Ekstremalne zjawiska pogodowe mogą zawitać jutro do Polski

Kategorie: 

Grad wielkości kurzych jaj spadł w Bułgarii

W kilku europejskich krajach wystąpiły niekorzystne zjawiska pogodowe. W Bułgarii doszło do gradobicia, Moskwa i Kijów zostały podtopione. Burze nadchodzą nad Polskę, pechowo akurat w dzień rozpoczęcia największej imprezy sportowej w historii naszego kraju.

 

W Bułgarii spadł grad wielkości kurzych jaj. Wiele upraw zostało zniszczonych. Ucierpiały też setki samochodów, które w większości przypadków mają porozbijane szyby i lakier. W niektórych przypadkach grad był tak duży, że spadając zyskiwał na tyle energii, aby przebijać dachy budynków.

 

Również w Moskwie nadeszła sztormowa pogoda. Burze i grad nie były tak intensywne jak w Bułgarii, ale nadmiar wody dawał się we znaki kierowcom. Chmury spowodowały ciemności w ciągu dnia tak, że włączono nocne oświetlenie. Natychmiast całe miasto stanęło w korku.

Ekstremalne ulewy wystąpiły również na Ukrainie. W Kijowie doszło do zalania stacji metra.

Ekstremalna pogoda zdaje się przesuwać na zachód.  W dniu jutrzejszym w wielu miejscach naszego kraju prognozowane są burze. Miejmy nadzieje, że w trakcie otwarcia turnieju Euro 2012 i podczas meczów rozgrywanych w dniu jutrzejszym pogoda nie zaskoczy nas czymś ekstremalnym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika normalny?!

Zwróć swą optymistyczną uwagę

Zwróć swą optymistyczną uwagę na ceny podstawowych produktów po Euro - i nie martw się - do końca roku zrozumiesz o co chodziło nawet nie pesymistom,a realistom odnośnie tej farsy !!!  ;)  
Polska ma zagwarnatowane miejsce w pierwszej piątce ...  krajów które zbankrutują w najbliższym czasie !!!  Biggrin
Pozdrawiam myślących LOGICZNIE !!! Smile

Portret użytkownika Dr.Piotr

Do SFRUSTROWANA MAŁPA...dobra

Do SFRUSTROWANA MAŁPA...dobra robota i tak trzymać, naprawdę rzeczowe i cenne informacje, ludzie tu powinni być Ci wdzięczni za to zamiast czepaiać się objętości artykułu! skoro nie chce im sięczytać tu to gdzie indziej też nie przeczytają...normalnie jak tępi gimnazjaliści, którzy wszystko chcieliby mieć podane w streszczonej 'pigułce"...olej troli i luzaków mających się za mistrzów humoru...jeszcze raz dzięki za kolejny dobry post

Portret użytkownika miska

mi sie snilo ze bomba

mi sie snilo ze bomba wybuchla i tulu ludzi zginelo ale to tylko sen nie lubie meczy juz mam dola znowu maz przed telewizorem bedzie siedzial i na mnie nerwy bedzie wyladowywal jak polska przegra pozdrawiam

Strony

Skomentuj