Eksplozja meteorytu nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy miast Fabriciano i Gonzaga byli świadkami przelotu meteorytu. Jasny błysk rozświetlił nocne niebo. Wielu ludzi widziało ognistą zieloną kulę i błysk, któremu towarzyszył głośny wybuch.

 

 

„Szłam do domu z pracy, zatrzymałem się w pobliżu kościoła, gdy nagle błysnęło jasne światło na niebie, a potem usłyszałem grzmot” - powiedziała Aparecida Lourdes Barbosa.

 

„Byłam w domu z moją koleżanką Camillą, gdy nagle pokój rozświetliło jasne światło. Przez chwilę było jasno, jak w dzień. Potem rozległ się głośny wybuch, jak grom z nieba” – opowiada inna kobieta.

 

„Moi przyjaciele i ja staliśmy na podwórku, gdy nad naszymi głowami pojawiła się ognista kula, lecąca po niebie. Potem nastąpił błysk i wszystko wokół stało się blade” – opowiada Adilson Ambrose.

 

Zdarzenie miało miejsce 02 listopada br. w godzinach wieczornych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ŚZWITT

7.11...Mnie oprócz FAKTU...

7.11...Mnie oprócz FAKTU...,że spada tego jakby coraz więcej,najbardziej ...rajcuje ta ZIELEŃ! Ktoś powie,że lecą z jednego źródła(rozpad komety?) więc mają podobny skład! Ale....jednakowosz ZIELEŃ jest czego symbolem? NADZIEJI!

Dobre powiecie...upadek meteora ma dać nadzieję ?A co ja wam mówiłem o MŁOCIE BOGA czyli ks.USAczego prof.,który tylko w ZAGROŻENIU UPADKIEM GIGA METEORAtunek dla zidiociałej waszej pożal się Boże...cywilizacji WIDZIAUuuuuuuuuuu! USAki...czują BLUeSA stąd te manewry niedawne na wypadek upadku meteora...bo nie sądzę by zapomnieli co widział w 1953r(SIC!) ichni inż.z firmy Lockhead W BIAŁY DZIEŃ....wpadłwszy w TRANS:

WIDZE!LECI GIGA METEOR....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak,wiem!Mają NASA itd...ale?NOSSS:

 Z miejsca nieba,z którego NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAUuuuuuuuu...

?????????????????????????????????????????????????????

 Pamiętacie..."mój" meteor zapow.przeze mnie 5.6.2002 r ?NASA...zauważyła go ...TRZY dni po"zderzeniu" z Ziemią! Tj 17.6.02 r a "walnął": 14.6.2002 r!!! A miał bagatela: 120 m śr...a śmignął w połowie odl.do Księżyca! Raptem kilka śr Ziemi...To był prawdziwy EL MUSK!

 Dlaczego dodałem EL(=?)...no bo nie sądzicie,że...ot tak sam z siebie się napatoczył!Polecam WNIKLIWE spojrzenie na meteor Czelabiński! 15.2.1994...ost.wizja PŁONĄCEGO NIEBA przez Weronikę od krzyża...a DOKŁADNIE 19 lat potem???

D.N..O: 7.23 !Bingo!

Ps: Nie zawadzi przypomnieć wam casusu Amauro Rivery z Porto Rico,który zabran z...połową wsi(C!) na pokład UFO w 1988r(!!!Me PRZEBUDZENIE przez DOTYK...MMMistrza! 1.2.3.3 g.3.00!) co zobaczył na filmie HOLO jaki mUFAki pokazały?

UPADEK GIGA METEORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisałem :" pogięty Hawking"...nie wrzuciliście chyba bo nie widzę,a to nie o jego kształt fizyczny mi chodziło ale jego...pogięte wnioski jakimi was zarzuca! LUDZKOŚĆ...musi ukrywać swe istnienie bo....UFOludki nas zjedzą !Jest tak ograniczony umysłowo,że...nie kuma BAZY:

ONI widzą i wiedzą o nas WSZYSTKO od mln lat!!! On jak małe dziecko: bojące się duchów...wsadzało łepek pod podusię...i już!Czuło się bezpieczne ! I takie....dzieciaki są dla was autorytetami!O tem PORA...

Portret użytkownika naiwny

rozpada się przez tarcie o

rozpada się przez tarcie o powietrze w naszej atmosferze, a raczej spala, pole magnetyczne nie ma nic do tego

meteoryt bardzo dziwny, niespotykanie powolny, większość obiektów nadlatuje z kosmosu z predkosciami ponad  20km/s i spala się w ciągu 2 sekund, a ten sobie spokojnie leci, jakby zwiedzał

Portret użytkownika Pseudo nick

" Potem nastąpił błysk i

" Potem nastąpił błysk i wszystko wokół stało się blade" 
marius napisał "Czyżby pierwsza próba zestrzelenia meteorytu" otóż : nie. W Czelabińsku też wybuchł. Jak zresztą wszystko po przekroczeniu bariery pola elektromagnetycznego się rozpada nawet przy mniejszej prędkości czy to do ziemi czy od ziemi. pozdro 

Portret użytkownika Pseudo nick

widać, że Ty już

widać, że Ty już przekroczyłeś. To, że czegoś nie wiesz, nie rozumiesz nie oznacza że zaraz musisz komentować. Od tarcia nic nie wybucha, od temperatury też, szczególnie jeżeli mamy do czynienia ze skałami wszelakiego typu. Widać, że te formum przeglądają ludzie, którzy powinni się czym innym zajmować.

Skomentuj