Eksperci określili jaki będzie wpływ technologii na ludzkość w 2025 roku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Jak będzie wyglądało nasze życie za 10 lat? Analitycy przewidują, że dzięki wciąż rozwijającej się technologii, teleportacja kwantowa stanie się możliwa i będzie powszechnie używana, wszystkie otaczające nas przedmioty staną się cyfrowe a ludzkość zwalczy niektóre poważne choroby i rozwiąże problem niedoboru żywności.

 

Według opublikowanego raportu "The World in 2025: 10 Predictions of Innovation", rozwój technologii doprowadzi do kolejnych przełomów i odmieni nasz świat. Stwierdzono, że panele słoneczne będą na tyle zaawansowane iż staną się głównym źródłem energii na całej planecie, celuloza na zawsze zastąpi ropę naftową a wszystkie pojazdy latające staną się elektryczne. Ponadto, niewielkie samoloty komercyjne staną się tak powszechne, że każdy z nas będzie mógł latać.

 

Analitycy uważają, że wszystkie przedmioty z jakich korzystamy na codzień, nasze samochody czy mieszkania, staną się cyfrowe. Z pewnością mieli na myśli tzw. Internet rzeczy. Według tej koncepcji, wszystkie przedmioty, które znajdują się przykładowo w mieszkaniu, mogą komunikować się ze sobą i wymieniać informacjami za pośrednictwem sieci komputerowej. Szacuje się również, że za 10 lat, cała Afryka będzie ze sobą połączona wirtualnie.

 

Kolejną kwestią jest zdrowie człowieka. Według raportu, coraz więcej badań naukowych będzie przeprowadzanych w celu poznania i zwalczania chorób psychicznych. Dzięki badaniom i modyfikacjom ludzkiego genomu, choroby takie jak cukrzyca typu 1 staną się uleczalne, natomiast leki na nowotwory będą o wiele bardziej skuteczne, jednocześnie ograniczając negatywne skutki uboczne. Ponadto, mapowanie genomu nowonarodzonych dzieci stanie się normą i pozwoli to na przedwczesne zidentyfikowanie chorób.

 

W przyszłości, problem z niedoborem żywności oraz jej wysokimi cenami zostanie rozwiązany dzięki postępom w technologii oraz przy korzystaniu z roślin modyfikowanych genetycznie. Badania dowiody jednak szkodliwość żywności GMO na zdrowie człowieka. Rozwiązując w ten sposób powyższy problem, automatycznie pojawia się kwestia zdrowia całej ludzkości.

 

Analitycy twierdzą również, że w 2025 roku człowiek jeszcze nie będzie w stanie się teleportować, ale badania nad taką możliwością staną się bardzo powszechne. Jednak kwantowa teleportacja będzie już możliwa i szeroko wykorzystywana do różnych celów.

 

Powyższa prognoza brzmi trochę zbyt optymistycznie. Eksperci uważają, że w przyszłości wszystkim ludziom będzie się żyło dobrze i dostatnie a technologia rozwiąże wszystkie problemy. Nie skomentowano jednak, czy w przyszłości nadal będą rozwijane technologie wojenne, np. bronie masowego rażenia, czy powstaną autonomiczne, uzbrojone maszyny niczym filmowy "Terminator". Technologia z pewnością nie pozwoli uniknąć wojen, które podobnie jak dziś, będą prowadzone w imię czyichś interesów.

 

 

Źródło: http://sciencewatch.com/tags/2025

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika Daeneris

Moze i tak bedzie jak putin

Moze i tak bedzie jak putin ze swoimi czeczencami i innymi bandytami nie wysadzi pokoju na swiecie.
Jego kompleks nizszosci jest tak duzy ze uzyje wszelkich sil by zahamowac postep swiata.
Problem w tym ze rosja nie ma zwyklym ludziom nic do zaoferowania.

Ci co tu nazywaja rozwoj technologii mianem NWO dlaczego korzystaja z internetu, laptopow itp?? Proponuje zycie w stylu amiszow, przynajmniej bedziecie bardziej wiarygodni w swych spanikowanych wypowiedziach

Portret użytkownika Nostra Damus

Daeneris napisał:Moze i tak

Daeneris wrote:
Moze i tak bedzie jak putin ze swoimi czeczencami i innymi bandytami nie wysadzi pokoju na swiecie. Jego kompleks nizszosci jest tak duzy ze uzyje wszelkich sil by zahamowac postep swiata. Problem w tym ze rosja nie ma zwyklym ludziom nic do zaoferowania. Ci co tu nazywaja rozwoj technologii mianem NWO dlaczego korzystaja z internetu, laptopow itp?? Proponuje zycie w stylu amiszow, przynajmniej bedziecie bardziej wiarygodni w swych spanikowanych wypowiedziach

 
Wypowiedzi takich jak ty dowodzą niezbicie że świat chyli się ku upadkowi. 
 
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika Daeneris

I na tym zakonczyles swoje

I na tym zakonczyles swoje argumenty.

Putinek niech sie rozliczy za Czeczenie zanim zacznie mowic cos o jakichkolwiek prawach ludzi w swietle wojny.

Calą agresje zaczela rosja i za to musi poniesc kare.

Oby czym predzej zniszczono wszelkich terrorystow ruskich na ukrainie a nastepnie popieram budowe muru na granicy ukraina - rosja, odgradzajacego cywilizacje czlowieka od ruskiej agresywnej i prostackiej dziczy

Precz z Putinem!

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Media głównego szamba milczą

Media głównego szamba milczą ale Polacy zebrali od kwietnia tego roku 250 tys podpisów w sprawie STOP PEDOFILI. Chodzi o zakaz propagowania pedofili i zachowań pedofilskich w przestrzeni publicznej.
Inicjatywa zebrania tylu podpisów została wysunięta w związku z dokumentem pedofilskiej organizacji ONZ a dokładniej WHO o nazwie "Standardy edukacji seksualnej w Europie" gdzie zboczeńcy namawiają rodziców i wychowawców do nauki onanizmu i homoseksualizmu dzieci w wieku 0-4 lat. 
Podpisy zostały złożone w sejmie jednakże Rudzielec pewnie je wyrzuci do kosza bo jego minister Kozłowska-Rajewicz poparła pedofilskie metody które mają być stosowane w polskich przedszkolach przez wynaturzonych genderystów.

 

Portret użytkownika Bender

 Przeciez nie tedy droga,

 Przeciez nie tedy droga, panie i panowie. Syjonistyczne scierwo i jego cala technologia niebawem upadnie, mam nadzieje ze grubo przed 2025. I znowu nastanie era rozwoju duchowego gdzie ta cala materialna technologia nie bedzie miala racji bytu. Istoty ewoluujace beda dbaly o srodowisko i rozpoczna proces oczyszczania Ziemi, a droga duchowa w bezstresowym otoczeniu zaowocuje przyspieszeniem procesu ewolucji, takze mysle ze w dosc krotkim czasie, na przelomie kilku wiekow, czlowiek stanie sie istota na tyle potezna, ze na Ziemi znowu powstanie pelno obiektow-mechanizmow, typu piramidy na przyklad, aby chronic planete badz stanowic portale miedzygalaktyczne. I nie kosztem srodowiska naturalnego... Taka jest moja wizja przyszlosci, blizszej badz dalszej, badz moze bardziej marzenie... Bardziej realny wydaje sie krajobraz ksiezycowy na Ziemi w dosyc krotkim czasie, a dopiero po setkach lat, jezeli ktokolwiek przezyje, nastapi moj scenariusz. Moze byc tez tak, ze experyment zostanie przeniesiony na inna, zdolna do utrzymania zycia, planete. Graja w nas jak wielu z nas gra w gry strategiczne. Ot co.

Portret użytkownika Nostra Damus

Racja. Większość problemów,

Racja. Większość problemów, jeżeli nie wszystke, z jakim się borykamy, nastały z powodu odejścia Człowieka od Duchowości. Nie chodzi wcale o religijność (bo kto nie rozumie sensu przekazów religijnych może wpaść do następnej pułapki), ale o Duchowość. Tylko nieliczni pamiętają o tym na codzień.
Dlatego mamy jak mamy.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Ja to raczej czarno to widzę,

