Dziwny biały deszcz spadł w stanie Waszyngton

Kategorie: 

Osad na szybie - źródło: twitter

W piątek rano mieszkańcy hrabstwa Spokane w stanie Waszyngton zaobserwowali niezwykłe zjawisko atmosferyczne. Z nieba padał deszcz, który był mętny i pełny jakiegoś pyłu. Po chwili wszystko w okolicach zostało pokryte białym osadem.

 

Mieszkańcy zastanawiają się co takiego znajdowało się w tym opadzie. O incydencie poinformowano również amerykański urząd, National Weather Service. Eksperci nadal pracują nad odpowiedzią na pytanie co spowodowało dziwny deszcz.

Osad na karoserii auta - źródło: twitter

Gruba warstwa chmur utrudnia meteorologom obserwacje satelitarne. Jedna z teorii zakłada, że był to opad popiołu wulkanicznego niesionego w stratosferze. Ma być za to odpowiedzialny meksykański wulkan Colima, który był bardzo aktywny kilka dni temu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Chemtrail

Żeby podawać źrudło musiał by

Żeby podawać źrudło musiał by wiedzieć z kąd wy kopiujecie swoje artykuły a na ZnZ jakoś żadko źrudła są podane. Bo jeśli liczysz drogi adminie na reklamę swojej strony zacznij coś tworzyć samemu a nie przedruki i tłumaczenia  zamieszczać.

Skomentuj