Ekolodzy twierdzą, że z powodu globalnego ocieplenia na Ziemi będzie mniej niebieskich jezior

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Naukowcy twierdzą, że globalne ocieplenie wpłynie na kolor wody w niebieskich jeziorach. Wyniki badań opublikowano w czasopiśmie naukowym Geophysical Research Letters.

 

Po przeanalizowaniu kilku milionów zdjęć satelitarnych jezior, grupa hydrologów i ekologów z University of North Carolina stwierdziła, że ​​dotychczas niebieskie jeziora stopniowo zmieniają się one w zielone jeziora. Uczeni zaoferowali wytłumaczenie tego fenomenu.

 

Obecnie niebieskie jeziora stanowią około jednej trzeciej wszystkich jezior na Ziemi. Ale zdaniem ekspertów z czasem będzie ich mniej, bo pod wpływem globalnego ocieplenia wzrośnie w nich temperatura wody, co przyspieszy wzrost glonów. W konsekwencji doprowadzi to do zmiany koloru wody na zieloną.

 

Ma to być proces nieunikniony, który nastapi stopniowo wraz z podnoszeniem się światowej średniej temperatury. Cieszmy się zatem błękitnymi lagunami jezior, póki klimat pozwala.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

Co do podgrzewania atmosfery

Co do podgrzewania atmosfery metanem wydielanym przez bydło w gazach z pierdów to jest to wynik pędzenia bydła paszą , któa nie jest naturalnym pokarmem bydła. Naturalny pokarm dla przeżuwaczy to trawiaste rośliny i od tego pokarmu nie nastepuję w jelitach fermentacja odpowiedzialna za metan w pierdach.

Winnym jest człowiek , który chce upędzić więcej mleka czy w krótszym czasie osiągnąć masę ubojową bydła opasowego. Niech się nałkofce zajmą pędzonkami paszowymi a problem metanu zniknie. Naturalny pierd to siarkowodór a siarka obniżna temperaturę w atmosferze .

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika dd

NIE, Nie, nie - tylko nie

NIE, Nie, nie - tylko nie kolor niebieski. Od jutra walczę z megakorporacjami, które degradują środowisko do zera wmawiając przy tym osobom korzystającym z ich usług i produktów, że to wina użytkownika końcowego...

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Iw Ona

"Kolor ma drugorzędne

"Kolor ma drugorzędne znaczenie"

Z naukowego punktu widzenia to co pan napisał profesorze Q, może być totalną klapą :), rozumiem że to jest przed weekendowa, taka leciutka zamułka ?

 

Portret użytkownika chazarska logika

NORDSTREAM wydziela  duze

NORDSTREAM wydziela  duze ilosci metau do atmosfery mowi wam to cos ?

NWO  wprowadza trzecigo jzdzca Apokalipsy

metan powoduje podwyzszenie ocieplenia klimatu....

chyba nie trzeba wam mowic co to bedzie oznaczac dla ludzkosci?

 

Portret użytkownika "naukowcy"

Co wszyscy tak zwani naukowcy

Co wszyscy tak zwani naukowcy, oraz ich "nauka" są z tym samym, co iluminaci, nwowcy, bnaibirth, msoneria i wszystkie inne niby ważne i mądre szczepy okultystów, satanistów na rozkazach Antychrysta pozostającego jeszcze w ukryciu. Zamęt na każdym kroku i "mądre" teorie, badania i inne głupoty zajmują czas i pochłaniają uwagę wszystkich, którzy sami uważając się za mądrych i ważnych, pozostając w swoim stanie dotrwali do ostatecznego celu tego Ducha - dokonają żywota w zawieszeniu i utracą życie wieczne darowane ludziom przez Stwórcę, jedynego istniejącego, prawdziwego Boga, który się objawił w ciele, w osobie Jezusa Chrystusa, który z miłości do człowieka oddał swoje życie na okup, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie umarł ale miał życie wieczne. Reszta to śmieci.

