Dziwne odgłosy w Południowej Karolinie i na Alasce

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Po raz pierwszy w tym roku doszło do zjawiska niewyjaśnionych dźwięków. Ostatni przypadek tego fenomenu pochodzi z Południowej Karoliny i z Alaski. Dźwięki bardzo przestraszyły mieszkańców. 

 

Doniesienia na temat głośnych dźwięków zdolnych do wstrząsania budynkami pojawiają się, co jakiś czas. Mieszkańcy miejscowości Lexington, twierdzą, że 3 stycznia rano obudziło ich coś jak odgłosy podobne do bombardowania. Dźwięk był tak potężny, że wielu ludzi wierzy, że gdzieś w pobliżu musiało dojść do potężnej eksplozji.

 

Portale społecznościowe zaroiły się na temat kolejnych doniesień na temat niewyjaśnionych odgłosów. Okazało się, ze słyszało je bardzo wiele osób. Mieszkańcy oczekują, że dowiedzą się, co to było.  Departament Szeryfa Hrabstwa Lexington nie był jednak w stanie powiedzieć czegokolwiek na temat przyczyn zdarzenia.

 

Tego samego dnia pojawiły się doniesienia o podobnym incydencie w Anchorage, Alaska. Policja zaczęła otrzymywać raporty o głośnym wybuchu w Mat-Su Valley.  Zjawisko zarejestrowano od 20:00 do 22:00. Naoczni świadkowie opowiadają, że był to silny i stały hałas.

 

Mieszkańcy Peters Creek, twierdzą, że usłyszeli kilka głośnych. Dźwięk był bardzo głośny. Po około minucie przerwy znów usłyszano ryk, a w niektórych miejscach drżały sprzęty domowe i kołysały się żyrandole.  Początkowo ludzie pomyśleli, że może to było trzęsienie ziemi, ale według danych USGS nic takiego nie miało miejsca.

 

Szefostwo bazy lotniczej Elmendorf-Richardson twierdzi, że nie było wtedy żadnych lotów, więc w powietrzu nie było naddźwiękowego myśliwca zdolnego do wywołania gromów dźwiękowych. Biorąc pod uwagę fakt, że do tego drugiego incydentu doszło na kilka dni przed silnym trzęsieniem ziemi można podejrzewać, ze odgłosy mogą mieć z tym jakiś związek.  

 

 

Źródła:

http://www.wistv.com/story/20496354/source-of-loud-boom-in-red-bank-remains-a-mystery

http://www.ktuu.com/southcentral-authorities-silent-on-cause-of-booming-noise-010412,0,6051193.story

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika pigo

poszukajcie na you tubie

poszukajcie na you tubie wypowiedzi pana phila schneidera to dowiecie się jakie amerykanie (iluminaci) mają bazy pod ziemią jak głeboko i jak bużo ich jest i prowadzą tam rużnego rodzaju doświadczenia i nie tylko  mieszkają tam też obce cywilizacje co boirą coś  z ziemi a w zamian dają im technologie  o jakiem my ludkowie zapatrzeni w telewizor nie mamy pojęcia ale to się dziej  naprawdę  możecie sami sprawdzić   Pan Phil Schneider You tube tylko trzymajcie się stołka.

Portret użytkownika INTERNAŁTA

TO HAARP BRUZDZI LUCKOŚCI

TO HAARP BRUZDZI LUCKOŚCI STEROWANY PRZEZ PSYCHOLÓW TAKA PRAWDA KIEDYŚ OBRUCI SIĘ PRZECIW IM I ZEBY TO BYŁO JAK NAJ SZYBCIEJ NISZCZĄ NAM PLANETE ZAŚMIECAJĄ JONOSPERE KOSMOS ITD TO CHORZY LUDZIE WIERZĄCY W SZATANA I JAKIŚ BOZKÓW PRZED MILIARDA LAT KTÓRZY ZNISZCZYLI SWOJE CYWILIZACJE KRETYNI SZUKAM NOWEJ PLANETY I WYLATUJE BY NIE PATRZEĆ NA TE GĘBY ......ZARTUJE....POZDRAWIAM MĄDRYCH LUDZI KTÓRZY NIE POMAGAJĄ PRZYCHOLOM

Portret użytkownika bimbo

  Bieguny się przesuwają, w

 
Bieguny się przesuwają, w wyniku czego powstają ogromne naprężenia.Niedawno odkryte ogromne zbiorniki wodne szukają ujścia. Może po spotkaniu z lawą powstają te odgłosy. Kto wie czy nie czeka nas kolejny potop. Być może potopy na ziemi są cykliczne

Strony

Skomentuj