Dziwne zachowanie ptaków w USA. Czy to skutki trwającego przebiegunowania Ziemi?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci opublikowano filmy mieszkańców Teksasu, którzy zauważyli, że ptaki zaczęły zachowywać się bardzo dziwnie. Ludzie żyjący na danym terytorium od dzieciństwa nigdy wcześniej nie widzieli tak dużych stad gęsi. Nie chodzi o to, że populacja ptaków znacznie wzrosła. Powód tajemniczego zachowania leży gdzie indziej.

 

Jak sugerują eksperci, gęsi gromadzą się w ogromnych stadach, ponieważ nie mogą od razu zorientować się, gdzie lecieć. Jak wiadomo, ptaki budują swoje trasy w oparciu o linie pola magnetycznego. Ptaki mają specjalne narządy, które są w stanie określić kierunek pola magnetycznego i innych pól siłowych. Warto zauważyć, że z tych organów korzystają wyłącznie dorosłe osobniki, podczas gdy młode latają na północ lub południe z pamięci.

 

Przywódca stada, początkowo lecący niewłaściwie, stara się zebrać młodych, którzy lecą w dobrym kierunku wbrew wszystkim. Czy dziwne zachowanie gęsi może wiązać się właśnie z przesunięciem biegunów planety? Ptaki, nawiasem mówiąc, są pierwszymi, które zauważają zmiany. Człowiek dowie się o nich po kilku przeobrażeniach na dużą skalę. Z czasem do ptaków dołączą inni przedstawiciele fauny i flory.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 3 dni ciemności

Ptaki nie lecą bo czują

Ptaki nie lecą bo czują wiosnę . Zapowiadane przez świętych i apokalipse trzy dni ciemności  w których zostaną uwolnione demony aby zabrać złych ludzi i zło z ziemi (1/3 ludzi) , gwiazdy zaczną spadać z nieba i na niebie będzie znak krzyża przez 3 dni ,  przyjdzie dwóch świętych aby związać i zabrać wszystkie diabły i ludzi służących im także z kościoła   , po których nadejdzie  wiosna i panowanie dobra i pokoju

Portret użytkownika ??!

Po szopce 2012 nikt już w

Po szopce 2012 nikt już w "koniec świata" nie uwierzy. Po to właśnie to było, programowanie podprogowe pełną parą. Rządy i korpo doją coraz bardziej, podatek za podatkiem, opłata za opłatą, rolnictwo i samowystarczalność, niszczone nie tylko w Polsce... Zapewne "koniec świata" zbiegnie się z sytuacją kiedy 99% ludzkości będzie żyć z dnia na dzień, bez oszczędności na dłużej niż miesiąc. I co by miało się nie stać to napewno nie będą tego nagłaśniać w mediach i robić głupich filmów przygodowych... 

Portret użytkownika Nicco

Ludzie też z pozoru sobie

Ludzie też z pozoru sobie tylko chodzą, autobus też z pozoru sobie tylko jeździ, samolot też z pozoru sobie tylko lata. Dla ignoranta wszystko to jest jedynie zbiegiem okoliczności.

Z czasem jedni zaczęli dostrzegać nieco więcej, niż tylko latanie i na podstawie "tak sobie" lecących ptaków przepowiadać pogodę (nawet z zachowania pająków swoją drogą). Z postępem nauki dostrzeżono, że te widzą pole magnetyczne, którego my nie możemy. Poza tym w locie ptaków panuje porządek, gdy te latają stadnie. Porządek ten jest zbieżny z porządkiem pewnych gatunków ryb w oceanach.

Jednak nasze świra nie dostają.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No i teraz wyjdzie kto

No i teraz wyjdzie kto mądrzejszy, natura czy człowiek. Głupie gęsi wiedzą coś czego nałukofcy nie ogarniają. Bo tacy oni rozgarnięci, jak kupa liści.

Jak było tsunami kilka lat temu w Indonezji, słynna sprawa, wyspa Pukale czy jakoś tak, to turyści którzy byli na wycieczce na słoniach uratowali się, bo słonie nagle zaczęły spieprzać w góry i nie reagowały na polecenia "kierowcy".

Trzeba by zapytać gęsi o co chodzi.

Skomentuj