Ekstremalnie niebezpieczny huragan Irma, który osiągnął siłę 5 kategorii, zagraża USA

Kategorie: 

Źródło: GOES

Stany Zjednoczone na długo zapamiętają ten sezon huraganów. Jeszcze trwają prace po zniszczeniach dokonanych przez huragan Harvey a już trzeba się przygotować do kolejnego huraganu, tym razem o kobiecym imieniu Irma. Burza ta osiągnęła już 5 kategorię w skali Saffira-Simpsona.

Hipotetyczna trajektoria huraganu sugeruje, że zagrożone są Karaiby, w tym Kuba, oraz Puerto Rico i amerykański stan Floryda. Meteorolodzy przewidują, że po wejściu w okolice lądu siła wiatru osłabnie. Obecnie w porywach dochodzi do 300 km/h. Jest to nawałnica, która czyni całkowite zniszczenie pozostawiając za sobą krajobraz jak po przejściu tsunami.

Poprzedni huragan doświadczył przede wszystkim stan Teksas, teraz Irma może uczynić to samo w Miami, co Harvey uczynił w Houston. Tegoroczny sezon huraganów jest o wiele bardziej niszczycielski niż poprzedni, a przecież do listopada może powstać jeszcze kilka równie silnych burz.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika Jasna

Do tych,ktorzy obrazaja Boga

Do tych,ktorzy obrazaja Boga i Matke Boza Jezusa.

Nic nie wiecie o Jego Milosierdziu ani o Jego Milosci. Kim ze jest czlowiek aby osadzac Sprawy Boze? Czy czlowiek moze kochac tak jak Bog? Nikt tu na Ziemi nie kocha pelnia milosci. Nic nie czyni po kryjomu. Te wydarzenia i kataklizmy byly zapowiedziane tysiace lat temu. A czlowiek zamiast uderzyc sie w piers bluzni i zwala na Pana Milosiernego za cale zlo jakie ludzie uczynili. To sa znaki czasu a malo kto to widzi. Na wszystko macie wytlumaczenie. A to niby naukowe lub jeszcze inne. Niewidzicie Prawdy. Zaslepieni jestecie falszywa nauka. Nauka,ktora nie jest od Pana Wiecznego. Czlowieku zostales stworzony do Milosci ,do wyzszego poziomu duchowego a nie do Nienawisci i niskich pobudek.

Portret użytkownika supermen

No dobra. Napisał ktoś, że

No dobra. Napisał ktoś, że haarp nie istnieje. Żyd będzie wiedział co zrobić po katakliźmie, nie bójcie się. Goje będą musiały pracować 100 razy więcej. Już po przejściu tego pierwszego huraganu podnieśli ropę na całym świecie. Goji z usa wyślą znowu na wojnę, tworzyć kolejne wojny, wojny domowe. Mają jaszcze straszaka w postaci korei pln.

W projekcie manhatan, to  żydzi stworzyli bombę atomową i za nią są odpowiedzialni. Dali ją gojom, aby kiedyś się nią  pozabijali. Sami oczywiście mają odtrutkę na promieniowanie.

Wypełni się ich pismo, że goje  wymrą, a ich będzie więcej niż piasku na tej planecie. Niestety, to oni mają św.grala i arkę przymierza. Mogą robić co tylko się im podoba z tą planetą.

Człowiek musi się pojednać, żyjemy przecież na wolnej energii, ale oczywiście gojom  się wpaja, że nie zyjemy na wolnej energii, a na każdy skrawek wolności goj musi robić w żydowskich fabrykach przez całe swoje życie- żyda powietrze, żyda słońce, żyda rzeki, żyda woda, ziemia itd.

Goj musi się uczyć tylko z samych kartek papieru od 3 roku życia przez 30
lat jakiś bzdur nie widząc jak fizycznie zbudowana jest maszyna do robienia śrubek czy gwoździ, a co dopiero zbudować maszyny na których można wykonać elementy, matryce do tych maszyn itd.

Krukowate i niektóre małpy mają juz większą wiedze w tworzeniu narzędzi niż goje.
Żydzi mają potężne zaplecze fizycznej wiedzy, fabryk, produkcji.

Goja jezusa nie zaakceptowali,a zabili. Gdyby on by żydem zrobili by z niego proroka, ale się tak nie stało, nadal będą wyrzedzać stado. Niestety, jeśli jego zabili, to i zabiją wszystkich goji swoją władzą i obecną technologią ( np medyczną, przez rok, lub dwa chorym umierającym w ciężkim bólu daje się syntetyczne opium, gdzie ból w krótkim czasie po tych środkach wraca 1000 razy większy- kto ich uczył, kto to jest, dlaczego każdy z nich ma po pięć prywatnych gabinetów dla gojów ), pismem i prawem narzuconym na goji.
Wszystkie główne fabryki intela do uzysku w nm tranzystorów są ulokowane w izraelu. Głównym inż x86 był żyd.

 

Strony

Skomentuj