Egipt domaga się ogromnej rekompensaty za blokadę Kanału Sueskiego

Kategorie: 

Źródło: kees torn/CC BY-SA 2.0

Egipt dokonał tymczasowej konfiskaty kontenerowca Ever Given, który w drugiej połowie marca blokował Kanał Sueski. Co więcej, zarząd kanału domaga się wysokiego odszkodowania od właściciela statku.

 

Masywny kontenerowiec Ever Given całkowicie zablokował Kanał Sueski w dniach 23-29 marca. Kilkaset statków oczekiwało w kolejce na odblokowanie kanału. Incydent przynosił Egiptowi 15 milionów dolarów straty dziennie. Kraj wziął również udział w kosztownej akcji odblokowywania kanału.

Za zgodą egipskiego sądu, władze tymczasowo skonfiskowały ten ogromny statek towarowy, który przebywa obecnie w Wielkim Jeziorze Gorzkim. Sąd nakazał właścicielowi kontenerowca, japońskiej firmie Shoei Kisen Kaisha, zapłacenie ponad 900 milionów dolarów odszkodowania za straty, jakie Egipt poniósł w wyniku niemal tygodniowej blokady kluczowego szlaku wodnego. Rachunek zawiera również opłaty za konserwację statku i koszty akcji ratunkowej.

 

Obecnie trwają negocjacje między Zarządem Kanału Sueskiego a firmą Shoei Kisen Kaisha nad ostateczną wysokością odszkodowania. Jednak Zarząd Kanału Sueskiego powiadomił, że zarówno kontenerowiec Ever Given, jak i jego ładunek, pozostaną skonfiskowane do czasu rozwiązania sporu. Z kolei ubezpieczyciel statku, firma UK Club, podważyła podstawy prawne dokumentu, w którym wystosowano żądanie zapłaty odszkodowania.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Teraz firmy zamawiające

Teraz firmy zamawiające ładunki oskarżą Egipt o zajęcie ich mienia, klienci tych firm pozwą te firmy, usługodawcy pozwą klientów, ale spokojnie za wszystko na końcu i tak zapłaci podatnik.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Trochę "teorii spiskowych" :

Trochę "teorii spiskowych" :

"Dwa lub trzy dni temu wysłano różne e-maile w ich językach ojczystych do 174 krajów z instrukcjami dotyczącymi powiadamiania o uruchomieniu. "

"Nasz kontakt z wojskowym wywiadem poinformował, że wydania zostały wydane w celu rozpoczęcia procedury powiadamiania o poziomie 4B (nas, grupa internetowa) około godziny 16:00 i 17:26 czasu PST w środę 14 kwietnia . "

"
Trump and the Military potrzebowali dwóch tygodni 800 # s dostępnych dla nas na poziomie 4B, zanim stawki zostały zmienione z wyższych stawek wykupu poziomu 4B na znacznie niższe stawki publiczne poziomu 5 w okolicach poniedziałku do wtorku. 3-4 maja ."

Zdaje się, że lockdown u nas jest właśnie do 3-4 maja.

"W czw. 6 maja zostałby aktywowany system transmisji alarmowych (po rozpoczęciu publicznych wymian na poziomie 5 i spotkaniach z bezpiecznym łączem na poziomie 800 # s i spotkaniach na poziomie 4B w ciągu ostatnich dwóch tygodni kwietnia). "

"W czw. 6 maja system Starlink przejąłby wszystkie środki masowego przekazu, aby wprowadzić tymczasowy stan wojenny na całym świecie.

Nastąpi dziesięć dni ciemności, w których nieocenzurowane wiadomości o usunięciu Cabal będą nadawane w trzech ośmiogodzinnych sesjach filmowych dziennie (24 godziny na dobę) we wszystkich sieciach medialnych na całym świecie. "

Ale tu jest najlepsze, kalendarium wydarzeń :

"C. śr. 14 kwietnia Whiplash 347 Telegram:

CAŁE WYDARZENIE / CZAS, W KTÓRYM ŻYJEMY, dotyczy odwrócenia AKTU ANGLII z 1871 roku. Dlatego te daty w historii są tak bardzo ważne.

