Dziwny wschód Księżyca nad USA. Niezwykły promień na horyzoncie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W USA doszło do niezwykłego wschodu Księżyca. Poprzedzało go zaskakujące zjawisko atmosferyczne. Wschodzący Księżyc zdawał się emitować wiązkę światła kierowaną w górę nad horyzontem. Według świadków, tak niezwykłe obrazy można było zobaczyć już na około 30 minut przed wschodem Księżyca.

 

Niezwykła obserwacja miała miejsce 1 maja 2018 roku. Wszystko zarejestrował Jason Maggard, który ma hobby polegające na fotografowaniu nieba. Ten niezwykły wschód Księżyca został wykonany około godzinę po zachodzie Słońca.

Po około pół godziny obserwacji wzrastającego promienia towarzyszącego wschodowi Księżyca, jego tarcza stała się wreszcie widoczna. Autor nagrania przyznaje, że nie wie, co może być przyczyną tego niezwykłego zjawiska.

Nie wydaje się, aby mogło to być światło słoneczne. Jednak w takim razie co spowodowało ten nietypowy wschód naszego satelity? Niewątpliwie jest to jeden z najbardziej niesamowitych wschodów Księżyca, jakie kiedykolwiek widziano.
 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kratos

Ehhhh zagadka jest bardzo

Ehhhh zagadka jest bardzo prosta. Zapylenie atmosfery jest na szokującym poziomie i to tyle.
Popatrzcie sobie przy wschodzie słońca na sat24. Ładnie tam widać, że w atmosferze wisi cały czas mleko nawet tam gdzie jest niby idealnie czyste niebo.
Jest to widoczne tylko z boku, przy samym wschodzie słońca, oraz gdy satka nie jest oświetlona przez słońce.
Oglądać uważnie dostępne materiały, a nie będzie tylu dziewnych teorii.

Portret użytkownika ARTUR5

Nawet najbardziej

Nawet najbardziej zaawansowana technicznie infrastruktura zaczyna się psuć i ulegać awariom , niestety nie ma już nikogo kto by mógł naprawić niektóre rzeczy pozostawione tutaj przed  tysiącleciami .

Skomentuj