zwyczajnie zbierają

Albo zwyczajnie zbierają niewolników, i to dobrowolnych!, do czarnej roboty, ktoś przecież musi robić za mięso armatnie dla wybranych. Mogą nawet robić za dawców narządów w razie potrzeby.. Zastosowań może być całe mnóstwo, ale przed uzyciem czytaj wylotem, zrobią na tym niezłą kasę, tak, że przelot darmowychy niewolników zwróci się wielokrotnie. To jest biznes, szatański plan.

.

Portret użytkownika pleban

zwykle szol zeby wyrwac kase

zwykle szol zeby wyrwac kase od naiwnych podnietkow w trakcie 7 letniego szkolenia nagraja piekny film w superHD dla publiki i jelonki beda uradowane ,ze ludziska sa na marsie jak by tu sie mialo co dziac to by nie wysylali pierwszych leprzych ludzi tylko elity albo dzieci wnuki elit by pierwsze pitaly na marsa i to bez szkolenia 7 letniego

Portret użytkownika b@ron

hahaha...kolonizacja marsa

hahaha...kolonizacja marsa ...dobre Biggrin ...chodzi o miliardy dolarów z kolejnego show telewizyjnego ...+ to co chętni "marsjanie" bedą musieli wpłacić by się dostać na listę chętnych...tj. do 25 dolarów od łebka...kasy się naklepie ...nikt nie przejdzie ciężkich testów ...i pomimo nieudanej misji miliardy w kieszeni :D...ewentualnie zainwestują w rakietę i wystrzelą naiwniaków w pizdu ...przecież bilet jest w jedną stronę , a łączność może się urwać...to nie chodzi o zasiedlenie marsa ...chodzi o wyłupienie kasy
ps. tak apropo ...sprzedaję złoto na kilogramy ...okazyjnie 100zł za kilogram...ze względów bezpieczeństwa nie wysyłam pocztą...odbiór wyłącznie osobisty...lokalizacja ....merkury : D
ps2 bilet powrotny z merkurego gratis Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj