Dziwne zachowanie Władimira Putina, czy cierpi na chorobę Parkinsona?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ostatnie publiczne pojawienie się Władimira Putina stało się pożywką do spekulacji na temat jego stanu zdrowia. Zarówno Putin jak i Siergiej Szojgu, wyglądają dziwnie, jakby zmagali się z jakimiś problemami zdrowotnymi. Co do Szojgu sprawa jest jasna - generał przeszedł zawał serca. Co zatem trapi Putina?

Wszystkie publiczne pojawienia sie Putina sa analizowane na wszystkie możliwe sposoby. Nie inaczej jest z najnowszym nagraniem ustawianej, niby rozmowy, między Putinem a Szojgu. Rzuca się w oczy, że Putin cały czas kurczowo trzyma się biurka co zostało odebrane jako dowód na rzekoma chorobę Parkinsona jaka miałaby przytrafić się rosyjskiemu przywódcy.

Zwrócono również uwagę na oszczędną mimikę Putina. Wyglądał jak ktoś zmęczony walką, ktoś kto znalazł się w pozycji defensywnej, albo próbuje coś ukryć. Czyżby chodziło o ruchy mimowolne i drżenie kończyn? Niektórzy spekulują, że to dlatego Putin zaciskał rękę na biurku przez całe nagranie. A może to zbyt daleko idące doszukiwanie się niekonsekwencji? 

Gdyby popatrzeć na to nagranie z powyżej perspektywy można uznać, że nagranie Putina i Szojgu to deep fake, bo głowa Putina nie pasuje do pozycji tułowa, a Szojgu dziwnie zastyga jak w stopklatce.

 

Ikoniczne spotkanie Putina i jego generała zostało też zauważone przez internautów, którzy w memach cieszą się, że Putin skrócił wreszcie stoły wizytowe a zarazem dystans do swoich współpracowników. 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

A poza tym uważam, że NATO, UE i USA muszą zostać zniszczone.

Portret użytkownika hazzer

Szkoda,że za takie góvvno

Szkoda,że za takie góvvno można dać jednorazowo tylko jeden minus. Ale zapamiętam ten nick. Parę lat temu na ZnZ roiło się od kremlowskich kurantów jak od owsików w ruskim dole kloacznym, dziś po wielu z nich nie pozostał nawet smórd. Chazarscy dyktatorzy po każdej porażce likwidują swoich najwierniejszych z wiernych, żeby przeciąć sieci powiązań, czego i tobie serdecznie życzę.

Portret użytkownika KittySlayer

A jak ma się zachowywac 70

A jak ma się zachowywać 70 letni staruch (69), który znaczną część życia spędził jako szpieg, co niewątpliwie odbiło się na jego zdrowiu psychicznym.

Artykuł z tego rodzaju - "zaczynamy ośmieszać, bo na nic więcej nas nie stać" - tak było ze Stalinem, żydkiem Hitlerem czy np. Churchillem i tak jest teraz w przypadku tego starego pryka - żałosne.

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika Kwazar

Kolejny Ukro Fejk ale nic to

Kolejny Ukro Fejk ale nic to Smile Przypominam sobie jak to mnie karmiono w TiVi i prasie o tym ile Hitler miał chorób to zacząłem go w końcu szanować, że trzymał się chłop jak Dąb No i zmarł dopiero na samo odejście, co i tak nie jest pewnym czy w Berlinie czy w Agentynie ?   :)  Ale ile chorób miał to łochochochochohoho i Cho .........! No i wyjebałem telewizora na zbity pysk No i co ? No i Ch....jjj bo nic. I to był KONIEC FEJKOWANIA.Niedługo czas na neta kompletne blokowanie ścieków.

Portret użytkownika Set

No, a kolega tutaj straszna

No, a kolega tutaj straszna prawda wyzywa od debili tych, którzy nie oglądają tv, bo on sobie łączy kropki w główce i bada, która stacja bardziej kłamie. Chłopak jedzie pod prąd, bo chce być ponadprzeciętny. Cóż. Jak nic nie robi tylko ma czas na sranie sobie do bani to jego sprawa. Zobaczymy, jak to się odbije na starość.

