Dziwne zachowanie Władimira Putina, czy cierpi na chorobę Parkinsona?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ostatnie publiczne pojawienie się Władimira Putina stało się pożywką do spekulacji na temat jego stanu zdrowia. Zarówno Putin jak i Siergiej Szojgu, wyglądają dziwnie, jakby zmagali się z jakimiś problemami zdrowotnymi. Co do Szojgu sprawa jest jasna - generał przeszedł zawał serca. Co zatem trapi Putina?

Wszystkie publiczne pojawienia sie Putina sa analizowane na wszystkie możliwe sposoby. Nie inaczej jest z najnowszym nagraniem ustawianej, niby rozmowy, między Putinem a Szojgu. Rzuca się w oczy, że Putin cały czas kurczowo trzyma się biurka co zostało odebrane jako dowód na rzekoma chorobę Parkinsona jaka miałaby przytrafić się rosyjskiemu przywódcy.

Zwrócono również uwagę na oszczędną mimikę Putina. Wyglądał jak ktoś zmęczony walką, ktoś kto znalazł się w pozycji defensywnej, albo próbuje coś ukryć. Czyżby chodziło o ruchy mimowolne i drżenie kończyn? Niektórzy spekulują, że to dlatego Putin zaciskał rękę na biurku przez całe nagranie. A może to zbyt daleko idące doszukiwanie się niekonsekwencji? 

Gdyby popatrzeć na to nagranie z powyżej perspektywy można uznać, że nagranie Putina i Szojgu to deep fake, bo głowa Putina nie pasuje do pozycji tułowa, a Szojgu dziwnie zastyga jak w stopklatce.

 

Ikoniczne spotkanie Putina i jego generała zostało też zauważone przez internautów, którzy w memach cieszą się, że Putin skrócił wreszcie stoły wizytowe a zarazem dystans do swoich współpracowników. 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

A poza tym uważam, że NATO, UE i USA muszą zostać zniszczone.

Portret użytkownika hazzer

Szkoda,że za takie góvvno

Szkoda,że za takie góvvno można dać jednorazowo tylko jeden minus. Ale zapamiętam ten nick. Parę lat temu na ZnZ roiło się od kremlowskich kurantów jak od owsików w ruskim dole kloacznym, dziś po wielu z nich nie pozostał nawet smórd. Chazarscy dyktatorzy po każdej porażce likwidują swoich najwierniejszych z wiernych, żeby przeciąć sieci powiązań, czego i tobie serdecznie życzę.

Portret użytkownika KittySlayer

A jak ma się zachowywac 70

A jak ma się zachowywać 70 letni staruch (69), który znaczną część życia spędził jako szpieg, co niewątpliwie odbiło się na jego zdrowiu psychicznym.

Artykuł z tego rodzaju - "zaczynamy ośmieszać, bo na nic więcej nas nie stać" - tak było ze Stalinem, żydkiem Hitlerem czy np. Churchillem i tak jest teraz w przypadku tego starego pryka - żałosne.

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika Kwazar

Kolejny Ukro Fejk ale nic to

Kolejny Ukro Fejk ale nic to Smile Przypominam sobie jak to mnie karmiono w TiVi i prasie o tym ile Hitler miał chorób to zacząłem go w końcu szanować, że trzymał się chłop jak Dąb No i zmarł dopiero na samo odejście, co i tak nie jest pewnym czy w Berlinie czy w Agentynie ?   :)  Ale ile chorób miał to łochochochochohoho i Cho .........! No i wyjebałem telewizora na zbity pysk No i co ? No i Ch....jjj bo nic. I to był KONIEC FEJKOWANIA.Niedługo czas na neta kompletne blokowanie ścieków.

Strony

Skomentuj