Ja to raczej czarno to widzę, wg mnie to będzie tak (czego oczywiście nikomu ani sobie nie życzę):
1. Na rynku będzie większość żywności GMO, a chemia i dodatki E będą w dosłownie każdej. Chemia i owe dodatki będą obowiązkowe. Zakazane zostanie naturalna swoja żywność i będzie obowiązek opryskiwania jej różnymi świństwami, za które trzeba będzie płacić.
2. Intensywność chemtraili zwiększy się około 2-3 krotnie.
3. Wprowadzone zostaną chipy RFID i będą wszczepiane od narodzenia. Do tego noworodki będą mieć tatuowane kody kreskowe na czole lub z tyłu głowy oraz na ręce.
4. W każdym mieście i wsi wszędzie będą kamery. Drzewa w miastach i wsiach zostaną powycinane a ich miejsce zastąpią lasy latarni, słupów z kamerami, fotoradarów i znaków drogowych. Ograniczenia prędkości zostaną poobniżane o 10-20 km/h. Fotoradary będą robić zdjęcia za przekroczenie prędkości o 1 km/h a nie o 10 tak jak teraz.
5. 2-krotnie wzrosną wszystkie ceny (paliwa, żywność), podatki, mandaty oraz bezrobocie. Wiek emertytalny zostanie podniesiony do 70-75 lat. Wzrosną wymogi nawet do najprostszych prac i będą obowiązkowe serie badań i szczepień.
6. Obowiązkowe staną się coroczne szczepienia. Dzieci do 2 lat będą ich dostawać nie 25 jak teraz tylko 50.
7. Makabryczny wzrost biurokracji, na wszystko konieczne specjalne uprawnienia, zezwolenia i certyfikaty.
8. Rząd, wojsko i miliarderzy będą posiadać w powszechnym użyciu broń laserową, elektromagnetyczną, latające samochody i pojazdy UFO, Usrael będzie niszczył i destabilizował przy pomocy tego kolejne kraje. Przeciętni obywatele będą ledwo wiązać koniec z końcem i klepać biedę przez co wzrośnie liczba samobójstw.
9. Ludzie od zapłodnienia będą projektowani genetycznie tak, aby byli maksymalnie posłuszni i konformistyczni oraz słabi fizycznie, aby nie mogli zagrozić policji, wojsku i władzy.
10. Co będzie z Polską i Polakami... Tu już pozostawiam domysły.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika TojA

Przeczytałem tylko pierwszy

Przeczytałem tylko pierwszy punkt tego co napisałeś, ponieważ, od dawna wybrałem świadome oszukiwanie się, w celu lepszego poczucia ogólnego.. Wolę to, niż żyć cały czas z piep**oną deprechą, spowodowaną świadomością tego całego zniewolenia naszego, przez mejtrixa pie*dolonego oraz ludzi sku*wieli nie zasługujących na życie z powodu gorszego zachowania od zwierząt niektórych itd... Nie chce mi się rozpisywać, ale odnośnie tego twego punktu pierwszego, to nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, co właśnie zostało wprowadzone..? Chodzi właśnie o GMO..  
https://www.youtube.com/watch?v=kjGPlimQ08c#t=1512 
Mowa o fragmencie 22:15 - aż do końca nagrania.
 
Co Ty na to!?

Portret użytkownika kp

no wlasnie,dzisiaj,czyli 2

no wlasnie,dzisiaj,czyli 2 lipca jest miedzynarodowy dzien ufo.wiec ja zycze wszystkim z tej strony samych ciekawych odkryc,redakcji zeby trafialy sie same ciekawe tematy i pozdrawiam.nie zycze nam wszystkim zebysmy zyli w ciekawych czasach,ale to juz inna historia.

Portret użytkownika Roman20

Polska i Świat w 2050 roku: W

Polska i Świat w 2050 roku:
W Polsce mieszka 15 mln ludzi, tak jak zostało to ustalone w raportach Klubu Rzymskiego. W latach 2004-2050 za chlebem z Polski wyjechało 15 mln ludzi. Polacy z wyżu demograficznego okresu Gomułki i Gierka już prawie wymarli.Młodzi Polacy wciąż wyjeżdżają z kraju z powodu braku pracy. Z tym że na zachodzie w Kalifacie Francji, Tureckiej Republice Federalnej Niemiec i Emiracie Wielkiej Brytani emigrantów nie wpuszczają. Polacy obrali kurs na Rosje gdzie wciąż rządzi nieśmiertelny 98-letni Władimir Putin. Rosja po wojnie z Chinami w 2030 roku straciła Syberię. 
Po wojnie Izrael vs kraje arabskie w 2020 roku 5 mln Izraelczyków wyemigrowało m.in. do Polski i na Ukraine. Na fladze Polski pojawiła się gwiazda Dawida a jidysz stał się językiem urzędowym. Zachodnie ziemie zostały wykupione przez Niemców i poprzez referendum wcielone do Tureckiej Republiki Federalnej Niemiec. Z punktu widzenia Judeopoloni jest to korzystne bo oddzielają nas od Sułtanatu Europy Zachodniej.
Polskim prezydentem został adoptowany syn Biedronia i Grodzkiego. Małżeństwa homo został zalegalizowane w 2020 roku. W roku 2030 zalegalizowano małżeństwa zoofilskie a w 2040 pedofilskie. W sejmach krajów Europy trwają rozmowy na temat legalizacji małżeństw z dowolnym przedmiotem. Szczególnie modne są związki partnerskie z kaktusem oraz krzesłem.
USA zostały zniszczone przez ogromne trzęsienia ziemi połączone z wybuchami wulkanów. W Chinach mieszkają już ponad 2 miliardy ludzi. W Rosji od początku XXI wieku na marskość wątroby zmarło 80 mln ludzi. Putin dalej walczy z islamistami i pederastami. Niestety jego krucjata się kończy bo jeździ już na wózku i nie jest w stanie sam kierować państwem.
Samochody już jeżdzą same. Ludzie mają w sobie po 30 różnych mikrochipów.
Koleje latają w powietrzu 1000 km/h.
Dzieci są hodowane w laboratoriach ponieważ zdewociali mężczyźni nie potrafią zapłodnić kobiety a kobiety są do reszty sfeminizowane. Białe kobiety w Sułtanacie Europy Zach.  pozamykane są w haremach.
Pornografia jest już wszędzie, w miejscach publicznych można się onanizować dowoli.
Nie ma pieniędzy. Panuje czysty komunizm, wszystko jest wspólne

