Ekstremalne gradobicie w amerykańskim Teksasie

Kategorie: 

Skutki gradobicia z Teksasu

Mieszkańcy Dallas byli zszokowani, gdy doświadczyli potężnego gradobicia. Wiele dachów i samochodów jest uszkodzonych. Niektórzy nazywają to gradobicie największym, jakie widziano przynajmniej od dekady.

 

Mieszkańcy Teksasu twierdzą, że niektóre kule gradowe miały wielkość piłek baseballowych. Do zjawiska doszło w ostatnia środę po południu. Wielki grad bił okna w samochodach i w domach. Wiele dachów jest dosłownie zdruzgotanych, tak, że dachówki pękały na kawałki.

 

Trawa w klubach golfowych została dosłownie zmasakrowana. Wiele witryn sklepowych jest zniszczonych. Ludzie są zaskoczeni konsekwencjami tej jeszcze wiosennej burzy.

Trzeba zwrócić uwagę na pewien element układanki, który może być bardzo istotny, jeśli chcemy zrozumieć przyczyny tak drastycznych zjawisk pogodowych, które występują na całym praktycznie świecie. Główną przyczyną tak gwałtownych manifestacji siły przyrody są zmiany cyrkulacji prądów powietrznych.

 

Ameryka Północna doświadczyła już rekordowo ciepłej wiosny i temperatury nadal rosną, Prądy strumieniowe nad USA układają się w kształt greckiej litery omega efektem tego jest miejscowy wpływ na pogodę, taki, jaki zobaczyliśmy przy okazji gradobicia w Teksasie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika nn

Mury, które wokół siebie

Mury, które wokół siebie wznosimy, zatrzymują napływ smutku, ale tak samo zatrzymują napływ radościOdkrycie (zespołu z Uniwersytetu w Paryżu, którym kierował Alain Aspekt w 1982 r.) Aspecta wskazuje na fakt, iż nie istnieje rzeczywistość obiektywna. Niezależnie od tego, że obiekty wydają się być czymś trwałym, wszechświat jest w swej istocie fantastycznym projektem, gigantycznym i wspaniale skomponowanym hologramem. Dlatego zmiany jakie wywołujemy odbijają się natychmiast na świadomości nie tylko naszej. I niezrozumiałe zmiany naszej świadomości są odbiciem zmian nawet odległych.

nn

Portret użytkownika ynos

jestesmy tu po to aby sie

jestesmy tu po to aby sie przeciwstawiac tym ktorzy to kontroluja gdyby nie bylo was kto dowiedzialby sie o tych okropnych sprawach jestescie tu wlasnie po to bo tak wybraliscie SAMI aby pomoc wiekszosci otworzyc oczy i uwolnic umysl od glupoty do ktorej sie podlaczyli

Portret użytkownika xxdarc

dlaczego nie mam woli życia..

dlaczego nie mam woli życia.. , po co ja się rodziłam? tak bardzo nie pasuję do tego świata,złe miejsce i zły czas... no i na co mi to? tak samo jak i tu, pisze w tak dziwnym miejscu, ah tak mam problem nikt nie musi mnie rozumieć ani zauważyć, piszę bo muszę/chcę ...  może nie zasłużyłam na normalne życie.. może to test, może zły sen, iluzja.. końca nie widać.

Portret użytkownika MonaLisa

xxdark,witam! Jesteśmy tu

xxdark,witam! Jesteśmy tu incognito, nikt cię nie widzi. Napisz śmiało: jaki masz problem, co cie gnębi? Na pewno ktoś miał podobny, podzieli się z tobą - jak z tego można wyjść. Nie ma takiego problemu, żeby nie dało się go rozwiązać, uwierz mi! Tylko trza trafić na właściwe osoby, które pomogą skierować twoje działanie, a najlepiej - kierować się mottem: weź swoje życie w swoje ręce!Napisz do nas, co cie gryzie? Nie jesteś sama, a czas i miejsce nie ma tu znaczenia. Wiem, co możesz przeżywać - mieszkam już w trzecim państwie, i ciągle zaczynam "od początku", raz - pod górkę mam, a raz - z górki. Ale pod górkę - częściej. ale zato jaką masz niesamowita satysfakcje, kiedy następuję ten okres "z górki!" Jeśli chcesz, możesz napisać na e-mail do mnie, za pośrednictwem ZNZ. Nie tłum w sobie wątpliwości, i nie zostawaj się nigdy sam-na-sam z problemem. Deprecha wtedy - jak w banku! Tylko na przód! Powodzenia!

Strony

Skomentuj