Portret użytkownika spokoluz

  Komisja ue wyraziła zgodę

  Komisja ue wyraziła zgodę na zakładanie kont w ruskim banku do rozliczeń za paliwa ogłoszono 22.04.br. zatem oficjalnie nie ma już żadanych sankcji na ruskie paliwa w ue oprócz tych państw , które same się na to zdecydowały. My nadal kupujemy ruski gaz a w szambotv pierd..lą , że nie kupujemy a do dzisiaj muszą zostać uregulowane rachunki za paliwa i zapewne nasze kuncerny maja juz konta w jakimś ruskim banku do rozliczeń a jeśli nie to gaz stop - i jak ulandowcy , patowładzepoljaki i cała łunia ma w d..pie sankcje , ruski zarabiają nadal i więcej bo surowce poszły w górę , kasiora i swój nos są najważniejsze. Nawozy i półprodukty nawozów ( czyli składowe materialów wybuchowych ) jadą wielkimi armadami statków towarowych do usmanlandu bo zniesiono sankcje na te zasoby. Pozostaną pewnie tylko sankcje na towary z rosji niepotrzebne w danym kraju żeby było , że są. Dwa miechy starczyły aby cały szczekający zachód razem z usmanlandem przyjął do wiadomości , że czas kiedy pokazywali ruskom ich miejsce się skończył. Teraz grzecznie wobec ruskich rozliczają się za towary ale nadal buńczucznie dla tubylców w zachodnich szambotv jacy to My wielkie i jak ruskich dusimy sankcjami. Krzywosty i resza sługusów ulandu to chyba skacze wyżej niż lamperia ze wściekłości , ża łunia nie słucha co on do niej rozmawia i jak ważne jest jego pitolenie  a nie rozumie odpowiedzi łuni - Mati , ku..wa rycerzu , wiesz czym jest kraj i naród dla nas - rodziną , a o rodzine sie dba a nie ją zażyna tak jak Ty.  Brytki wysyłaja speców od dywersji czyli MJ6 na uland aby szkolić w dywersji i terrorce ulandowców na terenach zajętych przez ruskich a to oznacza już tylko słabość zachodu i przyszłą klęskę ulandu choć nadal się bronią. Taki obrót sprawy może przyczynić się do tego , że ruskie zajmą tylko te tereny , które na ulandzie są przychylne ruskim aby nie bebrać się z resztą wielbicieli Stefka. Z Kijowa ulandy będą musieli wypier...ać a to z racji wizerunkowych i propagandowych dla ruskich.

Co do filmu - taki raport to skałda jakiś tam majorzyna Władkowi z tym , że na baczność i nie w gabinecie Władka a z Szojgu to on na ryby i polowania  jeździ i gadają ze sobą jak kumple więc taka szopka i to jeszcze z takimi tematami. Jeden temat może być , wg mnie oczywiście , aktualny - rezygnacja ze szturmu azowstalu za coś ... za coś baaardzo dużego. Co to może być - zgoda na konta do rozliczeń to za malutkie , to będzie raczej bardzo bolesne dla zachodu - poczekamy, zobaczymy.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika S

Jak dla mnie to żenujący fejk

Jak dla mnie to żenujący fejk, lub przeróbka oryginalnego nagrania, na poziomie przedszkola dla umysłowo opóźnionych dzieci, lub któregoś Ministerstwa Prawdy (co akurat na jedno wychodzi ROFL )

1. Jeśli Putin niedomaga zdrowotnie, to tylko skończony debil pokazałby go całego na nagraniu. Wystarczy odpowiednie cięcie lub ustawienie kamery, by ukryć drżenie ręki czy podobne objawy. Więc sposób pokazania Putina na nagraniu sugeruje, że ktoś specjalnie chciał ujawnić jego "kłopoty zdrowotne". Nie wierzę, że ruscy propagandziści odwaliliby takiego bubla, i Putin na to pozwolił. Więc jak nie oni to kto pozostaje?

2. Faktycznie można sugerować, że głowa Putina jest nałożona na inny korpus (chociaż może mu się przytyło i kark się wylewa na garnitur? Prostrze wyjaśnienie prawda?). Zakładając jednak, że to Deep Fake, to jest on tak żałosny, że dzieciaki na swoich pecetach dopasowałyby głowę do ciała lepiej. Zobaczcie co potrafił tylko jeden koleś, już kilka lat temu i porównajcie z tym badziewiem o "chorym Putinie".

https://www.youtube.com/watch?v=cQ54GDm1eL0&ab_channel=BuzzFeedVideo

I znowu: nie wierzę, że ruska maszyna propagandowa z całym swoim technicznym zapleczem, mogłaby zrobić tak słaby materiał. No i że Putin, czy jego otoczenie pozwoliło na wypuszczenie czegoś tak żenującego. Jak dla mnie to zdecydowanie propaganda mająca na celu ośmieszyć Putina, a nie zadbać o jego wizerunek. A więc skoro niemal na bank nie rosyjska, to kto znowu przychodzi na myśl? Jest przecież taka jedna grupa, opowiadająca bajki od początku konfliktu. Pomijam nawet fakt, że dokładnie to jest napisane w opisie pod filmem Wink

 

Strony

Skomentuj