Eksperci znają pochodzenie tajemniczej substancji, która spadła w amerykańskim mieście Harrison Township

Kategorie: 

youtube.com

Kilka dni temu, o czym informowaliśmy, mieszkańcy miasteczka Harrison w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych byli poważnie zaniepokojeni z powodu czarnej, smolistej substancji, która spadła z nieba na ich ulice, domy i samochody.

 


Ludzie byli pewni, że dziwna mieszanka smolista pochodzi z pobliskiej bazy samolotów US Air Force National Guard w Selfridge, ale jej kierownictwo uparcie powtarzało, że nie ma nic wspólnego z tym incydentem, podawał kanał WXYZ-TV.


Dziwna substancja została wysłana do badań, które wykazały, że na miasto spadło pełno ptasich odchodów, zawierających liście, nasiona i skórki owoców, informuje stacja WJBK. Ta opcja nie przekonuje do końca mieszkańców, ale wygrywa z wersją zanieczyszczeń, pochodzących z bazy lotniczej w Selfridge.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Viking

Ptaki miasto osrały?!

Ptaki miasto osrały?! Większej bzdury jako uzasadnienie jakiegoś fenomenu nie słyszałem...
Prędzej już uwieżę w podniebną szambiarkę, lecz i to mocno naciągane.
Zanieczyszczenia są miejscowe i głównie na pojazdach (materiał wideo), więc mi to wygląda na efekt jakiegoś zakładu nastolatków.

Strony

Skomentuj