Dziwne wydarzenie! W Meksyku spadł deszcz ryb

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W północnej części Meksyku spadł niezwykły deszcz. Z nieba, oprócz wody, leciały ryby. Zdumieni ludzie zbierali je z ulic.

 

Takie tajemnicze zjawiska zdarzały się już wcześniej. Opisał je między innymi Charles Fotrot - badacz, którzy wierzy w teorie spiskowe. Fotrot opisał około stu takich przypadków.

Przedstawiciele obrony  cywilnej w Tamaulipas wyjaśniają, że ryby mogły być zassane przez tornado, a następnie zrzucone w innym miejscu. Do zdarzenia doszło we wtorek w nadmorskiej miejscowości Tampico. Zdjęcia na ten te temat publikowano między innymi na Facebooku. Zgodnie z amerykańską Biblioteką Kongresową, zjawiska takie zdarzają się sporadycznie od czasów starożytnych.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika Yoda

Masz podpis " Poznajcie

Masz podpis " Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni"...

Nigdy nawet nie poznałeś Kim jest prawda. Czym jest prawda. Ani się o nią nawet nie otarłeś.  Nie wiesz o czym mówisz.

Sam twój komentarz , byle tylko coś napisać, śmiesznego, szyderczego, prześmiewczego i przypodobać się tym wpisem podobnym sobie szydercom , mówi o piszącym wszystko..

Nawet gdy będzie On kiedyś widziany ,  Jezus , a będzie - ty w pobliżu widziany nie będziesz...

Yoda

Portret użytkownika Akamai

Twoja Prawda zawarta jest w

Twoja Prawda zawarta jest w Biblii.

W książce, którą napisał nie wiadomo kto i nie wiadomo kiedy. W książce, którą na przestrzeni wieków wielokrotnie modyfikowano (aktualizowano), by mogła służyć zniewalaniu ludzkich umysłów tą rzekomo jedyną Prawdą. Prawdą, która pozwala potężnej sekcie funkcjonować w przestrzeni publicznej. Rządzić, grabić, a w przeszłości także mordować. 

To jest ta Twoja Prawda.

Powinieneś zmienić nick. Yoda jest symbolem mocy i mądrości. A Ty jesteś dopiero na początku swej drogi. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Pozdrawiam Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

,, Nawet gdy będzie On kiedyś

,, Nawet gdy będzie On kiedyś widziany ,  Jezus , a będzie - ty w pobliżu widziany nie będziesz... "

Człowiek powinien sam tworzyć własną rzeczywistość, która będzie jego własnym rajem. Ja osobiście nie potrzebuję do tego biblijnych niebios, ani bożków, które będą decydować o tym gdzie się znajdę i Akamai też ich pewnie nie potrzebuje. My dochodzimy do prawdy opierając się na rozumie i własnych doświadczeniach, biblia natomiast, na której się wzorujesz sugeruje, że rozum jest zawodny, a serce zdradzieckie, a wiesz czemu ? Bo masz polegać na bożkach i czekać aż przybędą niewiadomo kiedy, abyś był bezczynny i nie badał otaczającej się rzeczywistości, bo coś zrobi to za ciebie. Takich ludzi potrzebują religie, bezczynnych i poniżonych oraz cierpiących, za mitycznie zbawienie, które opisuje jakaś tam książka. Mnie też tam nie będzie, przy jezusie, bo mam dość być źródłem pokarmu dla wrogich sił.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Skomentuj