Dziwny biały deszcz we Władywostoku

Kategorie: 

Źródło: www.vladtime.ru

Dzisiaj rano mieszkańcy Władywostoku na dalekim wschodzie Rosji, zostali zaskoczeni przez dziwny opad. Deszcz miał kolor mleka, formowały się tez białe kałuże.

 

Podejrzany kolor deszczu zaniepokoił mieszkańców. Władze nie są w stanie określić co spowodowało takie zabarwienie deszczu. Niektórzy sugerują, że ma to jakiś związek z cyklonem, który szalał ostatnio w Azji i mogło to spowodować transfer dużej ilości pyłków roślin. Znane są przypadki kolorowego deszczu na skutek nadmiernego wypylenia się jakiejś z roślin.

 

Czasami kolorowe deszcze mogą być wywoływane przez pył niesiony z pustyń. Nawet na Polskę spadają takie czerwone deszcze z Sahary. To co niepokoi mieszkańców Władywostoku to fakt, że może to być również efekt jakiegoś zanieczyszczenia przemysłowego i wtedy sytuacja byłaby niedoceniona pod względem zagrożenia dla mieszkańców.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wyzdro

Niedawno czytałem

Niedawno czytałem przepowiednie Nostradamusa i natrafiłem na takie coś :

"Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, na niebie widziany będzie ogień ciągnący się ze sobą iskrzący ogon".

do tej pory tylko nie rozumiałem czemu ma padać mleko  - teraz już wiem.

Portret użytkownika zibi

Jest i ogień,pisałem że

Jest i ogień,pisałem że wszystko jest dziwne weszło na stronę z osiemdziesięciu parę osób i cisza nie wiadomo czy to nie weszli  ci dziwni ludzie o którym wcześniej pisałem albo są wstydliwi albo im głupio że nie uwierzyli zibiemu co pisał że to nie są prawdziwe  meteoryty co spadły ich tysiące i będą kłopoty no nic poczekamy i zobaczymy dzisiaj na pewno jakieś nowe dolecą może jeszcze zobaczmy ten ogień i coś do ognia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38fe354a26b1d719.html

Portret użytkownika Kapella

Ty albo robisz sobie tzw.

Ty albo robisz sobie tzw. JAJA. Na każdym twoim zdjęciu NIC NIE ZOBACZYŁEM. Ty chyba Zibi cierpisz na to co ta kobieta z filmiku " Buzię widzę, twarz widzę "  Ty w ogóle pracujesz? uczysz się? Czy siedzisz całymi dniami w domu, nie masz znajomych? czy jak? Martwię się o ciebie ZIBI bo to już paranoja.

Strony

Skomentuj