16 kwietnia - Prezydent Lincoln podpisał ustawę o kompensowanej emancypacji kończącą niewolnictwo

17 kwietnia - prezydent Kennedy przewodzi inwazji w Zatoce Świń.

19 kwietnia - George Washington przewodzi pierwszej rewolucji amerykańskiej. Dzień Patriotów / Lexington & Concord.

20 kwietnia - 150. rocznica Aktu Anglii z 1871 roku.

Byłoby idealnie, gdyby prezydent Trump mógł wyjść i ogłosić, że zostało odwrócone, co doprowadziło do ogłoszenia Quantum Nesara / Gesara. "

A to wszystko stąd:

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/04/restored-republic-via-gcr-update-as-of_15.html

No zobaczymy ile "teorii spiskowych" znajdzie się niedługo w wiadomościach.

Portret użytkownika NibiruhJahjahja

Jak uważasz że prawie tysiąc

Jak uważasz że prawie tysiąc zgonów dziennie to bujda to nie wiem kto tu jest kretynem, któremu ciężko włożyc maskę na ten głupi tępy ryj na 20minut wchodząc do sklepu. Wszędzie na tym forum są durni foliowycy??stfu 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Otóż, idioto z certyfikatem.:

Otóż, idioto z certyfikatem.:

Dziennie umierało, przed tresurą kagańcem takich zjebów jak ty, 1200 osób z powodów standardowych. Średnio 400 osób dziennie w Polsce umierało na nowotwory np. Ostatnio okupant zakazał zabiegów planowanych na rzecz pustych łóżek, tudzież ich nawet braku w szpitalach. Rusz parchu zad i zanieś swój łeb omyckowany do najbliższego szpitala i zobacz co tam jest.

Na swój tępy ryj możesz założyć co chcesz i kontynuować rytualne samobójstwo, jak ci centrala dla zjebów-tvn-kazała.

Cieszy mnie wasz parchaty ssssyyykkk, bo to znak, że dostajecie wpierdol i boli.

Nie podoba ci się atmosfera na tym forum, to wypierdalaj stąd, a żywo, rzezany bezmózgu. Zajeb sobie złoty strzał i czekaj na orgazm zbawienia. My popatrzymy. Może nawet w telewizji się znajdziesz, jak spektakularnie wyciągniesz kopyta. Przecież o "święty spokój" ci chodzi, nie? To nałóż jeszcze kondona na łeb, będzie szybciej.

Wasz parchaty smród nawet przez ekran czuć.

Mam nadzieję, że po tych perturbacjach, które nam twoi frędzle w mycach zorganizowali, Polacy dojrzeją do opcji Monarchii Konstytucyjnej, a wtedy pojedziesz w wagonie dla trzody, którą jesteś, daleko na południowe pustynie. Do domu. Bo tu już miejsca dla was nie będzie, jak cała prawda o waszej zawszonej bandzie złodziei i morderców wypłynie. O ile wcześniej w trybie przyspieszonym, nie zaznasz świętego spokoju niebytu.

To odkręcimy:  https://globalna.info/2021/04/16/polska-jako-detonator-europy-watykan-iii-rzesza-i-tajemnica-rozbiorow-polski/

I rozliczymy.

Tak, że noś dzielnie swój kaganiec, parchu, a normalnych ludzi nie tykaj swoim zjebaniem.

Eeee, miłego, następnego dnia. *biggrin*

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Zgony to nie bujda, jednak

Zgony to nie bujda, jednak rok temu było ich mniej niż przed wybuchem "pandemii". Obecnie dzięki działalności zbrodniczego rządu umiera już więcej osób niż kiedykolwiek. To debil nie potrafi przeanalizować faktów, więc debilem jesteś ty.

Strony

Skomentuj