Portret użytkownika SurvivorMan

Szanowni "naukoFcy" w tym

Szanowni "naukoFcy" w tym przypływie podniecenia skokiem technologicznym zapomnieli o kilku kwestiach:
Po pierwsze: Na masowe wprowadzenie korzystania z energii słonecznej, wiatrowej, geotermalnej czy powstałej z morskich fal, nie pozwoli mafia przemysłu energetycznego i paliwowego tak długo, jak długo w "ziemskim magazynie" będzie zalegać ropa, węgiel czy gaz ziemny! A zanim te się skończą na dobre, z pewnością dojdzie do wielkiej wojny i idącej za nią depopulacji, o skali dotąd nieznanej człowiekowi!
Po drugie: Rak jest chorobą niedoborów tak jak dawniej szkorbut i tak jak szkorbut (również przez długie lata śmiertelny i nieuleczalny), już dawno jest uleczalny! Lekiem na szkorbut była witamina C, natomiast raka niszczy witamina B17! Niestety mafia przemysłu farmaceutycznego skutecznie dba i jeszcze długo będzie dbała o to, aby ludzie o tym nie wiedzieli, lub myśleli, że to bzdura! Oczywiście w tym przypadku również chodzi o pieniądze!
I po trzecie - NAJWAŻNIEJSZE - Nikt z tych "naukoFcóF" w przypływie podniecenia nie pamiętał o jednej, najważniejszej kwestii: DEGRADACJA ŚRODOWISKA której tempo jest wprost proporcjonalne do tempa rozwoju tej całej "wspaniałej" technologii.
W mojej ocenie w 2025 roku, Ziemia będzie tak wyjałowiona wojnami i tym całym "postępem" technologicznym, że zamiast cieszyć się ze zdobyczy cywilizacji, ludzie będą pochylać się z licznikiem Geigera nad znalezioną kałużą, która będzie potencjalnym wodopojem!!! 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Michaleddon

Wiesz co, a ja sobie mysle ze

Wiesz co, a ja sobie mysle ze oni o niczym nie zapomnieli. Jakkolwiek zgadzam sie z tym co mowisz uwazam ze wlasnie po to jest ten "mily raporcik" zeby uspokoic tych ktorzy zaczynaja sie budzic i zadawac pytania dokad to wszystko zmierza? Tak, ten raport jest dla lemingow, sluchajcie, "wszystko jest pod kontrola i idzie zgodnie z planem, za 10 lat bedzie naprawde coolio!" A mnóstfo lemingóf to kupi, niestety Sad

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika Arcanum

  10 Innowacji do 2025: 1.

 
10 Innowacji do 2025:

1. Bankierzy zostają wywiezieni na taczkach, oblani smołą i obtaczani w pierzu.
2. Wyimaginowane żydowskie długi zresetowane.
3. Wysocy kapłani przyznają się każdego matactwa i zbrodni jakich dokonali.
4. Ortodoksyjni wyznawcy podstawionych bogów uwolnieni z mentalnej opresji odzyskują zapomnianą mądrosć i prawdziwych siebie.
5. Wszystkie tajemnice wojskowe i naukowe zostają ujawnione.
6. Miliarderzy wg nowego prawa zrzekają się 99% swojego majątku i przekazują go społeczeństwu.
7. Uwolnione zostają wszystkie wstrzymywane patenty.
8. Zbrodniarze wojenni na czele z J.W. Bushem czy B.Obamą osądzeni i skazani.
9. Wprowadzona zostaje demokracja bezpośrednia i nowy pieniądz społeczny. Za korupcję urzedniczą, działania na szkodę społeczeństwa i środowiska naturalnego grozi kara nawet dożywotnich robót publicznych.
10. Niespodzianka.

Strony

Skomentuj