Portret użytkownika oswiecony77

https://innemedium.pl

https://innemedium.pl/wiadomosc/mechanika-kwantowa-podpowiada-ze-przyszl... kazdy wymiar swiadomosci jest ograniczony pewnymi prawami fizyki Istoty wyzsze np takie jak Jezus aniolowie ci upadli i nie istnieja poza prawami fizyki Sa to istoty miedzywymiarowe moga byc gwiazda spodkiem a nawet twoim sasiadem Materia jest tylko energia wibrujaca na kilkunastu plaszczyznach[wymiarach] Ziemia jest szkola zycia Dlaczego was oglupiaja w mediach na religi w szkolach w glupocie umieracie?? przeciez wiekszosc z was jest idiotami po kilku fakultetach https://www.youtube.com/watch?v=jl2-qMvIuyg nie potraficie myslec sami 22 Podając się za mądrych stali się głupimi. 23 I zamienili chwałę6 niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. 24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. pedofilia homoseksualizm i inne zboczenia Nie igrajcie ze Stworca codziennie go obrazacie te wasze wielkie wybuchy ewolucja z malpy i inne popierdulki gloszone przez tych waszych naluukowcow kaplanow Fatima medjugorje la salette pulapka krolowa niebios dziala Oni sa madrzejsi od was Ile was razy oszukali Ponoc zjawa z fatimy kazala rosjie poswiecic jej sercu hahaha Oj glupcy nAWET TEN JAN PAWEL jak mu tam kremowka tragedia 12 W czerwcu 1929 r. papież Pius XI, którego pontyfikat trwał od 1922 r., został poinformowany przez biskupa diecezji Leiria, w której znajdowała się Fatima, o kolejnym objawieniu Matki Bożej: s. Łucja otrzymała od Maryi prośbę, by papież dokonał poświęcenia Rosji. Pius XI nie zdecydował się na taki krok, ale w październiku 1930 r. uznał objawienia fatimskie za autentyczne. Kolejnym papieżem, który musiał się zmierzyć z treścią objawienia fatimskiego, był Pius XII. W grudniu 1940 r. s. Łucja napisała do niego list, wzywając go do konsekracji Rosji. https://przystanekhistoria.pl/pa2/tematy/kosciol/67575,Fatima-a-Rosja-Mi... ciagle scenariusze hmm Podsuwaja wam przepowiednie nostrachujuza jakiegos klimuszki cwela z bawari nawet ten jackowski cos tam bzdurzy cos mu sie uda czasami [zdrowko wodki nie pije] Mozgi sprane Zamiast przejsc miliardami tworzycie pulapki na samych siebie Bez waszej akceptacji wiekszosci nie moga wojny zrobic Musicie chciec sie bic jak zostalo zrobione to w rosji i ukrainie Oni chcieli wojny Was sie do tego tez napedza w mediach

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Trup

2022.09.27 Bacologia Szybkie

 1. 2022.09.27 Bacologia Szybkie Wieści… 55 część 3 (link w opisie)
  2022.09.27 Bacologia Szybkie Wieści… 55 część 3 (link w opisie)

   

 2. UWAGA WAŻNE - NIE BRAĆ ŻADNYCH TABLETEK Z JODKIEM POTASU OD SYSTEMU!

  UWAGA WAŻNE - NIE BRAĆ ŻADNYCH TABLETEK Z JODKIEM POTASU OD SYSTEMU!

  Ekolodzy zapomnieli co z całym środowiskiem na świecie robią stopione reaktory atomowe w Fukushimie, Czarnobylu i co robią beczki atomowe w Oceanach i Morzach i co robi skażenie po 3000 testów bomb atomowych!

   

  A Time-Lapse Map of Every Nuclear Explosion Since 1945 - by Isao Hashimoto
  A Time-Lapse Map of Every Nuclear Explosion Since 1945 - by Isao Hashimoto

   

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj