Ekoterroryści z Just Stop Oil zaatakowali i zniszczyli Stonehenge

Kategorie: 

Źródło: kadr z X

Grupa aktywistów klimatycznych z sekty Just Stop Oil przeprowadziła skandaliczny atak na Stonehenge - jedno z najbardziej znanych i cenionych miejsc historycznych w Wielkiej Brytanii. Wykorzystując farbę i banery, aktywiści zakłócili spokój tego zabytku, co spotkało się z szeroką krytyką.

 

Takie działania można określić jedynie jako wandalizm i ekoterroryzm, które nie przynoszą korzyści dla sprawy ochrony środowiska, a jedynie niszczą dziedzictwo kulturowe i wzbudzają oburzenie społeczne.

 

Atak na Stonehenge nie jest odosobnionym incydentem w działalności Just Stop Oil. Grupa ta wielokrotnie wykorzystywała radykalne metody, aby zwrócić uwagę na swoje postulaty. Blokady dróg, ataki na dzieła sztuki w muzeach oraz zakłócanie ważnych wydarzeń społecznych i sportowych to tylko niektóre z ich kontrowersyjnych działań. Tego typu działania są nie tylko nieodpowiedzialne, ale również szkodliwe, ponieważ niszczą mienie publiczne i zakłócają życie codzienne obywateli.

 

Just Stop Oil twierdzi, że ich działania są konieczne, aby zwrócić uwagę na pilność kryzysu klimatycznego. Jednakże takie argumenty nie usprawiedliwiają aktów wandalizmu i ekoterroryzmu, które niosą ze sobą więcej szkody niż pożytku. Zakłócanie spokoju i niszczenie dziedzictwa kulturowego nie przyczynia się do rozwiązania problemów klimatycznych, a jedynie podważa wiarygodność ruchu ekologicznego w oczach społeczeństwa.

 

Działania Just Stop Oil nie tylko podważają ich własne cele, ale również szkodzą reputacji całego ruchu ekologicznego. Zamiast budować poparcie społeczne dla działań na rzecz ochrony środowiska, aktywiści ci zrażają do siebie obywateli poprzez nieodpowiedzialne i destrukcyjne działania.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika S

" wykorzystywała radykalne

" wykorzystywała radykalne metody, aby zwrócić uwagę na swoje postulaty " - ta banda skurwiałych kretynów, nie zwróciła swoimi wybrykami uwagi na nawet jeden, najmniejszy z ich zasranych postulatów. Jedyne co te umysłowe ameby robią, to wkurwiają ludzi, doprowadzają do tragedii (np. blokowanie karetek na sygnale) i niszczą wszystko dookoła siebie. I że wszystko uchodzi im sądownie płazem, bo kryją ich skorumpowane rządowe śmieci, to trudno, tego na razie nie przeskoczymy. Ale jestem zszokowany, że skurwysyny wyszli ze Stonehenge o własnych siłach. Gdzie byli zwykli ludzie? Turyści? Gdybym kiedykolwiek natrafił na "akcję" tych pojebów, to przysięgam, że żaden nie spierdoli z kompletem zębów. I huj, najwyżej zapłacę grzywnę, jeśli zatrzyma mnie skorumpowana, liżąca dupę politykom policja.

Portret użytkownika wojnaINFO

Wszystko zgodnie z planem.

Wszystko zgodnie z planem.
Teraz jest ostatni etap czyli samozaoranie oszołomów i mniejszości seksualnych po którym bez protestów reszty społeczeństwa zostaną zakazani.

PS. Źródło to wykład pod tytułem "Jak zniszczyć państwo". Odnośnik na stronie wojna.info

Portret użytkownika syriues

Zakłócili spokoj tego zabytku

Zakłócili spokoj tego zabytku?

Ciekawe

O ile wiem to wszystko leżało pod ziemią i trudno mi stwierdzić czy aby teraz stojąc nie zakłócają nam świadomości. 

Może i nie jest wspaniale,ze najbogatsi sa Saudowie, moze to niektórym przeszkadzać, ale wątpię by potęgom wydobywczym coś moglo przeszkodzić w sprzedaży. 

Uznam,ze to wabik europejski na rybki dla manipulacji społeczeństwa 

A koles tam stojący to pewnie nachodziec od sorosza i jego bandy maltańskich krzyzakow

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika syriues

Nie moga pozwolic sobie na

Nie moga pozwolic sobie na odrobine humoru w sprawach Afryki.To co te dzieci tam robią I w jaki sposób jest manipulowane społeczeństwo do zavijania się tylko po to,by banda chazarskich świń miala co sprzedawać. 

Ja nigdy nie kupie zadnej blyskotki od nich.

Skomentuj