Ekstremalna próba lądowania samolotu podczas wichury

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wichura, zwana Barney, dała się w ostatnich dniach we znaki mieszkańcom Wysp. Podczas lądowania samolotu pasażerskiego 18 listopada br. w irlandzkim Cork omal nie doszło tragedii.

 

Maszyna, latająca w barwach CityJet, z wielkim trudem usiadła na pasie w Cork. Silne wiatry wymusiły na pilotach wykonanie kilku prób lądowania, aż wreszcie któraś z kolei zakończyła się powodzeniem.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Plankton

A czemu zaraz brawa? Przecież

A czemu zaraz brawa?
Przecież miernot za sterami nie posadzą. Pilot musi mieć doświadczenie na symulatorze i w realnym lataniu, więc to jego praca. Zresztą piloci sami nie latają a w parach. Jak ktoś długo lata na jednej maszynie to ma wyrobione przezwyczajenia do niej i zna jej słabości i zalety, co przekłada się za sztukę pilotażu.

Portret użytkownika kluska

A temu brawa ze mial idealna

A temu brawa ze mial idealna sytuacje zeby sie rozpieprzyc.
Lecialem ostatnio samolotem i przy pieknej pogodzie pilot(chyba amator )posadzil maszyne z przytupem i trzema podskokami.
To troche jak z kierowcami jeden umie lepiej ,drugi kaleczy a trzeci to baba Wink

Skomentuj