Eksperymenty w LHC mogą zgnieść Ziemię do wielkości boiska piłki nożnej

Kategorie: 

Źródło: CERN

Zdaniem coraz większej ilości naukowców, eksperymenty wykonywane za pomocą Wielkiego Zderzacza Hadronów - LHC - mogą doprowadzić do katastrofy. Brytyjski kosmolog, Martin Rees zasugerował, że rezultatem któregoś z eksperymentów być nawet ściśnięcie naszej planety do rozmiaru boiska futbolowego.

 

Martin Rees zrobił w środowisku naukowym spore zamieszanie, gdy oświadczył, że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, iż eksperymenty polegające na zderzeniu cząstek elementarnych w wielkich akceleratorach jak LHC mogą doprowadzić do katastrofy. Jego zdaniem zagrożeniem jest możliwość powstania czarnej dziury, która może wessać ziemię.

Brytyjczyk zwrócił też uwagę, że przerażającą konsekwencją zderzeń cząstek z dużymi prędkościami może być reorganizacja kwarków w postaci skompresowanych obiektów, zwanych dziwadełkami, które są w stanie przekształcać wszystko co napotykają w nową formę materii. Może dojść do tego, że cała Ziemia zostanie tak przeksztalłcona w supergęstą kulę o średnicy 100 metrów.

Oprócz tego, Reese zwrócił uwagę na zagrożenie, jakie stwarza skoncentrowana energia w momencie rozbijania cząstek. Jego zdaniem może to wywołać tak zwane "przejście fazowe". W rezultacie mogłoby dojść do przerwania czasoprzestrzeni, co skutkowałoby kosmiczną katastrofą.

Ostrzeżenia kolejnego uczonego przed konsekwencjami eksperymentów w LHC są wciąż traktowane jako ciekawostki, a w tym samym czasie akcelerator w CERN prowadzi eksperymenty z coraz większą prędkością zderzeń, osiągając tym samym coraz wyższe ich energie. Czy obawa, że w pewnym momencie coś może pójść nie tak, to rzeczywiście tylko szaleństwo?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika ascendant 149

Jeżeli wierzyć napisom

Jeżeli wierzyć napisom początkowym w pierwszych 5 minutach filmu pt. "Zakonnica", który niedawno leciał w kinach, że jest oparty na faktach, to taki portal był już otwarty na ziemi. Tylko, że tym razem, jeżeli chodzi o zderzacz hadronów, to mamy do czynienia z istotami z wyższej półki, niz te z wnętrza naszej ziemi. To tak jakby porównać małpę do człowieka. Mają jednak drobny problem. Aby im dorównać muszą człowieka podpiąć pod komputer, co z kolei grozi zniewolenie, bowiem nie wystarczy wyjąć wtyczkę z gniazda zasilania, gdy w grę wchodzi walka o duszę (czyt, opętanie na życzenie klienta). Jednym słowem oswoić demona i wykorzystać go do własnych celów. Już to znamy z historii Hitlera. W chwili obecnej trwają prace nad implantacją mózgu (stanu neuronów) do naszyn (hybrydyzacja) i to całkiem legalnie. Niestety dla "naukowców" i na nasze szczęście nie chcą uwierzyć, że bez duszy to nie zadziała. Większość naukowców wie o tym i dlatego potzrebne jest im zniewolenie - opętanie ludzi. Brak własnej woli - pozbawionie jej przez demony, a udzielonej ludziom przez Boga, oznacza niemożność odczytania przez duszę ponownego przybycia Jezusa (tego prawdziwego). I to będą te 2/3 ludzkości przeznaczone do zatracenia, niestety. Czyli  "deleteczynnika ludzkiego z życia dnia powszedniego, cokolwiek to oznacza. Robotyzacja i hybrydyzacja na całego. Najpierw będą to wprowadzać powoli pod pretekstem pomocy chorym, wspomaganiu w nauce dzieci, zastąpieniu w pracy itp. Podpięcie się swoim mózgiem pod ten system kontroli będzie oznaczał brak możliwości osiągnięcia życia niebieskiegi - potępienie i zatracenie duszy bezpowrotnie. Ko o tym nie wie, ten się podepnie do systemu ochoczo. Jednak niepodpiętym będzie się żyło bardzo trudno, jeżeli będzie to mżna nazwać życiem, to będzie raczej egzystowanie na granicy wytrzymałości. Ostateczny wybór jak zawsze będzie należał do każde z nas indywidualnie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

" przybycia Jezusa (tego

" przybycia Jezusa (tego prawdziwego) " A skąd ty będziesz wiedział, który to jezus jest "prawdziwy"? SĄDZISZ SWOIM MAŁYM ROZUMKIEM, ZE JESTEŚ OD NIEGO SPRYTNIEJSZY I NIE ZDOŁA CIE OKŁAMAC I ZWIEŚĆ??

JUŻ JESTEŚ ZWIEDZONY SŁOWEM PISANYM, PRZEZ NIEZNANEGO CI CŻŁOWIEKA, BO TWÓJ JEZUS ANALFABETA ŻADNEGO PISMA NIGDY NIE WYTWORZYŁ.

Portret użytkownika ascendant 149

Ten pierwszego przyjścia

Ten pierwszego przyjścia (fałszywy Jezus) zdoła zwieść tylko osoby niewierzące - brak działania Ducha św. w duszy. Osoby wierzące będą czekac i cierpieć. Czekać dzięki rozeznaniu przez duszę poprzez mieszkajacego w niej Ducha św. Zwykła wiedza katechetyczna. Pan pewnie pyta jak sprawić aby Duch św. zamieszkał w Jego duszy - ano patrz 10 przykazań Bożych.

Portret użytkownika keri

Wszyscy potomkowie Adama i

Wszyscy potomkowie Adama i Ewy to potomkowie demona, gdyż on ich zrobił w edenie. Jak ich ojciec demon, chcą zniszczyć ludzi..

Poza ogrodzonym edenem żyli ludzie i uprawiali ziemię - to byli ludzie z cząstkami Stwórcy i ich potomkowie też mają cząstkę Stwórcy.

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat. Dowodzi tego historia kk, biblia i poglądy kk. Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika żulo

Brednie.

Brednie.

Po pierwsze Czarne Dziury są fantazją a po drugie oficjalna nauka nie ma pojęcia o budowie przestrzeni. Być może coś tam wie nauka wojskowa.

Tak czy siak jak ktoś niżej napisał Wszechświat to coś więcej niż paru idiotów ze zderzaczem cząstek. Mogą je sobie zdarzać ile chcą osiągną tyle co jakiś szamański jaskiniowiec walący kamieniem w kamień straszący lud pojawiającymi się iskrami.

Portret użytkownika GoldenBoy

To mnie bardzo zaniepokoiło

To mnie bardzo zaniepokoiło wobec tego co pisze Fulford na końcu tego artykułu.

https://meditation539.com/?p=7619

Angelus Maximus Rex nie udzielam się tu praktycznie ale od lat czytam, analizuję i szanuję Twe wypowiedzi. Mam 28lat i raczej specjalizuję się w innych tematach. Czy możesz skomnetować ten artykuł? i napisać coś więcej jak i inni poważni użytkownicy którzy posiadają rozległą wiedzę?? chociaz w sumie nie wiem czy chcę wiedzieć... Smile

Strony

Skomentuj