Ekstremalna burza śnieżna w USA zabiła już 26 osób

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

W Stanach Zjednoczonych liczba ofiar śmiertelnych potężnej burzy śnieżnej wzrosła do 26. Większość z nich to ofiary wypadków samochodowych. Prawie 50 pojazdów zderzyło się w stanie Ohio.

 

Cyklon arktyczny, który przyniósł niezwykłe mrozy, objął 60 procent terytorium kraju. Prawie dwa miliony domów jest bez prądu.

 

Dodatkowo z powodu mrozów nastąpił jednorazowo rekordowy spadek produkcji gazu o 10 procent, jednocześnie gwałtownie wzrosło zużycie, co doprowadziło do problemów. Odwołano też ponad 2000 lotów. Miasto Buffalo w stanie Nowy Jork ogłosiło stan wyjątkowy. Ratownicy nie mogą dostać się do samochodów, które utknęły w zaspach.

 

W Seattle po marznącym deszczu doszło do ponad 250 wypadków. 70 osób zostało rannych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

U jankesów wojny nie ma a

U jankesów wojny nie ma a wygląda to gorzej niż na banderlandzie - prądu brak , gazu brak a żadna rakieta nie spadła !?

Czyżby Haarp dostał fale zwrotną i walnęło nie tam gdzie trzeba ? Jakoś mi ich nie żal - dostają zwrotnie to co dali wielu narodom na świcie.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika b@ron

może nie kurczowo, ale używać

może nie kurczowo, ale używać go z głową... prognoza pogody nie jest groźna nawet choć cię oszukają... a tak to nasłucha się jeden z drugim że telewizja kłamie i choć bębnią że bedzie burza śnieżna, to taki nie uwierzy... dopóki go nie wykopią ze śniegu razem z samochodem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Lucek Wąchozlewski

Kużwa mają jankesy

Kużwa mają jankesy przynajmniej ładne święta nastrojowe a nie jak u nas ciemno, czarno, mokro, deszczowo i sama zgnilizna w powietrzu! I Żadne kurba anomalie! Takie coś zdarza się co ileś tam lat czy dziesięcioleci ale dzisiejsze czasy to przeważnie reakcja histeryczna na niemal wszystko co się dzieje.

Lucek Wąchozlewski

Strony

Skomentuj