Ekstremalne gradobicie wystąpiło w Kuwejcie po raz pierwszy od dekady

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Kuwejcie, jednym z najgorętszych krajów na Ziemi, spadł rzadki grad.

Ekstremalne zimno jest obecnie obserwowane w licznych krajach na świecie. Potęzny atak zimy sparaliżował całą Amerykę Północną. Śnieg spadł nawet w Meksyku. Z kolei w Australii zanotowano najzimniejsze lato od wielu dekad. W tym samym czasie anomalii doświadcza równioez Bliski Wschód w tym Arabia Saudyjska i Kuwejt gdzie doszło do niezwykłego gradobicia.

 

Mieszkańcy twierdzą, że nie widzieli tyakiego gradu w tej szerokości geograficznej od conajmniej 15 lat.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Emma Shmann

To nie prawda to foliarski

To nie prawda to foliarski fejk, te zdjęcia i wiadomości zostały zrobione na fotoszopie żeby no zdyskredytować globalne ocieplenie i zmiany klimatu na cieplejszy i topnienie lodowców. Oglądałam naukowy film w telewizji, tam bardzo wysokiej jakości naukowcy wypowiadali się na ten temat, stąd wiem o co chodzi. Prawdopodobnie dgradobicia nie było. Wy to lepiej oglądajcie wiadomości, tam wypowiadają się po prostu nie debile spot monopolu.

A wiecie że redaktorzy są oszukiawani i powielają czasem nieprawdziwe treści, po prostu pomyłka, każdemu się zdaży. Radzę nie wyłączać telewizora bo świat pędzi i trzeba dbać o swoją świadomość rzeczywistości. Celebryci polscy bardzo starają się aby w prawdzie uświadamiać polaków. Pamiętajmy o ich wielkim wkładzie. Politycy zawalczyli o nasze zdrowie, walczą z putinem, inflacją, wysokimi cenami chleba i węgla, dla tego w tych ciężkich czasach trzeba ich wspierać finansowo. Oni się poświecają, a podobno że myją się tylko raz na tydzień, robią zakupy raz w miesiącu w biedronce za 100zł, sam słyszałam w telewizji. Sejm obcioł wydatki na steki, ośmiorniczki i obsługę posłów o 90%, każdy oszczędza. Aktorzy i aktorki słynne nie chodą na obiadki za 1000 zeta ale na skromnego kebsa za 12złoty. A ty polaku co będziesz dziś żarł do syta i pił szampana, zapewniam cię że była by to olbrzymia rozpusta.

 

Nie słuchajcie się foliarzy ani spisków, słuchajcie za to "świętego" głosu naukowców, weście zalecane medykamenty, i wszystkiego dobrego w nowym roku ludziska, zapewne władcy świata postarają się abyście mieli dobrze.