Eksperci zszokowani gigantycznym gradem w Chinach

Kategorie: 

7y7.com

Kilka dni temu w chińskiej prowincji Syczuan spadł ogromny grad. Poszczególne kule ważyły do 600 gramów. W słoneczny dzień nagle z nieba spadły kule lodu. Było to tak nieoczekiwane, że eksperci sugerują nawet, że mogą to być fragmenty jakiegoś obiektu z kosmosu.

 

Całe zjawisko wystąpiło w okolicy miasta Sheki Nga w prowincji Syczuan. Według mieszkańców upadkowi "gradu"  towarzyszył grzmot i dudnienie, które przypominało trzęsienie ziemi. 

Nawet najstarsi mieszkańcy nie pamiętają takiego osobliwego zjawiska. Praktycznie wszystkie z brył lodu, jakie spadły z nieba zostały rozdzielone między ludzi.

Ogromnej wielkości grad stał się z miejsca zagadką dla chińskich naukowców. Zjawisko wymaga dalszych badań, a w tym momencie bez cienia przesady można stwierdzić, że chińska nauka nie spotkała się jeszcze z czymś podobnym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Skoti

Może jakieś zakłócenia w

Może jakieś zakłócenia w stratosferze ?? Pas z warstwą ozonową dochodącą w słońcu do +15 C. Troposfera poniżej waha sie od -45 do - 70 C zepchnięta przez wiaterek słoneczny masa ciepłego powietrza  może powoduje takie anomalie, a może nasz kremik słoneczy jakim jest warstwa ozonowa ma lokalne dziury (bo takie rzeczy jak grad w słoneczny dzień , wręcz bryły, wystęują już od kilku lat nie tylko w chinach-bo w USraelu też) lub ktoś te dziury robi. A może to Chinole z Usraelitami pokazują testy swoich broni pogodowych Smile ....Może,może,może... Ciężko o prawde zwyklemu śmiertelnikowi...

Strony

Skomentuj