Dziwne samobójstwo ryb w Chinach wywołane rzekomo przez zbyt głośne śpiewy artystów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Chinach kilka dni temu miało miejsce dziwne zdarzenie. Setki ryb wyskoczyło niemal w jednej chwili z jeziora, jakby chciało popełnić masowe samobójstwo.

 

 

Incydent miał miejsce na Jeziorze Jiaozuo, gdzie mnóstwo karpi srebrzystych wyskoczyło na brzeg. Operator, który był świadkiem zjawiska, nie kryje zaskoczenia. Na lądzie ryby drżały, podskakiwały i umierały w męczarniach. Ktokolwiek dokonał tego brutalnego czynu musi żyć w strachu.

 

Okazuje się, że wielu ludzi, którzy obserwowali masowe samobójstwo lub, czy jak kto woli, ogromną katastrofę, jest mocno zaniepokojonych. Być może jest to zwiastun potężnego trzęsienia ziemi? Sprawę banalizują lokalne władze z Boai, które tłumaczą, że karpie wyskoczyły z akwenu z powodu głośnej muzyki (w tym czasie w okolicach jeziora miał odbywać się konkurs piosenki). Z kolei artyści nie są zadowolenie z takich wyjaśnień, bo to oznacza, że ich piękne śpiewanie powoduje śmierć zwierząt.

 

Pojawiła się też plotka, że ryby wyskakiwały z wody z powodu awarii w pobliskiej elektrowni. Miał tam nastąpić rzekomo jakiś wyciek lub doszło do porażenia prądem nieszczęsnych stworzeń. Urzędnicy dementują jednak te informację, podtrzymując swoją wersję, że winę za katastrofę ponoszą śpiewacy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika figa

szanowny Px , coś ma . Ale

szanowny Px , coś ma . Ale nie do wyskakiwania lecz chowania , Jedziemy na ryby na weekend , nad jezioro , jest spokój , ryby biorą . W niedzielę zjeżdża sie turystyczna rozdarta hołota , można wędki pakować , Po łowieniu . Nawet ryby mają dośc zasranych , drących japy lub puszczających ryczącą muzyke ,  niewychowanych turystów ! 

Skomentuj