Edward Snowden próbuje ostrzec ludzkość przed wielkim kataklizmem we wrześniu 2013?

Kategorie: 

Źródło: collage własny

Ostatnio pojawiają się kolejne pogłoski na temat rewelacji, jakie miał do przekazania uciekinier z CIA i NSA, Edward Snowden. Według pewnych źródeł Snowden ostrzegał nie tylko przed globalną totalitarną inwigilacją, jakiej dopuszcza się USA, ale również przed następstwami wielkich rozbłysków słonecznych spodziewanych we wrześniu 2013.

 

Internet jest pełen coraz większej ilości informacji na ten temat. Wynika z nich, że Snowden dowiedział się o tym, że pod koniec aktualnego cyklu słonecznego spodziewana jest seria silnych rozbłysków słonecznych. Część z nich może dotrzeć do naszej planety i jak podają źródła, nawet spowodować śmierć milionów ludzi. Zdarzenie to jest podobno nieuchronne i rządy wielu krajów wiedzą, że to i tak nastąpi, dlatego przygotowują się do tego drążąc tunele, schrony czy też szykując obozy takie jak te budowane przez amerykańską agencję FEMA.

 

Informacje o rzekomym wyznaniu Snowdena rozprzestrzeniają się niczym wirus komputerowy. Trzeba przyznać, że trafiają one na podatny grunt, bo oczekiwane przebiegunowanie naszej gwiazdy może rozpalić emocje i uprawdopodobnić całą teorię spiskową.

 

Nie trzeba było być zresztą jasnowidzem, aby przewidywać znaczne zjawiska solarne pod koniec cyklu, bo to są zdarzenia oczekiwane. Mimo to aktywność słoneczna pozostaje raczej na niewielkim poziomie i według niektórych astrofizyków jest to na tyle niepokojące, że albo czeka nas minimum słoneczne, co oznacza początek zlodowacenia, albo maksimum 24 cyklu dopiero wystąpi. Władze posiadają podobno wiedzę na ten temat i to niby przed tym zjawiskiem ostrzega Snowden.

 

Rewelacje uciekiniera z USA powinny znaleźć zainteresowanie mediów, ale tak się nie dzieje. Dla zwolenników tej teorii to dowód na to, że coś faktycznie jest na rzeczy i wiadomość, jaką chce przekazać światu dotyczyła znacznie poważniejszych spraw niż tylko totalitarna inwigilacja.

 

Do tej pory jednak pojawiło się więcej tego typu historii ze Snowdenem w tle. Sugerowano, że dysponuje on dokumentami na temat UFO, które zamierza ujawnić. Inni twierdzili, że przekaże on wiedze na temat spisku rządu USA w kontekście zamachu na WTC. Oprócz tego pojawiło się multum innych niestworzonych historii, które uwiarygadniać ma zestawienie opowieści z osobą Edwarda Snowdena. Miejmy nadzieje, że i ta z zabójczym "kill shot" ze Słońca okaże się co najwyżej uprawdopodobnionym pewnymi okolicznościami humbugiem.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika paczemnacie

Hehe lnajwyraźniej udzie

Hehe lnajwyraźniej udzie muszą wieszyć w jakąś apokalipse bo inaczej żyć nie mogą xD
 
Na pierwszej stronie użytkownik - HTX - trochę wyśmiał to jakie artykuły się pojawiają tutaj ostatnio i polecił inną stronę tego typu... zmierzając do sedna sprawy, przeczytałem sobie pare artykułów i jeden fragment który znalazłem w artykule poświęconym innemu zagadnieniu, dał mi do myślenia, oto cytat:
"Geofizyk doktor Armin Grafe z Niemegk potwierdza związki pomiędzy natężeniem ziemskiego pola magnetycznego i a przemianami społecznymi. Podczas studiów na uniwersytecie w Lipsku, słyszał, że wzmożona aktywność słoneczna zawsze wpływała na rewolucje ludzkości. Rewolucja francuska 1789, niemiecka 1848 i październikowa w Rosji w 1917 wybuchły podczas maksymalnej aktywności słońca. Magnetyzm ziemski podlegał wtedy bardzo silnym wahaniom."  źródło: http://www.monitor-polski.pl/plan-depopulacji-opracowany-przez-nasa/
Ogólnie artykuł tyczy się tajnego spisku NASA co traktuje delikatnie mówiąc z przymróżeniem oka... ale ciekawa jest ta fraza odnośnie rewolucji. Może to co rzekomo miał nam przekazać E.Snowden nie tyczy się wcale bezpośrdniego zagrożenia z kosmosu? Lecz dopiero skutki tej aktywności słonecznej wywołają falę zbrodni?
Takie tam moje spostrzeżenia, w które sam za bardzo nie wierze, ale w razie czego będę mógł powiedzieć - "a nie mówiłem?" Biggrin

Portret użytkownika uLtra

LEGIAAA LEGIA

LEGIAAA LEGIA WARSZAWAAA.....LEGIA LEGIA WARSZAWAAAA..........za tydzien champions league!!!!!!!!!!!!!!!!!knujcie dalej  dziewczynki....ja sie ciesze zyciem doczesnym....i Pan Bog mnie wyslucha......

Portret użytkownika SurvivorMan

Faktem jest,  że Słońce jest

Faktem jest,  że Słońce jest w stanie poważnie zagrozić Ziemi i ludziom, ale ten przypadek to akurat kolejna apokaliptyczna bzdura dla naiwniaków wychowanych na Power Rangers! NIKT NIE JEST W STANIE WYZNACZYĆ NAWET PRZYBLIŻONEGO TERMINU WYSTĄPIENIA TAKIEGO ZJAWISKA!!!!!!!!!!
 W październiku będę się śmiał z tego jeszcze bardziej! Życzę wszystkim wesołego, kolejnego końca świata;-)

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Czelsi

Dokładnie tak. To po

Dokładnie tak. To po pierwsze, a po drugie to Snowden gdyby miał coś ważnego do przekazania to poszedłby do rosyjskiej telewizji. Stamtąd temat zostałby rozdmuchany na cały świat w tempie pendolino. To że słoneczko jest w stanie nas wyłączyć jest pewne z tym że, ani USA ani Izrael ani nikt  inny nie ma na to żadnego wpływu.

Nie jesteś byle kim. Pewnego dnia będziesz musiał wybrać. Musisz zdecydować na jakiego człowieka chcesz wyrosnąć. Kimkolwiek on będzie, dobrym czy złym,...zmieni świat.

Strony

Skomentuj