Dziwne stworzenie odkryte przez właścicieli domu w Tajlandii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jeden z mieszkańców Tajlandii był bardzo zaskoczony gdy na ścianie swojego domu odkrył stworzenie, którego nie potrafił zidentyfikować. Właściciel domu był przerażony, gdy zauważył dziwne „szczurze robaki” prześlizgujące się po ścianie jego sypialni. 

Zdarzenie to miało podobno miejsce w tajlandzkiej prowincji Roy Et. Nigdy wcześniej nie zaobserwowano takiej istoty. Trudno się zatem dziwić, że nawet dla miejszkańców tropikó było to zbyt wiele.

 

Mężczyzna, który odnalazł i udokumentował to zwierze twierdzi, że jego zdaniem wygląda jak kosmita, albo skrzyżowanie szczura i robaka.

O niezidentyfikowanej istocie wiadomo tylko tyle, że wspinała się po ścianie i suficie. Nie poinformowano jaki ją spotkał los.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Anty Magister

To powszechny robak jego

To powszechny robak jego monstrualna wielkość to aż zgodnie z nowomodą wprawiającą w osłupienie,zdębienie,zaniemówienie i kto tam wie co jeszcze wynosi 20mm.Przerazające tak to dokładnie 2cm wicień którym ułatwia sobie pływanie np.w gnojownicy może miec dodatkwe aż 10-15mm więc jest się czego bać!!!Pozdrawiam 

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać a w związku z tym lepiej być tak mądrym że aż głupim czy tak głupim że aż mądrym ?

Skomentuj