Eksperci przewidują, że Donald Trump może zostać odsunięty od władzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pewne ugrupowanie polityczne nie potrafi pogodzić się z tym, że Donald Trump wygrał wybory. Amerykańskie media wyraźnie biorą udział w obecnej nagonce przeciwko nowemu prezydentowi, choć sprawuje urząd niewiele od ponad miesiąca.

 

Trump miał problemy już od samego początku. Zarzucano mu współpracę z Rosją, która miała wpływać na przebieg wyborów tak aby jego rywalka, Hillary Clinton, poniosła porażkę. Już kilka dni po inauguracji, oskarżano go o łamanie Konstytucji, zaś gdy próbował powstrzymać napływ uchodźców do kraju, okrzyknięto go rasistą. Teraz zarzuca mu się działalność korupcyjną.

 

Warto w tym momencie przypomnieć co wydarzyło się w Brazylii w 2016 roku. Ówczesna prezydent Dilma Rousseff została oskarżona o korupcję i rozpoczęto przeciwko niej śledztwo. Organizowano wielkie manifestacje w wielu miastach. Najpierw zagłosowano za jej zawieszeniem, po czym została odwołana, choć nie uzyskano żadnych dowodów, które potwierdzałyby oskarżenia. Nowym prezydentem został Michel Temer. Szybko okazało się, że w przeszłości był informatorem agencji CIA i jest skorumpowany. Brazylia jest przykładem tego jak można dokonać zmiany na samym szczycie władzy poprzez same oskarżenia, zmasowaną akcję propagandową mediów i angażowanie nieświadomych mieszkańców w przewrót.

 

Podobne rzeczy zaczynamy obserwować w Stanach Zjednoczonych. Amerykańskie media rozpisują się o warunkach, jakie należy spełnić, aby Demokraci osiągnęli sukces i zdołali odsunąć Trumpa od władzy. Eksperci przypominają, że prezydenta Stanów Zjednoczonych można obalić w zgodzie z obowiązującym prawem za zdradę, korupcję i inne poważne przestępstwa i wykroczenia. Ich zdaniem, Trump jako biznesmen może zostać oskarżony np. o przyjmowanie pieniędzy od przywódców innych państw lub polityków.

 

Przedstawiane są sondaże, które wskazują, że 58% Demokratów już dziś popiera zawieszenie prezydenta USA. Podpisywane są petycje, w których oskarża się Trumpa o współpracę z Rosją, wpływanie na wyniki wyborów prezydenckich oraz korupcję. Profesor Allan Lichtman, który zdołał przewidzieć wszystkie wyniki wyborów prezydenckich od 1984 roku oraz zwycięstwo Hillary Clinton w głosowaniu powszechnym powiedział, że Trump może stracić władzę z dwóch powodów - za jego związki z Rosją lub za jego ewentualne konflikty interesów.

 

Co więcej, radni miasta Richmond w Kalifornii jednogłośnie przyjęli rezolucję, która wzywa do odebrania władzy Trumpowi. Choć głosowanie to nie ma tak istotnego znaczenia, liczą sie efekty. Tak jak w przypadku Brazylii, robi się szum i dosłownie ze wszystkich stron napływają informacje, że Stany Zjednoczone wybrały na prezydenta rosyjskiego agenta, który w dodatku jest skorumpowany. Donald Trump oczywiście nie odda dobrowolnie władzy, lecz przekaz ze strony mediów, polityków i ekspertów jest tak silny, że obalenie ledwie wybranego prezydenta może być kwestią czasu.

 

Źródła:

https://impeachdonaldtrumpnow.org/

https://www.change.org/p/the-people-impeach-donald-j-trump

https://www.democracynow.org/2017/2/24/as_calls_grow_to_impeach_trump

http://www.usmagazine.com/celebrity-news/news/will-donald-trump-get-impeached-heres-how-it...

https://www.aol.com/article/news/2017/02/21/professor-predicts-president-trump-will-be-imp...

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/richmond-california-council-v...

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2017/02/24/impeach-trump-most-democrats-alr...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

A ja nie chcem  ruskich,

A ja nie chcem  ruskich, żydów, szkopów, czy muslimów, ukrów i tp podobnego odpadu w Polsce.Nie wierzę w Jezusa czy Maryję.Wierze w dobro i koniec na tym.Nie cierpie PISu, Czy PO, nie mówiąc o kodzie i innych syfów w rządzie.A kto się ze mna nie zgadza, to jest zwykłym trollem.Zastanawia mnie to co ostatnio stwierdził duduś, że 50% Polaków jest pochodzenia żydowskiego.Daje do myślenia, czy 50% postów jest też pochodzenia żydowskiego?

kolo21

Portret użytkownika ben

Tak to jest jak spedalone

Tak to jest jak spedalone lewactwo nie może pogodzić się z przegraną.U nas w kraju  dla nie wtajemniczonych Polsce też lewactwo  ma obstrukcje  i  co najgorsze  nie pomaga  nawet wzajemna penetracja . Co ciekawe mamy nowy wysyp banderowskiego śc--wa ,oczywiście  zaraz pojawiły się głosy włodiego i reszty zdrajców  sprzedawczyków banderowskich .Trzeba Polski zjednoczonej  ale cóż jak Ubecy agentura SB ich potomkowie  i inne pomioty niszczą nasz kraj o wewnątrz za pomocą Kodu PO I Nowoczesnej  , co najgorsze  większość narodu dało wotum zaufania Pisowi  ale jak przystało  na cały ten kurwi dołek okrągło stołowy mamy to samo tylko  winnym opakowaniu. Jedni i drudzy robią laskę merkelce  bo to jakieś homo niewiadomo i szulcowi, drudzy popłyną nawet w pław do trampka by mu wylizać rowa. I gdzie tu Polska Racja Stanu .Pytam się gdzie jak nawet naród jest podzielony może trzeba wojny apokalipsy gdzie podział się patriotyzm wielkie idee ,utopiono je w konsumpcji towarów ......Polska suwerenna to Polska wolna !

Portret użytkownika n3cr0t

Jak dla mnie to inzynier

Jak dla mnie to inzynier magister nigdy nie mial jeszcze racji. Wypisuje tylko te puste frazezy, które są tym co chcesz przeczytać, łącząc Jezusa, politykę i pogaństwo w niestrawną, jednozdaniową papkę. IMO to jakiś głupi bot jest.

Portret użytkownika inzynier magister

Polska podziemna, to znaczy

Polska podziemna, to znaczy prawdziwi Polacy a nie agenci amerykańscy NWO czy agenci rosyjskiego NWO powinni budować ruch oporu, można go budować razem z prawdziwymi Amerykanami jak Marzulli i inni przeciwni szatańskiemu porządkowi nowych hitlerowców, albo z prawdziwymi Rosjanami, oraz prawdziwymi Słowianami z Grupy Wyszechradzkiej, wszystko musi być oparte o Jezusa który może Polskę wywyższyć w świętości i potędze ! 

Ruch oporu - Przygotowania do wielkiego ucisku - Marzulli, Begley, Natanek

https://www.youtube.com/watch?v=PX8m4_F2Ps8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj