Dziwne kosmiczne znalezisko na Florydzie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wędkarz na Florydzie udostępnił film o swoim niezwykłym niedawnym „połowie”, a właściwie znalezisku na wodzie, tj. dwóch spadochronach i kapsule z uruchomienia SpaceX Dragon Crew.

 

David Stokes powiedział w zeszłym tygodniu, że łowił z przyjaciółmi około 32 mil u wybrzeży plaży Daytona, kiedy odkrył dwa duże spadochrony z drzwiczkami, pochodzącymi prawdopodobnie od kapsuły.

 

Stokes powiedział, że drzwi wydają się pochodzić z kapsuły SpaceX Dragon Crew. Znalezisko nastąpiło dziesięć dni po tym, jak SpaceX celowo wystrzelił rakietę.

 

Nagranie opublikowano na YouTube. Stokes powiedział, że próbował skontaktować się ze SpaceX, i napisał tweeta do Elona Muska na Twitterze o tym odkryciu, mając nadzieję, że zwróci to jego uwagę. Na razie nie wiadomo, jak sprawa potoczyła się dalej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika keri

"Znalezisko nastąpiło

"Znalezisko nastąpiło dziesięć dni po tym, jak SpaceX celowo wystrzelił rakietę."

Acha, rakieta ze spadochronami.

Pod koniec października w zeszłym roku znaleziono w ogrodzie satelitę ze spadochronem, który zaczepił się na drzewie.

Jak gadżety kosmiczne nie spalą się w powietrzu to wychodzi na jaw, jaka to technologia kosmiczna. ROFL

Portret użytkownika inzynier magister

znalezisko to będzie jak w

znalezisko to będzie jak w Polsce znajdą wszystkie tajne szkopskie szwindle jakie robili niemiaszki od ryżego folksdojcza ! naszym śmiertelnym wrogiem sąniemcy którzy przekupująpolityków i nasyłają na nas unijny parlament który musi sięsłuchać posthitlerowskiej masonerii ! Módlmy się do Jezusa o miłosierdzie oraz do Ducha Świętego i Maryi Dziewicy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj