Dziwny biały deszcz we Władywostoku

Kategorie: 

Źródło: www.vladtime.ru

Dzisiaj rano mieszkańcy Władywostoku na dalekim wschodzie Rosji, zostali zaskoczeni przez dziwny opad. Deszcz miał kolor mleka, formowały się tez białe kałuże.

 

Podejrzany kolor deszczu zaniepokoił mieszkańców. Władze nie są w stanie określić co spowodowało takie zabarwienie deszczu. Niektórzy sugerują, że ma to jakiś związek z cyklonem, który szalał ostatnio w Azji i mogło to spowodować transfer dużej ilości pyłków roślin. Znane są przypadki kolorowego deszczu na skutek nadmiernego wypylenia się jakiejś z roślin.

 

Czasami kolorowe deszcze mogą być wywoływane przez pył niesiony z pustyń. Nawet na Polskę spadają takie czerwone deszcze z Sahary. To co niepokoi mieszkańców Władywostoku to fakt, że może to być również efekt jakiegoś zanieczyszczenia przemysłowego i wtedy sytuacja byłaby niedoceniona pod względem zagrożenia dla mieszkańców.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wyzdro

Niedawno czytałem

Niedawno czytałem przepowiednie Nostradamusa i natrafiłem na takie coś :

"Kiedy wielki cykl stuleci odnowi się, spadną krew, mleko, głód, wojna i choroby, na niebie widziany będzie ogień ciągnący się ze sobą iskrzący ogon".

do tej pory tylko nie rozumiałem czemu ma padać mleko  - teraz już wiem.

Portret użytkownika zibi

Jest i ogień,pisałem że

Jest i ogień,pisałem że wszystko jest dziwne weszło na stronę z osiemdziesięciu parę osób i cisza nie wiadomo czy to nie weszli  ci dziwni ludzie o którym wcześniej pisałem albo są wstydliwi albo im głupio że nie uwierzyli zibiemu co pisał że to nie są prawdziwe  meteoryty co spadły ich tysiące i będą kłopoty no nic poczekamy i zobaczymy dzisiaj na pewno jakieś nowe dolecą może jeszcze zobaczmy ten ogień i coś do ognia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38fe354a26b1d719.html

Portret użytkownika Kapella

Ty albo robisz sobie tzw.

Ty albo robisz sobie tzw. JAJA. Na każdym twoim zdjęciu NIC NIE ZOBACZYŁEM. Ty chyba Zibi cierpisz na to co ta kobieta z filmiku " Buzię widzę, twarz widzę "  Ty w ogóle pracujesz? uczysz się? Czy siedzisz całymi dniami w domu, nie masz znajomych? czy jak? Martwię się o ciebie ZIBI bo to już paranoja.

Portret użytkownika barra barra

@zibi. Wiesz przyjacielu,

@zibi. Wiesz przyjacielu, intrygujesz swoimi myslami i lubię Ciebie czytać. Jednak twoich spostrzeżeń graficznych nie kumam. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek w tych kadrach ujrzałem, to co Ty (obyś miał dar), nie widzę tych "nosów", "brwi", ... Miaźdźysz mój mózg tymi fotami, ale mam szacunek dla każdego człowieka bo nie każdy ma coś, co ma inny.
Rób swoje, bo każdy człowiek, który wie, że coś w sobie niesie, coś ma, coś widzi, powinien publicznie się tym dzielić. I nie ważne że inni nie potrafią "spojrzeć na daną sprawę" taj, jak Ty.
I na ZnZ i na IM ludzie skaczą sobie do gardeł, bo myslą że jak oni czegoś nie widzą albo nie rozumieją, to inny człek się myli. To szokujące zachowanie "najbardziej rozwiniętej istoty cyliwilizacyjnej" na tej planecie.
A teraz specjalnie dla Ciebie:) Prawdziwe oblicze szatana - Wulkan Eyjafjallajokull

 
albo wulkan Chilean

 
PS. jakoś w 2000 roku, przez Wrocław przeszedł orkan. Jak przyjechałem do domu, to miałem wrażenie, że chmury prawie dotykały dachów domów (mieszkałem w 3 piętrowym budynku;-) zrobiłem kilka fot formacjom chmurnym, które utworzyły wielką twarz zaglądającą przez chmury. Patrzyła w stronęZiemi, miała pochyloną głowę centralnie w dół - jakby człowiek wsadził twarz w lustro wody. Szokująca foty. Znajdę to zamieszczę.
pzdr Zibi. Niech każdy, każdy, każdy jak czuje coś, że "widzi", "wie", to niech się dzieli z innymi. I niech nikt nie ocenia tego w sposób "jesteś głupi, "masz zryty beret", "co ćpałeś?". Ślepych jest wielu, więc to nic nowego. Ciemni byli, są i będą.

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika ULtra

Na szczęście nie muszę

Na szczęście nie muszę pracować,wiec etat mnie nie interesuje...no chyba ze agentura NWO mnie wynagradza....a tego juz ci nie powiem....żal mi ciebie,twojej rodziny itd itp.....wolałbym żebyś wstawiał jakieś akciki a nie fotosiki obrazki ...na których zazwyczaj nic nie widać....zreszta szkoda mojego zachodu na taka osobliwości jak ty kolezko....a minusy które otrzymam to wiesz ...latają mi jak twoje ONY.....welcome to Brasil....jeszcze jedno,tak na koniec,proponuje korepetycje,wiesz z jakiego przedmiotu....ciao...

Strony

Skomentuj